Küllerden Doğmak Vol.2

Ya ama hep en heyecanlı yerinde kesiyorlar filmi...

dimii ne güzel aşka gelmişim şurda.ne kadar marifetim varsa dökücektim ortaya.zaten ben tembel değilim ki çevre beni böyle yapıyorneyyse gidersem kesin ordada totom yer görmez .annem benim göbeğimi köyde süpürgenin arasına koymuş ki hep temiz becerikli filan olsun elinden süpürge düşmesin diye.sağolsun nereye gitsem süpürgemde benimle birlikte gelir.ben nerde iş orda canım anneme sevgilerlee

gerçek mi bu

Okuyup okuyup kaçan üye geldi.

Ne yapayım arkadaş ilk başta iyi başlamıştım sonra ne oldu bilmiyorum

Neyse geçmiş geçmişte kalmıştır

Evde süt kızım var
Annesi duyurmuş ama ben genede evde bulunsun diye ocaga çorba koydum. Evi toparlayip cocuklari disari cikaracagim.

Marotona ihtiyacım var katılan var mı

Badi bi ortak nokta daha cikti :) benim de sut oglum var

Badi bi ortak nokta daha cikti :) benim de sut oglum var

Ciddimisin ne güzel
Dur bakalım daha neler çıkacak

Bence güzel birsey sadece şu kardes gibi olduklarını kim kiminle evlenemez iyi hakim olmalı okadar.

Ee Badi can biz bu hallere düşecek miydik artık topikkerden haberlesiyoruz

Az olmus, çok olmuş farketmez canım. Maksat bir iki cift laf etmek, bir iki sohbet, kelam.. Bir de bildirim yapinca az da olsa kendi adima kendimi iyi hissediyorum ben. Burası dev aynası gibi geliyor bana, az işler buraya yazınca çok gibi gosteriyor yaptıklarımı. Omdan herhalde hergün yazmaya çalışıyorum..
İşte bugunkü bildirimim..
Arka balkon yıkandı,
Mutfak camı ve balkon kapılarının camları silindi,
Mutfak tülleri yıkandı, asıldı,
Ocak silindi,
Mutfak yerleri silindi,
Çiçekler sulandı..

Ben de buraya yazinca cok is yapmis gibi oluyor aynen:)

Bugun yapilanlar sabah kahvaltisi hazirlama sonrasi bulasigini yikama, ogleden sonra esimle cami temizledik ( 2 bucuk saat) öyle yoruldum ki suan bunlari yazarken parmaklarim agriyo eve geldik 2 cesitte yemek yaptim suan kalkip mutfagi toplamam lazim e bi cayi da hak ettik

Afiyet olsun .. bütün camları bitirdin mi yoksa?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…