Küllerden Doğmak Vol.2

Oyy is çıkmış başına desene geçmiş olsun canım

Canim bi cezve nin içine karbonat li şu koy Gümüşleri kaynat biraz limon tozu da atabilirsin elle tek tek silme gibi olmuyo ama parliyo

Ayy supersin canım çok sağol azcık kendilerine gelsinler yeter bana zaten usenmezsem fircalarim da. Diş macunuyla fırçalamak da güzel parlatiyor ama çok useniyorum :KK43: tembelim ben tembel huyum bu napayım 32 olucam yakında can çıkar huy çıkmaz napalım :)))

YENİ GÖREVLER GELMİŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

• En az iki odanın perdelerini/fonlarını/güneşliklerini yıkamak yada yıkatmak
  • Takıları düzenlemek, kutulamak, temizlemek, kullanılmayanları elden çıkarmak
  • 2 dolabı içli dışlı düzenlemek temizlemek (Banyo, portmanto, yatak odası.. Artık hangi dolabınızın ihtiyacı varsa)
  • Kütüphaneyi ve kitapları baştan aşağı temizlemek düzenlemek. Asla okunmayacak kitapları elden çıkarmak. Son 3 aydır herhangi bir kitap okumamışsanız bir tane kitap sipariş etmek. (Kitap istediğiniz içerikte olabilir.)
  • Harcamalarınızı kontrol etmek. Gereksiz kalemleri sınırlandırmak. Göz önüne estetik bir kumbara almak yada yapmak. Para biriktirmeye başlamak. Eğer chentiq gibi para görmüyorsanız, kağıtlardan çek yapıp atın. Ay sonunda takas edersiniz. Resim eklerseniz sevinirim.
@eflalim
cnntrm cnntrm
@eniyikadinoyuncu
dagci dagci
@2KediAnnesi
@NAZ__24
@sosyoloji12
A anathema8
@ftemiz
catuke catuke
areser areser
@Koalina
@Feraceli
@seyhan77
@yesilkubbe
@statistician
@mirjam
@MaRaL_
eshma eshma
A Anka
@__ATALANTE
@Nill41
@Bi kahve
@bendimahi
@zambak86
@ayseyma
@_VUSLAT_
@ruzgarinannesii
@elifcino
@nnightsaill
@Efser
@denizyagmur4
@esrb
@Melegimkorusun
@La_vinya
@niglibe
@Littlebutterfly

Unuttuğum var mı acaba o_O

Görevler cok güzelmiş tül yıkamaya ihtiyacım vardı iyi oldu kitaplarım da düzenli ama tozlarını alıp tekrar yerleştiririm takılarım da öyle yine bi elden geçiririm kumabara görevi zaten bir kumbaram var biriktirip ceyrek ya da gram alıp kenara koyarım

Kumbara görevi tamamdır
image.jpg

Ütü ödevi agır olmuş birazcıkk.. :KK43: Çalışan birisi için haftaiçi 7 parça ütü yapmak çook zor.. :KK43:

bende tüm ütülerimi dün yaptım hatta dağ gibiydiler. çalıştığım için haftaiçi ütü mecbur kalmadıkça yapmıyorum. ütü ödevi için brn yapılmış sayılır mıyım ? yoksa özellikle çalışanlar için ütü ödevi verildiği zaman alternatif bir ödev dah verilse.

bende tüm ütülerimi dün yaptım hatta dağ gibiydiler. çalıştığım için haftaiçi ütü mecbur kalmadıkça yapmıyorum. ütü ödevi için brn yapılmış sayılır mıyım ? yoksa özellikle çalışanlar için ütü ödevi verildiği zaman alternatif bir ödev dah verilse.

Aynen katılıyorum alternatif ödev istiyorum :KK70:

Bende çalıştığım için ütü çok mecbur kalmadıkça haftasonu yaptığım bir iş, dün bütün ütülerimi de bitirdim, o yüzden bugün kendimi ödevi yapmış sayıyorum. Zaten evde ütülenecek bir şey kalmadı :p

günaydın kızlar.
cuma ben çıktıktan sonra gelmiş ödev galiba.

-fon perdem yok ve tüm perdeler temiz.x
-tüm dolap içlerini geçen hafta silmiştim.
bunun yerine şifonyerin çekmecelerini düzenleyeyim.
-kitaplığımı da hafta içi düzenlemiştim.x
-takı,kızımın kutu ve takı çekmecesini düzenleyebilirim.
-kumbara çocukların var.kendime de alayım.

*ütü c.tesi akşam itibariyle sıfırlanmıştı nihayet.x

Merhabalar. 4buçuk aylık bir bebeğim var ve 1ay evvel işe geri döndüm. Hala bir düzen oturtabilmiş değilim. Kendimi hem motive etmek hem de yapmaya mecbur hissettirmek adına bende topiğe dahil olmak istiyorum. Umarım kuralları doğru anlamışımdır. Bugünki görev akşama ütü. Bebeğimden fırsat bulurum inş. Haftalık olanları da diğer topiğe mi bildiriyoruz, buraya mı? Sanırım o kısmı kaçırmışım.

Merhabalar. 4buçuk aylık bir bebeğim var ve 1ay evvel işe geri döndüm. Hala bir düzen oturtabilmiş değilim. Kendimi hem motive etmek hem de yapmaya mecbur hissettirmek adına bende topiğe dahil olmak istiyorum. Umarım kuralları doğru anlamışımdır. Bugünki görev akşama ütü. Bebeğimden fırsat bulurum inş. Haftalık olanları da diğer topiğe mi bildiriyoruz, buraya mı? Sanırım o kısmı kaçırmışım.

Diğer topiğe sadece cuma günleri haftalık görevleri bitirdiysen yazıyorsun. Diğer günler sadece ödev veren kişi günlük ödevi ve bir gün önceki ödevi yapanlar listesini yazıyor.

X