Küllerden Doğmak Vol.2

13.00 15.00 maratonu gelmeyen kalmasın

areser @sifayıldızı @yıldıztozu16 sivastrabzon ha_mim Littlelemon Dostacilisoyler Ben_olmak A Alaikra @
Benim maraton sabahtan başladı yeni bitti.
Yerler süpürülüp silindi,
2 çekmece düzenlendi,
Salon ve ayakkabilik tozu alındı,
Çiçekler sulandı,
Bulaşık makinası açıldı boşaltıldı,
Kv. Kahvaltı, banyo yaptırıldı,
Çay keyfi yapıldı,
Öğlen için makarna yapıldı..

Mutlu, güzel keyifli haftasonlarııı...

13.00 15.00 maratonu gelmeyen kalmasın

areser @sifayıldızı @yıldıztozu16 sivastrabzon ha_mim Littlelemon Dostacilisoyler Ben_olmak A Alaikra @

İşler bitmedi şimdiye kadar mutfağı topladım eşe yemek hazırlayıp işe gönderdim vee gardolabını çekmeceleri boşaltıp kışlıklara daldım.bazıları hurçlanıp kaldırılmak için bazılarıda verilmek için ayrıldı.bi makine mont ve hırkalar yıkandı serildi ..ikincisi atılacak

Bu arada chentiq ntiq nerde acaba? düzenli gelmiyor bir ceza mi versek acaba?
sivastrabzon ha_mim areser Ben_olmak ne dersinix hanımlar

Verelim de ne verelim:)))
Badisi olarak en iyi cezayı sen bulursun bence sen daha iyi tanıyorsun.
Sonra cümleten kovulursak napıcaz:/
Var mı bi B planın:))

Yazlik kislik olayina baslamissin. Ben de dusunuyorum ama havalara tam guvenemedim. Bir soguk bir sicak

Bugun yaptiklarim
Daginikligin birazini toplamak
Bulasik mak. Bosaltip doldurmak
Mutfagi toplamak
Cocuklarla oynamak

Yarin cok calisacagim cok hareket edecegim

Yazlik kislik olayina baslamissin. Ben de dusunuyorum ama havalara tam guvenemedim. Bir soguk bir sicak

Canım bende hepsini değil sadece çok kalın olanları ve montları filan kaldırdım .artık çok soğumaz hırka ile idare ederler diye düşündüm.zaten eleye eleye yavaş yavaş gidiyorum.her parçayı elime alıp iyice bakıyorum seneye bizimle misin değil misin diye soruyorum

Bende tam tersiyim
Ruh onemli. Sana tavsiyem cik gez, bebek sev, gulecek seyler yarat, spor yap, en onemlisi bol bol dua et.. 3gunluk dunyayi dert etme.

Aslinda ruhen enerjik bedenen yorgunum su anda

Bende tam tersiyim
Benim ruhumla bedenim de kararsızlar; enerjik mı yorgun mu olacaklarına karar veremiyorlar bir türlü anlaşıp ta...

Ben de yarın kışlıkları tamamen kaldıracaktım ama bugün havayı görünce senin taktiği uygulayacağım ben de galiba
.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…