Küllerden Doğmak Vol.2

slm kızlar bayağıdır evde değildim yeni geldim ne yaptınız,nasıl gidiyor

oooo hafta sonu gram ütü yapamadım, bu görev bana yaradı. zaten soğuk memleket, çamaşır kurumuyor, kaloriferler de daha yanmaya başlamadı. bu gece nemli çamaşırları ütüleyerek kurutayım diyordum :)

haftalık görevlerden tül perde yıkama işini yaptım. hatta iki de cam sildim.
takılarımı geçen hafta makyaj malzemelerini düzenlerken aradan çıkarmıştım, resim de eklemiştim.
kumbaram var, bozuklukları atayım bari, ne zamandır düzgün de atmıyordum.
kitaplık mevzusu derin :) minik minik 5 parça kitaplık var. hepsini birden elden geçirim bari, gördükçe sinir olduğum bi kaç kitap vardı, atayım gitsin, kimsenin de işine yaramaz zaten.
iki dolap düzenine daha girişmedim. en kolaylarını seçip silmeyi düşünüyorum. yoksa bu hafta bitmez bana. eve 8 de geliyorum, bu aralar canım çıkıyor.

şu anda haftalık görevlerin 3 ü cepte. iyi sevindim bari :))
bu hafta sonu yaptığım işleri yazmaya bile mecalim yok, o derece yoruldum.

Zaten korkuyla nokta koymuşlar hemen... :-)

:KK70::KK70::KK70:

bende tüm ütülerimi dün yaptım hatta dağ gibiydiler. çalıştığım için haftaiçi ütü mecbur kalmadıkça yapmıyorum. ütü ödevi için brn yapılmış sayılır mıyım ? yoksa özellikle çalışanlar için ütü ödevi verildiği zaman alternatif bir ödev dah verilse.

Sayılırsın canım ben de aynıyım, ekleyelim isimlerimizi :KK19:

Bende çalıştığım için ütü çok mecbur kalmadıkça haftasonu yaptığım bir iş, dün bütün ütülerimi de bitirdim, o yüzden bugün kendimi ödevi yapmış sayıyorum. Zaten evde ütülenecek bir şey kalmadı :p

Evet canım benim ekle ismini :KK19:

Merhabalar. 4buçuk aylık bir bebeğim var ve 1ay evvel işe geri döndüm. Hala bir düzen oturtabilmiş değilim. Kendimi hem motive etmek hem de yapmaya mecbur hissettirmek adına bende topiğe dahil olmak istiyorum. Umarım kuralları doğru anlamışımdır. Bugünki görev akşama ütü. Bebeğimden fırsat bulurum inş. Haftalık olanları da diğer topiğe mi bildiriyoruz, buraya mı? Sanırım o kısmı kaçırmışım.

Peki topiğe dahil olabiliyor muyum?

canımmmmmm hoş geldin aramıza :KK37: Ödevlerini yap günlük listeye yaz :KK68: görevlerini yap cuma günü bildirim yap :KK28:

slm kızlar bayağıdır evde değildim yeni geldim ne yaptınız,nasıl gidiyor

zambak özlettin kendini yaaa daha gelmeyeceksin sandım :cry:

Yeni haftayla başla artık bak ama gitme bir daha :KK73:

12 EKİM ÖDEVI
En az 7 parça ütü yapmak

1- Areser
2.catuke
3.dagci
4.patoloji
5.eshma

dünden yapmışım bugünün ödevini ne güzel :KK76::KK76:

bende haftasonu hastaydım ama hasta hasta çok iş yaptım. napayım ben yapmayınca kimsenin umrunda bile değil dağınıklık.

haftalık görevlerdende dolap düzenleme işi tamam. ( portmanto , ayakkabılık birde banyo dolabını topladım.)
kitaplıkta tamam. zaten biz yazın kitapları temizlemiştik eşimle. işimize yarayanları balkonda bir dolaba koyduk. bende onu düzenledim birde kızımın kitapları dergileri hep ortalıkta geziyordu onları derledim topladım.

evdeki ufaklıklarıda toplayıp kumbaramıza koyduk.

perde yıkama ve takı düzenleme kaldı sadece. onlarıda haftaiçi halledeceğim inşallah .

12 EKİM ÖDEVI
En az 7 parça ütü yapmak

1- Areser
2.catuke
3.dagci
4.patoloji
5.eshma
6.La_vinya

dünden yapmışım bugünün ödevini ne güzel :KK76::KK76::KK68:
1 nevresim takımı,1kot pantalon,bir kaç parça da kızımın kıyafetini ütülemiştim dün.:KK52:

haftalık ödevlerde sadece perde yıkama işim kaldı kızlar:KK23:.hava bugün çok güzel ama ben ve kızım dün biraz şifayı kapmışız .bugüne tüm camlarımı silerim diyordum ama kalacak sanırım.perdelerimide birazdan makineye atacağım:KK52:ve haftalık görevler tamamdır.:KK9:

sağol canım,ben de sizleri özledim,yok artık gitmem herhalde,küçük anaokuluna gidiyor,büyük 3.sınınıfa,okulları var mecbur evdeyim,çok şükür okullar başladı herşey daha düzenli olur inşallah artık

Oyy is çıkmış başına desene geçmiş olsun canım

Canim bi cezve nin içine karbonat li şu koy Gümüşleri kaynat biraz limon tozu da atabilirsin elle tek tek silme gibi olmuyo ama parliyo
aynen canım.vanadan simsiyah su akıyor ilk etapta , su tanzikli geldiği ve üzerine de bir leğen kapatmadığı için eşim:KK53::KK60:baya bir iş çıktı bana:KK45::mad:
sağol canım teşekkürler:KK68:

:KK70::KK70::KK70:

Sayılırsın canım ben de aynıyım, ekleyelim isimlerimizi :KK19:

Evet canım benim ekle ismini :KK19:

canımmmmmm hoş geldin aramıza :KK37: Ödevlerini yap günlük listeye yaz :KK68: görevlerini yap cuma günü bildirim yap :KK28:

Hoşbulduk cnm :) Hadi bana kolay gelsin inş. İşten çıktıktan sonra bebişim durur da işlerimi hallederim bende :)

sağol canım,ben de sizleri özledim,yok artık gitmem herhalde,küçük anaokuluna gidiyor,büyük 3.sınınıfa,okulları var mecbur evdeyim,çok şükür okullar başladı herşey daha düzenli olur inşallah artık

İnşallah inşallah canım benim :KK19:

Hoşbulduk cnm :) Hadi bana kolay gelsin inş. İşten çıktıktan sonra bebişim durur da işlerimi hallederim bende :)

Aynen canım kalk kalk,

günlük ödevler, haftalık görevler :rolleyes:

Perde yıkanacak
Takılar düzenlenecek
2 dolap düzenlenecek
Kütüphane düzenlenecek
Para biriktirilecek
Ütü yapılacak

HAYDİ KIZLAR HAYDİ KIZLAR HAYDİİİİİİİİİİİİİİ

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

bendimahi bendimahi ve MaRaL_ MaRaL_ neredesiniz kızlar yahuuu :confused:

onu ben de anlamadım cidden. 1 hafta önceden ben düzenlemiştim zaten. Gene de uğraştım düzenlemeye...

ben de geçen ikeadan bir sürü şey aldım dolap düzenleyeceğm dye. dolaba uymadı ölçüleri. geri iade edilecek. gitmeden ölç enini boyunu derinliğini iyice.
kız sen kimle konuştuğunu unuttun galiba ben bugüne bugün cetvelciyimmm cetvelciler konusunun ilk sayfasını oku anlarsın, cetvelsiz çıkmayız abiiiiii :KK66: :KK66: :KK66:

yaa sahi o konumuzda çok güzeldi ama dağıldıı :KK43: ilginç güzel düzen fotolarımızı oraya da koyalım mı canlansın yazık yaaaaa :KK43:

Aynen canım kalk kalk,

Perde yıkanacak
Takılar düzenlenecek
2 dolap düzenlenecek
Kütüphane düzenlenecek
Para biriktirilecek
Ütü yapılacak

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

burdayım bacımmm :KK39:Hoppa

12 EKİM ÖDEVI
En az 7 parça ütü yapmak

1. Areser
2. catuke
3. dagci
4. patoloji
5. eshma
6. La_vinya
7. yesilkubbe

ütüyü temizletmeye vereceğim. o nedenle evde ne var ne yoksa ütüledim.

BUGÜNKÜ ÖDEV (12 EKİM 2015)
En az 7 parça ütü yapmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
Areser
2. catuke
3. dagci
4. patoloji
5. eshma
6. La_vinya
7. yesilkubbe
8. yesa1

Aynen canım kalk kalk,

Perde yıkanacak
Takılar düzenlenecek
2 dolap düzenlenecek
Kütüphane düzenlenecek
Para biriktirilecek
Ütü yapılacak

bbugun gardolaba girdim çikamiyorumda :))) dolabim 4 kapili sayariz demi kiz :))
kaldim oyleee dolabin ortasinda
çcougun da uykusu geldi
esim gelir birazedan isten yemek hazirlanacak

çocuklarin parasi var benimde var bu hafta ceviz sattim :)) oda tamam
takim yok demistim
perdeyide atayim bari yarin makineye
utu aksama insalah

X