Küllerden Doğmak Vol.2

Kızlar konumuz ütüyken buhar kazanli utuyu nasıl temizliyosunuz benimkinden ilk başta kahverengi bi su akiyo

bbugun gardolaba girdim çikamiyorumda :))) dolabim 4 kapili sayariz demi kiz :))
kaldim oyleee dolabin ortasinda
çcougun da uykusu geldi
esim gelir birazedan isten yemek hazirlanacak

çocuklarin parasi var benimde var bu hafta ceviz sattim :)) oda tamam
takim yok demistim
perdeyide atayim bari yarin makineye
utu aksama insalah

ooooooo tabii ki sayılır canım benim daha ne olsun :KK50:

NAZ24 NAZ24 canım çok geçmiş olsun yorma kendini boşver :KK68:

Kızlar konumuz ütüyken buhar kazanli utuyu nasıl temizliyosunuz benimkinden ilk başta kahverengi bi su akiyo

Kazan sadece suyla calkalanıyor diye biliyorum ben hiç başka türlü temizlemedim ama öyle su falan da akıtmadı 4 senedir kullanıyorum.

BUGÜNKÜ ÖDEV (12 EKİM 2015)
En az 7 parça ütü yapmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
Areser
2. catuke
3. dagci
4. patoloji
5. eshma
6. La_vinya
7. yesilkubbe
8. yesa1
9.Littlebutterlfy

valla 2 sepet dolusu ütü yaptım bayanlar :KK43:

ben çok uğraştım. O kahverengi suyun kireçten kaynaklandığını okuyup limon tuzuyla halletmeye çalıştım ama olmadı. Servisine verip temizlettireceğim.

Hangi marka senin benim tefal valla philips ütü üstüne tanımam normal ütüm vardı philips bundan güzel utuluyodu

BUGÜNKÜ ÖDEV (12 EKİM 2015)
En az 7 parça ütü yapmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
Areser
2. catuke
3. dagci
4. patoloji
5. eshma
6. La_vinya
7. yesilkubbe
8. yesa1
9.Littlebutterlfy
10. cnntrm

Usenmedim saydim 27 parça ütü yaptım bitti mi? Tabi ki hayır durmadan yikaniyorlar bir de gelen giden oldu nevresimler var çocuk uyuduktan sonra devam edeceğim inşallah :)))

chentiq chentiq canım ben ilk bildirim yapan kişiyim sabahın köründe yaptım, Nill41 Nill41 diğer konuyu açamadı, rica etti onun adını yazdım. Lütfen benim adımı tembel arkadaşların yanından sil :KK70: ben sınıfın en çalışkanlarından biriyim :KK70:

Bu arada düello ya gel bi :p
Canm kusura bakma ama ben tam anlayamadim. Bugun daha smdi girebildjm. Hangi konuyu acamadimm ??

X