Küllerden Doğmak Vol.2

selam kızlar;
dün baya yorulmuşum,hala canlanmaya çalışıyorum:KK51:
yesa yesa 'cım listeye ekledim canım kendimi.

Kimseye söylemek yok ama bak tamam mııııı :KK70:
105 tanecik. Oda çoğunu eşimle oturduk eledik giyiyorum giymiyorum diye. Bu kalanları da giymiyorum ya çoğu dolap bekliyor dışarı çıksam giyerim de işte evde küfleneyim istiyorum :KK70:
Benim ayak güççük annem güççük 36 giyiyorum ben. Olur de kapına yığayım :KK66:
Dumur oldum, yutkunup cevap yazicam :KK66: naptin kiz seeeen :KK17::KK17::KK17:
Tamam yaziyom adresi, kisliklar 37, yazliklar 36 numara olsun:21::21::21:

Haftalık 4+4 üm tamamdır :KK66:
Link atarsanız yazayım yada biriniz hayrına yazın dehşet uykusuzum :KK43: dünden beri hiç uyumadım daha. Kızım sabah 6 gibi yattı, büyük kızımı bekledim yeni gitti biraz uyuyayım olar mıııı?
Bu günkü görevde süper olmuş kızım tv yi çizmişti, elden geçer ikisi de :KK66:
Ya benimki de azilarimu cikariyor acep, hem mutsuz ve muzmuz birkac gundur..

Cumanız mübarek olsun:KK68:

Bugün her yerim ağrıyor, ödevin kolay olması iyi oldu:)
Telefonumu her gün siliyorum zaten: ) Tv de kolay:)

@bendimahi anneni bana da yolla. Ben benimkini kandıramadım. Ona Note3 ü verip 4 e terfi edecektim. Almadı kullanılmış istemem diye. Şimdi gidip note 3 alacak.o_O

Kızlar ödev vereceğim vermesine ama ilk haftadan sonraki haftalar (benim olmadığım 2 hafta) nasıl ödevler vermişseniz verilecek şey kalmamış resmen. Bir de yani ne desem bilemedim. 2 dolap dedik bu hafta tüm dolapları elden geçirenler var. Ben gene kendi dilimden devam edeceğim. İşi az bulanlar kendilerine iş yaratırlarsa sevinirim. Ben yaratamadım. :KK12:

Arkandayim :KK70: ne kadar az o kadar iyi:KK70:bu kizlar pek hamarat masallah el verin bana da :confused:

Evet canım leslie 1- 2- 3 her türlü mili denedim

Ama bugünden itibaren chentiq ile jillian yapmaya karar verdik ve 30 günlük düello ya başladık :KK50:

Gel sen de katıl bize :KK50:

Canım özel mesaj ile haftalık görev örneği atabilir bence kızlar, hiiiiç aklımıza gelmeyen görevler çıkabilir :KK50: 7 günümüz var çok çok az görev olursa beğenmeyen de çıkabilir bence :KK60:

Oo sen alisiksin ben baslangic seviyesindeyim basitten başlayacağım

Kizlar ben hala coklu alinti yapmadan nasil bildirim yapacagmi anlayamadm yahu :110:

yesacım haftalık ödev örneklerini sana özel mesaj attım canım, bir fikir olabilir.

chentiqcan seni meşgul etmek istemedim bebem, yoğunsundur diye düşündüm.

Slm kizlar bayadir takip ediyorum sizi sizin verdiginiz gunluk odevleri ve haftalik odevleri bende yapiyorum hergun merakla bugünkü odev ne diye bakiyorum ayin 15inde ise basliycam bu duzenimi korumak istiyorum benide araniza alir misiniz:anneadayı::KK54:

:110:
Kizlar ben hala coklu alinti yapmadan nasil bildirim yapacagmi anlayamadm yahu :110:[/QUOTE]
Mesajı alıntı yaptıktan sonra kırmızı kısımları silip listeye adını ekliyorsun:KK39:

Kizlar ben hala coklu alinti yapmadan nasil bildirim yapacagmi anlayamadm yahu :110:
yardimci olmaya çalistim ama bak bakalim yapabilcenmi :)
yuvarmak içinde kirmizi çarpi olan yerleri sileceksin
lsiteye adini yazip tekrar gondereceksin

Eklentiler

• kkkk$.png
    kkkk$.png
    385,6 KB · Görüntüleme: 48
BUGÜNKÜ ÖDEV ( 9 EKİM 2015)
Televizyon ve cep telefonu temizlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
eflalim
2. anka_misali