Küllerden Doğmak Vol.2

Bugün yapılacaklar:
1- 1 makine çamaşır yıkanıp asılacak(beyazlar)
2-mutfak ve banyo temizlenecek
3-Genel anlamda tüm odalar toparlanacak

Bulaşıklar yıkandı, ocak masa tezgah silindi
Salon sil süpür toz al yapıldı
Çocuk odası sil süpür toz al yapıldı
Mutfak sil süpür toz al yapıldı
Ara hol sil süpür toz al yapıldı
Yemek yapıldı
Daha yatak odası, misafir odası, banyo, tuvalet, balkonlar duruyor, bulaşık yıkanacak tekrardan, makineye çamaşır atacam, çamaşır ser, çamaşır katla yerleştir kişisel bakım ütü
Bakalım neler yapabileceğim fırsatım olup unutmazsam yazarım inşallah

Evlenmeden önce ve yeni evlendiğimde burada sürekli vakit geçirirdim her denileni yapardım ve o kadar mutluydum ki şimdilerde evliliğim sallantıda acaba yine buralarda gezsem kendi kendime mutlu olabilir miyim?
Umarım hakkında herşeyin hayırlısı olur canım

Haftanın her günü 1 makine çamaşırım kesinlikle oluyor. 3 makinede bir ütü yapıyorum. Haftanın her günü de salonun parkelerini silmem gerekiyor.(elle silme yapıyorum) kızım emekleme döneminde, yürüyene kadar böyle olacak mecburen.
2 güne bir duş almadan önce lavabo-wc-küvet temizlik yapıyorum.
Kızım uyudktan sonra süpürme işlemi problem benim için.
maşallah düzene oturtmuşsun
keşke bende böyle olsam
tam oturtuyorum diyorum herşey karışıyor
sağlık olsun

Burası iyice sessizleşti . yavaştan dolap içleri temizliğine başlamak istiyorum akşam eve gidince ne kadar yapabilirsem yapmak istiyorum var mı eşlik etmek isteyen

günaydın kızlar kış temizlikleri nasıl gidiyor ?
pzar günü mutfak dolaplarımın içlerini temizledim dün mutfağı genel anlamda toparladım.
bugün banyoyumu toplarlıcam duvarlarını ve dolabını yıkayacam çamaşırım var katlanacak. koltuk takımının örtülerini makineye atacam var mı katılacak olan .
tabi bunları akşam yapacam iş çıkışı

kimse yok ama kendimi takip etmek için yazacam yine de
dün ;
banyonun duvarları dahil yıkandı .
1 makine çamaşır atıldı .
sabah
1 makine çamaşır asıldı
2 makine çamaşır katlandı
çöpler atıldı
mutfaktaki bulaşıklar yerleştirildi
kirliler yıkandı

kimse yok ama kendimi takip etmek için yazacam yine de
dün ;
banyonun duvarları dahil yıkandı .
1 makine çamaşır atıldı .
sabah
1 makine çamaşır asıldı
2 makine çamaşır katlandı
çöpler atıldı
mutfaktaki bulaşıklar yerleştirildi
kirliler yıkandı
elline koluna saglik canim masalalh ya
bende yapmayi düsünüyorum buara büyük temizlik bakalim, gecen hafta yatak odasi dolaplarindan basladim onlar bitti yavas yavas heryeri bi elden gecirim diyorum bakalim

elline koluna saglik canim masalalh ya
bende yapmayi düsünüyorum buara büyük temizlik bakalim, gecen hafta yatak odasi dolaplarindan basladim onlar bitti yavas yavas heryeri bi elden gecirim diyorum bakalim
Buki seni gördüğüme sevindim nasılsın :)
yatak odası bitti çekmeceler falan. mutfak dolaplarının dışı kaldı onlarda bugün bitecek inşallah
yarın için yardımcı aldım bu sene böyle olsun dedim çok yoğun geçiyor işler zor yetişiyorum

X