Küllerden Doğmak Vol.2

Ben de maratona kalmiyorum duyurulur.

Ceza neymis neyin nesiymis. 20 sayfa gecmis biriktirmisim. Amanin amannniiinnn....

bugun utu gunum.

Yok ben almıyım bacım ya:))

Gecmisi nihayet bitirdim. Simdi gelelim cevaplara. Bir saatim kaybolmis tozlu sayfalarda

ha_mim odak noktası maddelemek gibi mi ?? Katılmak isteyen olurmu ki badim yoksa özelden yazalım topik karışmasın
Karıştırin ben de istiyorim. Neler yazdiniz acaba
bebekten sonra saldım kendimi gitti, evimi küllerinden nasıl doğurabilirim
mrb hosgeldin. Bugun 5 madde belirle kendine.

saglikli mutlu ve huzurlu olun. Gozun aydın. 4. Topik bebeği oldu. Teyzesi yesin onu. Temizlik icin ya birini tut ya birinden iste. Bebekgormeye gelenler sorar yardima ihtiyacin varsa hic cekinme diye. Hemen ufak ufak seyler iste. Surabin tozunu alin su iki uc parcayi utuleyin diye. Sen sadece düzenli tutmaya ve moralini bozmamaya calis. Esinden destek al. Eger cok cikmaza girersen ama bildigin cok ama cooookkk cikmaza girersen beni etiketle. Bir trene bakar..

duydum.. ....... ............

Butun evin isini biraktim evdeki camasir hakimiyetine son vermeye karar verdim üşenmedim saydim 65 parca utu ve ben kazandim
ben de saYanlız yan tek deli benim saniyordum

A Alaikra Yalnız şunu farkettim ki iş yapmadığım günler kendimi yorgun hissediyorum cok guzel........

offf ben de cok detaycoyom yaa. Bir de kurdan oluyor benim temizliklerde. Of ki ne of

benim kiz 7 yaşında. Gobegi hala cekmecemde. Hala sansim var mi. Karar vermedim bir turlu ne yapsam diye

topiklerden haberlesmedoginixde hangi kanallardan haberlesiyorsaniz soyleyin de biz de dahil olalim lutfen

Günaydın kızlar sizi çok özledim.
Burayı çok boşladım tabi evi de..
ne olacak bu halim bilmiyorum dip bucak temizlik yapmam lazım
ben de cok ozledim seni. Etiketlere de gelmedkn hic

yapmışken çalışanlar için haftaya pazar yapın belki ben de evde olursam katılırım

yok mu arttıran
iyi fikir diyecektimmmmm kiiiiiii

o zaman kış girerken olsun malum bayram falan var sılemeyebılırız
..... bu mesajı okudum
Bu arada chentiq ntiq nerde acaba? düzenli gelmiyor bir ceza mi versek acaba?
sivastrabzon ha_mim @areser Ben_olmak ne dersinix hanımlar
Bence de verelim. Badisini elinden alalim. Ona en buyuk ceza olur. Badisiz kalsin da gorsun gununu. Baskasiyla kertelim baskani
kurunun yaninda yas da ornegine az kaldi

Aslinda ruhen enerjik bedenen yorgunum su anda
ben de tam tersiyim

Aaaa hatika bir fikir
Siirini yazar misin rica etsem
bunu da cok begendim

buna da bayildim

hiç düşünmemiştim ama mantıklı geldı :) su cezayı gormezden gelen chentiq nerde bakım

kapıları sılmeye ne dersınız?
Tüh sesimi cıkarmayaydım eyiydi, ceza işi pek bi sakat oldu.. Gerçi ben topikcigimi ihmal etmemeye çalışıyorum ama belli olmaz. Arada dinlenmek isteyecektim belki..
Kız bacım sen bize geldin de benim haberim mi yok? Valla camlardan sonra kapıları da bildin temizlensin diye..
Yalnız benim salonla ilgili her türlü çalışmam aksayabilir, olmayabilir. Kv orda yatıp kalktığından onun yanında ince işlere giremiyorum.

Bi kulkedisi olsa keske.
Bana sarilsa iyice bir opse.

Sen yeter ki iste, koştum geldim...

Canım basganım gel bi de sarılayım

Kulak çubuğuyla dış fircasının cam ailedeki görevini öğrendim. Kürdan ne için? Şu iç tarafta ince, dar ve her çerçevede olan tek şeritli yol icin mi o da?

Abooooovvv bildirim yapmayı unutuyordum nerdeyse..
Gerçi pek bir şey yapmadım
Sabahtan yemek hazırlığını yaptım gelen olur diye,
Kızımla gezmeye gittik dayısı ve kuzeniyle buluşup,
Akşam yemeği rutini,
Mekik çekme,
Mutfağı toparlama,
Yarın sabahki ütüye hazırlık,
Ve kapanış...

Ahh ne guzel optun ne guzel sarildin cok iyi geldi. Pimapenlerin birlesme noktalari icin. Senin dedigin yolu anlamadim. Bahsettigim yer de olabilir belki. Ben birlesim noktalarına sokup boylu boyunca kaydiriyorum. O aradan cikiyor minnak kirler...

Ahh ne guzel optun ne guzel sarildin cok iyi geldi. Pimapenlerin birlesme noktalari icin. Senin dedigin yolu anlamadim. Bahsettigim yer de olabilir belki. Ben birlesim noktalarına sokup boylu boyunca kaydiriyorum. O aradan cikiyor minnak kirler...
Tarif etmeyi oldum.olasi beceremem zaten.. Galiba aynı yerden bahsediyoruz, neyse sen başla ortada buluşuruz
Iyi geldiyse dur bir daha sarılıp öpüjeem..

offf ben de cok detaycoyom yaa. Bir de kurdan oluyor benim temizliklerde. Of ki ne of

Hiç sevmiyorum ama bu huyumuu.bi sürü zaman kaybı.detayla uğraşırken asıl olaydan kopuyorumsanki öylede kirleniyor böylede yaptımda noldu 2 günde toz yine

benim kiz 7 yaşında. Gobegi hala cekmecemde. Hala sansim var mi. Karar vermedim bir turlu ne yapsam diye

Olur galibaa:))
Bende büyüklerinkini babanneleriyle mekkeye gönderdim ayak değmeyen bi yere gömmüş.en küçüğünkü duruyor.Allah kısmet ederde birimiz gidersek yine oraya gömmek niyetim...

hiç düşünmemiştim ama mantıklı geldı :) su cezayı gormezden gelen chentiq nerde bakım

kapıları sılmeye ne dersınız?

Ben cık derim:)
Ev karman çorman halde herşeyi çıkardım ortaya haftasonuda misafir filan gelince kaldı öyle.ben önce dolap içlerini baza altlarını çekyat altlarını düzenleyip sonra kaba işlere girmek istiyorum.önce işler..
Aklım oralarda.sonra duvar sonra kapı ,koltuk silme ve halı yıkama olarak düşünüyorum ..çünkü duvarları silerken yine batacak.yani ben bu sıralamayla gitmek istiyorum şahsen.
Şu çamaşırları halletmeden sil süpür dışında bişey yapmıcam:/ ne zor yaaa.seneye giyilecek olanlar verilecek olanlar küçülüp arkadan gelene ayrılacak olanlar .sabah 6 da kalkınca dalmam lazım yoksa bu hafta işler yürümez... kocada erken gelir

Haa bide sporlar var tabiiiiii

Çoook hastayım. elimi bile süremedim.
Dün iğne yaptırdım, biraz iyi hissettim kendimi ama bugün gene aynı!
Günaydın herkeslere..
Sana da geçmiş olsun canım..
İnşallah bir an önce toparlarsın..

Kızlar benim yarın akşam yemeğe misafirim gelecek. Ana yemekten önce firin makarna geldi aklıma ama onun yanına ne yapsam bulamadım. Eşim fırında tavuk dedi ama yanına gider mi bilemedim. Sizin önerebileceğiniz bir şey var mı? Tavuk uyarsa da pratik ve güzel bir tarifini var mı? Çok tutuluyorum böyle durumlarda.. Öyle ağır misafir değil, kardesimle eşi gelecek.

Gülmek yok amaaaa:))
aşk olsun neden güleyim. hatta şuraya bi kaç dize atıvereyim:

Ha_mim dost bir şiir yazmış merak içindeyim,
Bir gönderse okusam diye beklerim.
Eğer ki güler dalga geçer isem
Topik topik sürüneyim.

Chentiq diyeyim, sonra susayım
Bahar gelmiş seyre dalayım
Rabbim beni affeyle
Yoksa gözümü nasıl yumayım

Ondan kolay ne varr

kubdef başkanın cezasıda herkesi tek tek öpmek olsun muu.2 günden fazla gelmeyince hepimizi etiketleyip tek tek öpsün
Aman cüneyt arkın gibi öpmede
sarılmakyı çok severim. öpüşme biraz bozar ama. sarılsam. saçlarımı da okşayın eliniz değmişken

çook geçmiş olsun.. dikkat et

ben akrabalara yakın akrabalara ya fırında kanat ya da köfte yaparım. gayet pratik. fırında makarna için biber salçası köri yoğurtlu sarımsaklı harç yaparım. muhteşem olur.

Geçmiş olsun Allah şifa versin canım.yine mi yaptırsan acaba

Sanki yanına sulu bi yemek gider.benim aklıma sulu köfte geldi.ya da önce çorba sonra fırında tavuk ya da fırında köfte patates olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…