Küllerden Doğmak Vol.2

30 makine çamaşır yapar bunlar havada yağmurlu balkona da asamam napsam ki

O kadar ayakkabi ve o kadar kiyafet. Aman yarabbim... Aman..

Yesa benimki de azur. Isi ayarlamasiz. Modelinin adi ne bilmiyorum isiyi kendi otomatik ayarlıyor. Cok duzundum artisi eksisi bayagi gunler heapa yapmistim. Kendisinden coook memnunum. 2 utuden sonra bunda karar verdim. Umarim son utum olur

canım öyle deme bak o da çok zor, temizlik hastaları ya da obsessive compulsive cleaners diye program var, onu izlediğin anda aşırı temizliğin ne kadar zor olduğunu görüyorsun :KK19::KK68: Her şey kararında güzel, ama tabii ki temiz ve düzenli evlerimiz olsa ne kadar güzel olur :KK51:
hastaloigin hertyurlusu zor tabide
ne biliyim yineede ilreniyor insan her dk temiz ve duzenli evlere :))

O kadar ayakkabi ve o kadar kiyafet. Aman yarabbim... Aman..

Yesa benimki de azur. Isi ayarlamasiz. Modelinin adi ne bilmiyorum isiyi kendi otomatik ayarlıyor. Cok duzundum artisi eksisi bayagi gunler heapa yapmistim. Kendisinden coook memnunum. 2 utuden sonra bunda karar verdim. Umarim son utum olur

Aynen canım ben de kesin azur alacağım, hatta bugün baktık ama tam karar veremedik, yarın gidip alacağız.

Tek kararsız kaldığım nokta model gc4410/22 ye baktık, 2400 wat, 150 buhar gücü vs hem de fiyatı uygun bayaa 160tl.

Yarın biraz daha üst modellere bakacağız ama 4470- 4480 falan almam, aradaki fark performansa değil sadece fiyata yansımış :KK19::KK68:

kaç madde tamamladığımı bilemedim. makyaj malzemeleri ve sehpa/masa tamam. mutfak dolaplarımın içini yeni silmiştim o nedenle ocağa yakın dolapların dışını sildim sadece. bu görevi şimdi yapmış sayılırmıyım bilemedim.

gardroplarla 2 haftadır yakinen temas halindeyim ama yarısını ancak yapabildim, yarına bitmez.
şimdi kaçta kaç yapmış sayılıyorum?

kaç madde tamamladığımı bilemedim. makyaj malzemeleri ve sehpa/masa tamam. mutfak dolaplarımın içini yeni silmiştim o nedenle ocağa yakın dolapların dışını sildim sadece. bu görevi şimdi yapmış sayılırmıyım bilemedim.

gardroplarla 2 haftadır yakinen temas halindeyim ama yarısını ancak yapabildim, yarına bitmez.

Canım 4'te 3 tamamdır senin :KK68:

Gardolap tamamladığın anda 4'te 4 olacak inşallah :KK49::KK49:

Veeee 4 te 4 gorevler tamamdiiiiir :KK52::KK52:
Gelsin bakalim yeni gorevler :KK66:
Ya listenin son halini bulamadim
Zaten yanlislikla en az 5-6 kez reklam sayfalarini aciyorum :KK45:

Ay allah ım sana çok şükür bir benim böyle ayakkabım var sanıyordum :KK70:
Sayısını söyleyemem çok uç bir rakam giymediklerimi ayırdığım halde :KK70:
Hiç dayanamam ayakkabıya hiçç.
Makyaj malzemesi oy oy oy.
Aklıma gelmişken makyaj ımı temizliyeyim:KK70::KK70:
Kiz ne kadar uc bir rakam, 46 dan fazla deme! Ya da soyle yapalim, kac numara giyiyorsun? Adresimi yaziyorum hemen sana :21::21::KK73:

Meraba kızlar:KK15:
bugun cok hastaydimchic halim yoktu gnluk odev super olmus yerimden kalkmadan hallettimEn Büyük KK

saat 9 dan sonra kendimi biraz iyi hissedince gardroobu hallettim yazliklari kaldirdm kisliklari koydum

benim 4 odev de tamaamm:KK76:

Gardolap tamam yazlıklar kaldırıldı kisliklarin kimisi yerleşti ama çoğu banyoda yıkama sırası bekliyor bir hafta sürer heralde yıkanıp kuruyup utulenip yerleşmesi :)) makyaj malzemeleri de tamamdı zaten yarın tencere dolabiyla masa vw sehpaları halledince bildirim yaparım inşallah saat 23.00e kadardı sanırım dimi??

Aynen canım ben de kesin azur alacağım, hatta bugün baktık ama tam karar veremedik, yarın gidip alacağız.

Tek kararsız kaldığım nokta model gc4410/22 ye baktık, 2400 wat, 150 buhar gücü vs hem de fiyatı uygun bayaa 160tl.

Yarın biraz daha üst modellere bakacağız ama 4470- 4480 falan almam, aradaki fark performansa değil sadece fiyata yansımış :KK19::KK68:
link yollasana. Bak bir de hic bir seyi atmiyorum diye kiziyorsun bana.

Daha gecen cuma elime eski kagitlar gecti. Neymis diye bakarken gecen sene yaptigim utu kiyas kagitlari cikti. Bir sene niye saklamisim ne isime yarar diye atttim ki sen sordun. Simdi fistik gibi tablomu paylasirdim.

Temiz olanlari da yapmis sayilirsin. Dolap sayisini da sonradan 2 ye indirdiler diye biliyorum elifimcinom. Ilk haftanda pek yaninda olamadim. Sonra telafi ederuk

Gardolap tamam yazlıklar kaldırıldı kisliklarin kimisi yerleşti ama çoğu banyoda yıkama sırası bekliyor bir hafta sürer heralde yıkanıp kuruyup utulenip yerleşmesi :)) makyaj malzemeleri de tamamdı zaten yarın tencere dolabiyla masa vw sehpaları halledince bildirim yaparım inşallah saat 23.00e kadardı sanırım dimi??
evet

Kiz ne kadar uc bir rakam, 46 dan fazla deme! Ya da soyle yapalim, kac numara giyiyorsun? Adresimi yaziyorum hemen sana :21::21::KK73:
Kimseye söylemek yok ama bak tamam mııııı :KK70:
105 tanecik. Oda çoğunu eşimle oturduk eledik giyiyorum giymiyorum diye. Bu kalanları da giymiyorum ya çoğu dolap bekliyor dışarı çıksam giyerim de işte evde küfleneyim istiyorum :KK70:
Benim ayak güççük annem güççük 36 giyiyorum ben. Olur de kapına yığayım :KK66:

X