Küllerden Doğmak Vol.2

Ruh onemli. Sana tavsiyem cik gez, bebek sev, gulecek seyler yarat, spor yap, en onemlisi bol bol dua et.. 3gunluk dunyayi dert etme.

Pekiii ben yükseltmeye çalışırken bi taraftan düşürmeye çalışanları ne yapıyım.bugün nasılsın diye soran kardeşime şiir gibi bir mesaj yazmışım.nasıl bir haleti ruhiye içindeysem artık.
Desteğin için çok teşekkür ederim canım
Bu arada şiirimi çok beğendim yazdım bi kenara:))

Benim ruhumla bedenim de kararsızlar; enerjik mı yorgun mu olacaklarına karar veremiyorlar bir türlü anlaşıp ta...

Bundan mütevellit boş durup kendimizi dinlememeliyiz.yoksa bahar çarpmakla kalmaz ezer geçer bizi:))yaza bedenimizle ruhumuz bir bütün olarak tek parça çıkalım...

Hadi iş başına mutfağı toplayıp çocukları yatırıyım.yıkanan çamaşırları seriyim bi koşu.burdaysanız görüşürüz yine.beni bekleyin anacıııım

Kolay gelsin sana gece maratonunda.. ben biraz daha burdayım belki.ama uykum da yatağa çağırıyor.. oyunun başından kalkmak istemeyen çocuk gibi "biraz dahaaaa" diye direniyorum .. bakceez artık..

Kolay gelsin sana gece maratonunda.. ben biraz daha burdayım belki.ama uykum da yatağa çağırıyor.. oyunun başından kalkmak istemeyen çocuk gibi "biraz dahaaaa" diye direniyorum .. bakceez artık..

Hiç kaçırma uyu o zaman canım
Hayırlı geceler
Yarın görüşürüz topik ahalisi

Onlara da mesafe koymak gerekiyor. Bazilarina mesafe koyunca daha da cikmaza giriliyor biliyorum. Onlara da bir iyi laf bir kotu laf soylemek gerekiyor. Yani sasirtma yapmali. Kotu lafin arkasindan da saka yaptim sen yanlis anlamissin demek gerekiyor
Bu hayat kisa herseyi dert etmemek gerekiyor.

Opusup anlassinlar iyisi

Bu gün çalısayim yarina az isim kalsin. Yapmayi dusundugum isler
1.firini cekip altini silmek
2.sebzelik temizlemek
3.mutfak ve salon camini silmek
4.balkonu yikamak
5.banyoyu temizlemek
6.silebildigim kadar cok yer silmek

Başkana ceza vermek biraz sakıncalı, bilemedim şimdi çoğunluğu destekliyorum diyeyim de siyrılayım

B planına gerek yok beni kovmaz ama sizi bilemiyorum ben sizi korurum :)

yarın aksama kadar bi ödev verelim yapıp resmini atsın bence :)
Valla ben cezayı hak ediyorumm ne versen kabulüm bende bu hafta çok saldım
su temizlik cezasından sana da verelım o zaman :) bi de CKbeautyandsheer ve cnntrm de mi versek :)
ogleden berı temızlık yapıyorum maratondaydım. benımde öutfak dolaplarını sılmem gerek acılen

Tamam bence güzel ceza..
Bundan sonra böyle mi? Yani uzun süre gelmeyenlere ceza mı verilecek ?
Bilelim de biz de ayağımızı denk alalım...

Ben yeni girdim siteye, erken görseydim katılırdım, benim de maratonum vardı.
Sabah kızımla biraz film izledik,
Ardından kahvaltı faslı,
Onun dolaşımdaki muslukları kaldırıp, dolabın içlerini temizledikten sonra yazlıkları yerleştirdik,
Küçülenleri kucuk kuzenlere vermek üzere ayırdık, kısalan pantolonların üç tanesinden kapri yaptık, bir kaçtane uzun kollu ayırdık,
Bizim gardrobundaki kışlıkları kaldırıp, doabin içlerini temizleyip, yazlıkları yerleştirdim,
Kendime de uzun kollu ayırdım,
Kv. Dolabını yerlestiremedim, çok yoruldum,
Kuruyan çamaşırlar toplanıp katlandı,
Havlu ve bornozlar makinada, yıkanıyor,
Şimdi de çay faslındayız kv. Ile..

Iyi pazarlar herkese sevdikleriyle..

Benim bugünlük maratonum
Tülü yıkandı
Yatak odası camı kapısı yerleri komple silindi
Yatak çekilip altları silindi
Komidinler çekildi silindi
Toz alındı
Oturma odası koltuklar çekilip
Süpürülüp silindi
(Viledayla falan değil elle silindi)
Merdiven arası silindi
Merdivenler silindi
1 makine çamasır katlandı
1 makine çamasır asıldı
Alt kat süpürüldü
Yemek yapıldı
1 makine daha çamasır atıldı yıkamaya
Bulaşık makinesi boşaltıldı
Çöpler atıldı
Şimdi kuaföre geldim ellerime ayaklarıma bir bakım yaptırayım

Vallahi ne ödev verildi bilmiyorum ama ceza malum oldu sanırım ve bugün koltuklarımı ve salonun 2 camını sildim.
Ayrıca 3 makine çamaşır yıkandı ve asıldı.

Rica ederim, önemli değil. Taşınmak en büyük maraton zaten, hayırlısıyla oturmak nasip olsun inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…