Küllerden Doğmak Vol.2

@Bi kahve

ayyy canım pardon yahu ben naz verdi sandım ödevi, o zaman sana çooook teşekkürler benim çok ihtiyacım varmış her ne kadar farkında olmasam da :KK53:

Bu arada yanlışlıkla diğer konuya yazdım ama hemen sildim :KK17: iki nokta koydum sadece mecburen:KK17:
Yok kız ne olucak ha naz ha ben birimiz hepimiz hepimiz birimiz için :KK66:
Bana da iyi geldi ödev zaten bakıp verdiydim :KK70: :KK70:

BUGÜNKÜ ÖDEV (11 Ekim 2015)
Kaşık-çatal çekmecesini düzenlemek, içindeki bölmeli aparatı yıkamak.

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesilkubbe
2. maral
3. Melegimkorusun
4. anka_misali
5. Bi kahve
6. eshma
7. cnntrm
8. anathema
9. chentiq
10. yesa1
11.la_vinya
12 statistician
13.Littlebutterfly
14.catuke

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesilkubbe
2. maral
3. Melegimkorusun
4. anka_misali
5. Bi kahve
6. eshma
7. cnntrm
8. anathema
9. chentiq
10. yesa1
11.la_vinya
12 statistician
13.Littlebutterfly
14.catuke
15.mirjam

cooookk tesekurler canim cok makbule gecti :KK15:

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesilkubbe
2. maral
3. Melegimkorusun
4. anka_misali
5. Bi kahve
6. eshma
7. cnntrm
8. anathema
9. chentiq
10. yesa1
11.la_vinya
12 statistician
13.Littlebutterfly
14.catuke
15.mirjam
16.bendimahi

Kaşıklıkları yıkamadım sildim ben kızlar aynı
chentiq chentiq gibi :)) bu da resmi iki tane kaşıklık üst üste kaldırıp çekmedim ama.. Düzeni pek hoşuma gitmiyor daha fonksiyonel bişeyler almak istiyorum ikeadan falan, ileride inşallah..

WP_20151012_00_37_45_Pro.jpg

hayirli aksamlar canlaar.. :KK54: bu gunki odev icinde @Bi kahve arkadasima cok tesekurler super oldu :KK76: anlamadigim tek sey catal-kasik-bicak cekmecesi niye okadar cabuk tozlanir yaaa :KK43:
onu ben de anlamadım cidden. 1 hafta önceden ben düzenlemiştim zaten. Gene de uğraştım düzenlemeye...

iki tane kaşıklık üst üste kaldırıp çekmedim ama.. Düzeni pek hoşuma gitmiyor daha fonksiyonel bişeyler almak istiyorum ikeadan falan, ileride inşallah..

Eki Görüntüle 1654367
ben de geçen ikeadan bir sürü şey aldım dolap düzenleyeceğm dye. dolaba uymadı ölçüleri. geri iade edilecek. gitmeden ölç enini boyunu derinliğini iyice.

Dolap düzenleyici bir kaç birşey bende alıcam ikea dan ama chentiq in dediği gibi ölçüp alayım, bir daha değiştirme derdi olmasın :KK66:

Bu saate kadar evrak işleriyle uğraştım okul açıldı ya bitmez artık benim fuzuli evrak işleri :KK43: 5 saat sonra uyanıp işe gidicem ben ama :KK43: kızlar benim takıların sabit bir düzeni var kendi çapında ama gumuslerim kararmislar onları parlatmanin basit bir yöntemi var mı hani biseyin icine koyayım kendi kendilerine parlasinlar ovmadan fırçalamadan falan hani böyle tembel işi :)))

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesilkubbe
2. maral
3. Melegimkorusun
4. anka_misali
5. Bi kahve
6. eshma
7. cnntrm
8. anathema
9. chentiq
10. yesa1
11.la_vinya
12 statistician
13.Littlebutterfly
14.catuke
15.mirjam
16.bendimahi
17.kelebek25

bu saatte kabul olurmu bilmiyom ama akşam yaptım yazmayı unutmuşum
kızlar haftalık ödevler neler bulamadım birtürlü

BUGÜN KI ÖDEV 11 ekim

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesilkubbe
2. maral
3. Melegimkorusun
4. anka_misali
5. Bi kahve
6. eshma
7. cnntrm
8. anathema
9. chentiq
10. yesa1
11.la_vinya
12 statistician
13.Littlebutterfly
14.catuke
15.mirjam
16.bendimahi
17.kelebek25
18.eflalim

bugün kombiyi temizledi eşim.tesisatın vanası da banyoda.aman Allahım vanayı açınca birden tanzikli su gelmesiyle her yer simsiyah oldu.sonrasında vanayı açarken üzerine leğen kapattım ama iş işten geçmişti tabi.bahaneyle banyoyuda baştan aşağıya yıkadım.
Oyy is çıkmış başına desene geçmiş olsun canım

Bu saate kadar evrak işleriyle uğraştım okul açıldı ya bitmez artık benim fuzuli evrak işleri :KK43: 5 saat sonra uyanıp işe gidicem ben ama :KK43: kızlar benim takıların sabit bir düzeni var kendi çapında ama gumuslerim kararmislar onları parlatmanin basit bir yöntemi var mı hani biseyin icine koyayım kendi kendilerine parlasinlar ovmadan fırçalamadan falan hani böyle tembel işi :)))
Canim bi cezve nin içine karbonat li şu koy Gümüşleri kaynat biraz limon tozu da atabilirsin elle tek tek silme gibi olmuyo ama parliyo

Gunaydin kizlar ütü odevine bayıldım dag gibiydi zaten usendim hep hic sevmem ben utuyu bugun bitireyim. yarin temizlik icin abla gelecek dip kose halledecek malum hamilelikten cam kapi silemiyom :anneadayı:bugun kitapligin icini ayrintilida sileyim perdelerde aksam esim gelince cikartip yikaniyo son odanin perdesi kaldi. sanirim benim haftalik odevler yarin biter:KK49:

Selam kızlar nihayet döndüm aranıza gidip gelmeler hala devam etsede biraz daha azaldı cok şükür hepinize cok teşekkür ederim başsağlığı mesajlarınız için hemen sabah günün ödevine baktım zaten cocukların formalarını ve esimin gömleklerini ütüleyecektim onları yaparken nerdeyse 1 makine ütü yaptım....

X