Küllerden Doğmak Vol.2

yaa canım 3 kıyafetle keşke olay bitse :KK43:
birde siz baza altına kıyafet koyarken yıkayıp ütüleyip hurçlara koyarak mı kaldırıyorsunuz?
siz derken çoğu kişiye soruyorum yoksa burda kendimi sizin bir kardeşiniz gibi görüyorum resmii olarak algılamayın.
sizlerden öğreneceğim daha çooook şey var :)
bende hiç veremezdim hatta deli gibi alırdım. ama düşünmeden. sonra hiçbir kıyafetle konbin yapamam öyle beklerdi. ve hep gerekçem yarın birşeyle giyerimdi.
sonra bir yazı okudum bir yıl bir kıyafeti hiç giymezsen onu artık giymezsin diyordu.:KK58: o gün bir milat bir büyük poşet kıyafet ayırdım. ve ihtiyacı olan birine verdim. şimdi çok memnunum küçülenler poşete ihtiyacı olana. eskiyenler kesilip bez olmaya falan. sadece farklı bazı kıyfetlerimi saklıyorum ilerde tekrar moda olurda kızım giymek ister diye. :KK48::KK48:

ayakkabı konusunda bende senin gibiyim. özellikle topuklu ayakkabılarımı hep saklarım. onların elbet sırası gelir.

Ya bu hafta belki profilimi okumuşsunuzdur tetenozla ugrastım ben. Önce bacagım kesildi 2 gün doğru düzgün yürüyemedim sonra tetanoz aşısı yaptırdım felaket bir agrısı var kolumu oynatamıyorum şuan. Bulaşıklar bile birikti bırak görevleri :KK43:
çok geçmiş olsun .hamileyken bende vurdurmuştum tetenoz aşısı 2 gün fena ağrımıştı valla:KK43:

bu haftanın görevlerini bekliyorum:)

gunaydin kiz hayirli nurlu cumalar..
benide listeye eklerimisiniz bende 4te 4 yaptim yeni gorevleri bekliyorum insallah

Kızlar diğer topiğe 9 dan sonra mı yazsak nacizane önerim. Dunun bildirimi eklenmemiş henüz karışıklık olacak...

Canım ben bugünlük geç yazayım mı diğer tarafa dünün bildirimini, gece geç vakitte :KK52: zaten liste yarın yayınlanacak :KK55:

günaydin kizlar hayirli cumalar görevler tamam yesacim beni eklermisin bi zahmet

ekledim kuşum :KK19: mirjam mirjam seni de ekledim canım :KK49:

Selam kızlarrr :) Günlük ödev Dünden tamamdı zaten.. Haftalık ödevlerdende 3 tane yapabildim ancakk :KK43: Yatak odasındaki dolap kaldı acilen el atmam gerek ama vakit kısıtlı :KK43:

Canım diğer tarafa bildirim yaptın mı :KK50:

BUGÜNKÜ ÖDEV ( 9 EKİM 2015)
Televizyon ve cep telefonu temizlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
eflalim
2. anka_misali

X