Küllerden Doğmak Vol.2

haftaliklarim bitti sayilir yesacim sadece birkac mutfak dolabi kaldi bildirim cuma diye yazmiyordum .sehpalar masalar hergün silinir zaten .gardrobum tamamdir sildim temizledim. makyaj malzemem yok

Ohh maşalllah canım yaaaa sen yaparsın zaten, direk üst taraftaki listeye adını ekleyecektim neyse dedim Cuma günü yaparsın yine bildirimini

Makyaj malzemelerimi çekmece düzenlerken yapmıştım o cepte :) mutfak dolapları temiz düzeni pek bozmuyorum orda sadece tencere dolabı temiz değil onu da yarın yaparım gardolaba bugün giristim inşallah bitirebilirim :)) masa sehpa kolay iş zaten cumaya hepsi tamam olur ama bugünkü günlük ödev kaldı malesef ancak yatak odasını bitirebilirim bu gece

BUGÜNKÜ ÖDEV
1 cam önü temizlemek / silmek ( Alternatif fırın ızgarası ya da klima temizlemek)

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
yesilkubbe
2. eflalim
3. Ruzgarinannesii
4. anka_misali
5. yesa1
6. Seyhan77
7. _VUSLAT_

Fırın ızgarasını temizledim:)

BUGÜNKÜ ÖDEV
1 cam önü temizlemek / silmek ( Alternatif fırın ızgarası ya da klima temizlemek)

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
yesilkubbe
2. eflalim
3. Ruzgarinannesii
4. anka_misali
5. yesa1
6. Seyhan77
7. _VUSLAT_
8. Sosyoloji12

Butun camlarin onunu sildim

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
yesilkubbe
2. eflalim
3. Ruzgarinannesii
4. anka_misali
5. yesa1
6. Seyhan77
7. _VUSLAT_
8. Sosyoloji12
9.firin izgrasini temizledim

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
yesilkubbe
2. eflalim
3. Ruzgarinannesii
4. anka_misali
5. yesa1
6. Seyhan77
7. _VUSLAT_
8. Sosyoloji12
10.NILL41

Nasil yani canm anlamadim ben.
simdi kendini listeye ekledin ya alinti yaptin benden
oyle alinti yapinca alintilanan lsite pek gprunmuyor,bi sonraki yazan gidip benim yazdigimdan devam ediyor senin adin araya kaynamis oluyor

yani mesaji kopyala sonunada adini yaz bence listeye eklerken kendini

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
yesilkubbe
2. eflalim
3. Ruzgarinannesii
4. anka_misali
5. yesa1
6. Seyhan77
7. _VUSLAT_
8. Sosyoloji12
10.NILL41
11.naz__24

Iyigeceler yarın görüşürüz inş

Hmm ben bunu bilmiyordum canm peki kopyalama nasil yapiliyor.

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
yesilkubbe
2. eflalim
3. Ruzgarinannesii
4. anka_misali
5. yesa1
6. Seyhan77
7. _VUSLAT_
8. Sosyoloji12
10.NILL41
11.naz__24
12.Littlebutterfly
kızlar ben camların önünü her gün silerim o yüzden bugün sabahtan sildiğim için bende fırını parlattım güzelce. :)
bu arada benimde sadece gardırop ödevi kaldı yarın yapacağım onu da ama ben bu hafta deneme sürecinde olduğum için bi önemi yok
inşallah önümüzdeki haftaya...
yeni ödevleri heyecanla bekliyoruum :)

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
yesilkubbe
2. eflalim
3. Ruzgarinannesii
4. anka_misali
5. yesa1
6. Seyhan77
7. _VUSLAT_
8. Sosyoloji12
10.NILL41
11.naz__24
12. Littlebutterfly
13. Catuke

Benim de sadece gardrop ödevim kaldı, herkese iyi geceler :)

Daha anca fırsat buldum bugün görev yapamadım küçük kızım biraz ateşli. Tüm gün yapışık ikiz gibi gezdik.
İyi olsunda diğer görevlerde gösteririm kendimi.

Kizlaŕrrrrrrrrr listede 9 numara kimmmm

Bugünkü odev chentiq tarafından verildi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…