Küllerden Doğmak Vol.2

@2KediAnnesi canım çok geçmiş olsun:KK51:bende Oğluma hamileyken başladım tatanoz aşısına kolum çok ağrımıştı bu aşı yapıyor malesef ama sonraki dozlarda olmuyor ağrı

BUGÜNKÜ ÖDEV ( 9 EKİM 2015)
Televizyon ve cep telefonu temizlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
eflalim
2. anka_misali
3. niglibe

Günlük ödevimi yaptim. Nereye yazmaliyim

Canım bu seferlik ben ekledim, listeyi son yayınlayan kişinin mesajına cevapla deyip kendi adını ekleyip, listeyi yayınlayabilirsin :KK50:

yesa yesa cım teşekkürler tatlım:KK36:

Ya bu hafta belki profilimi okumuşsunuzdur tetenozla ugrastım ben. Önce bacagım kesildi 2 gün doğru düzgün yürüyemedim sonra tetanoz aşısı yaptırdım felaket bir agrısı var kolumu oynatamıyorum şuan. Bulaşıklar bile birikti bırak görevleri :KK43:
aaa canım benim çok çok geçmiş olsun, kıyamam, acil şifalar dilerim Allahtan...

geçmiş olsun. bacağım kesildi derken? çok büyük bir şey yok inşallah. ben de hamileyken sonrasında hep vuruldum ne olur olmaz diye.

A Anka günlük ödevi yaptı, eklenecek listeye.

@niglibe ilk sayfadaki mesajımızı okuyabilirsin

chentiq canım ben dünün ödevini yapmıştım ve burdaki listelerde 9 numarada geçmişti adım fakat diğer topiğe eklediğin listede adımı göremedim ben yine mi kaydırmışlar, bi bakar mısın :KK43:

Akıllı telefonumdan ilk katılışım
bu arada :)
Yeni görevleri sabırsızlıkla bekliyorum
Ayrıca bizde televizyon yok 2 laptop var hangisi pisse onu temizlim birini yeni temizlemiştim diye hatırlıyorum da..
Telefonum da gıccır gıccır yeni maşallah o ne olacak ??
Canım sattınmı tlf :KK53:bide ne aldın yerine çatlarım merakdan:KK51:

Canım dünkü ödevi ben yayınlayacağım daha yayınlamadım, bildirimlerin arasına girmek istemiyorum, gece geç saatte yayınlayım diyorum bendimahi bendimahi

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
eflalim
2. anka_misali
3. niglibe
4. nnightsaill

Haftalık görevler ve günlük görev tamam oh be :) ilk haftamı sağsalim 1 günlük görev eksik olarak bitirdim oleyy :KK49::KK49:

yesa yesa canım 337.sayfada senden yapdığım bi Alıntı var ütüyle ilgili napdın o işi alıcanmı bugün:KK25:

Canım sattınmı tlf :KK53:bide ne aldın yerine çatlarım merakdan:KK51:
anneme sattım şekerim burda satamadım tabiiiiiiii :KK66:
microsoft lumia 535 aldım eşim de yenice ondan almıştı windows işletim sistemini yani windows phone tercih ettiğimiz için
:KK73:
Canım dünkü ödevi ben yayınlayacağım daha yayınlamadım, bildirimlerin arasına girmek istemiyorum, gece geç saatte yayınlayım diyorum bendimahi bendimahi
hmm anladım canım chentiq in yaptığı önceki gün ödeviymiş yeni farkettimm...saat 9 a uzatılınca karıştı böyle anladım ben

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
eflalim
2. anka_misali
3. niglibe
4. nnightsaill
5. eniyikadinoyuncu

microsoft lumia 535 aldım eşim de yenice ondan almıştı windows işletim sistemini yani windows phone tercih ettiğimiz için
Ah anneler yeterki evlatları mutlu olsun:KK51:hayırlı olsun canım güle güle kullan:KK54:

Canım ne demek istedin sen bu mesajında :-):-)

bendimahi bendimahi sanırım naz'ın bu telefon karşısında nutku tutuldu :-)

(boş mesaj atmıştı da naz, onun üzerine yazdım :KK53:

Yesa sen leslie mi yapiyordun? Haftada kac gun kac dklik yapiyorsun? Kac kilosun kilo verdin mi? Amma soru sordum. :KK45: ben de başlamak istiyorum. Spor arkadasi ariyordun sen de degil mi? :KK50:

bendimahi bendimahi anneni bana da yolla. Ben benimkini kandıramadım. Ona Note3 ü verip 4 e terfi edecektim. Almadı kullanılmış istemem diye. Şimdi gidip note 3 alacak.o_O

Kızlar ödev vereceğim vermesine ama ilk haftadan sonraki haftalar (benim olmadığım 2 hafta) nasıl ödevler vermişseniz verilecek şey kalmamış resmen. Bir de yani ne desem bilemedim. 2 dolap dedik bu hafta tüm dolapları elden geçirenler var. Ben gene kendi dilimden devam edeceğim. İşi az bulanlar kendilerine iş yaratırlarsa sevinirim. Ben yaratamadım. :KK12:

bendimahi bendimahi anneni bana da yolla. Ben benimkini kandıramadım. Ona Note3 ü verip 4 e terfi edecektim. Almadı kullanılmış istemem diye. Şimdi gidip note 3 alacak.o_O

Kızlar ödev vereceğim vermesine ama ilk haftadan sonraki haftalar (benim olmadığım 2 hafta) nasıl ödevler vermişseniz verilecek şey kalmamış resmen. Bir de yani ne desem bilemedim. 2 dolap dedik bu hafta tüm dolapları elden geçirenler var. Ben gene kendi dilimden devam edeceğim. İşi az bulanlar kendilerine iş yaratırlarsa sevinirim. Ben yaratamadım. :KK12:
oy kıyamam sana senin anne artüstmüşşş:cool:
canım hamaratlar kendi kendine iş bulmada beceriklidir zaten onlar kendi buldukları işlere ilave yapsınlar bizimkileri diii mi ama gülüm:KK5:

Evet canım leslie 1- 2- 3 her türlü mili denedim

Ama bugünden itibaren chentiq ile jillian yapmaya karar verdik ve 30 günlük düello ya başladık :KK50:

Gel sen de katıl bize :KK50:

bendimahi bendimahi

evet özel mesajla görev atılabilir dediğin gibi. diğer konu ile ilgili bir aralık günlüğüme yazmayı düşünüyorum. burada arada kaynıyor bazen yazdıklarım. öptüm.

:KK73:

hmm anladım canım chentiq in yaptığı önceki gün ödeviymiş yeni farkettimm...saat 9 a uzatılınca karıştı böyle anladım ben

Windows candır... Güzel seçim...ben de 925 kullanıyorum arada şarjı bitip beni uyandırmayı unutmasa başka sorunumuz yok çok şükür...:-)

Son düzenleme:
evet özel mesajla görev atılabilir dediğin gibi. diğer konu ile ilgili bir aralık günlüğüme yazmayı düşünüyorum. burada arada kaynıyor bazen yazdıklarım. öptüm.
Ben de bakıyorum şöyle eve her yer pırıl pırıl oldu. Hiç iş kalmadı sanki. Bakalım çok göze görünmeyen işler çıkacak sanki bu hafta.. 1 aydır üşenip yapamadığım işleri 2 haftada yaptım sayenizde.

X