Küllerden Doğmak Vol.2

BUGÜNKÜ ÖDEV
1 cam önü temizlemek / silmek ( Alternatif fırın ızgarası temizlemek geçen yapmayanlar yapabilir, alternatif klima temizlemek)

1.
yesilkubbe

Camların önünü sildim + fırının ızgarasını da parlattım.

BUGÜNKÜ ÖDEV
1 cam önü temizlemek / silmek ( Alternatif fırın ızgarası temizlemek geçen yapmayanlar yapabilir, alternatif klima temizlemek)

1.
yesilkubbe
2.eflalim

BUGÜNKÜ ÖDEV

1.
yesilkubbe
2.eflalim
3. Ruzgarinannesii

BUGÜNKÜ ÖDEV
1 cam önü temizlemek / silmek ( Alternatif fırın ızgarası ya da klima temizlemek)

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
yesilkubbe
2. eflalim
3. Ruzgarinannesii
4. anka_misali
5. yesa1

haftalık ödevlerden de gardolap işi tamamdır, zaten düzenliydi, hepsini çıkardım, sildim, kuruladım, yerleştirdim :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Boş odada da düzenlemem gereken çekmeceler vardı, onları da hallettim :KK55:

Kaldı sadece masa, sehpa görevi :KK51:

4 odanın da camının önünü sildim :KK52::KK52::KK52:

eflalim evdeysen aynı anda kalkıp spor ya da temizlik yapalım mı?

Tam 13:30'da kalkalım 14:30'da tekrar gelelim ne dersin?:KK19:

Eee o zaman süper olur, 1 saat içinde neler yapabilirsen, ben spor yapacağım leslie 3 mil, sonra tekrar buluşalım :)

dagci dagci evdeysen seninle kalkalım canım aynı anda yahu :)

Benim spor friendim olsana sen yaaa....

Bu arada Kizceler, alternatifli gunluk odev yada haftalik gorev fikrine nasil bakiyorsunuz?

Bu arada Kizceler, alternatifli gunluk odev yada haftalik gorev fikrine nasil bakiyorsunuz?
Alternatif bence iyi oluyo çünkü kendi yaptiklarimizda varya mesela ben bütün camları sildim pazartesi günü onun için alternatif ödevi yapıp ızgara telini temizliycem

BUGÜNKÜ ÖDEV
1 cam önü temizlemek / silmek ( Alternatif fırın ızgarası ya da klima temizlemek)

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
yesilkubbe
2. eflalim
3. Ruzgarinannesii
4. anka_misali
5. yesa1
6. Seyhan77

Kusummmmm gelmissinnn Findikfaresi123 Findikfaresi123 :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Canım A anathema8 e tamamen katılıyorum zaten bir iki sayfa öncesinde şöyle bir şey yazmıştım ben

Herkesin evinde bulunacak bir şey ise alternatif gerek yok mesela musluk temizlemek

Ama herkesin evinde bulunması ihtimal dahilinde değilse alternatif mutlaka verelim mesela tost makinası temizlemek

Bu arada oooooooooooooooooo spor friend i mi en sevdiğim alırım bi dal :KK19:

Hadi o zaman kalk leslie 2 mil yapacağım ben, beraber olsun:KK55::KK55::KK55:

chentiq chentiq canım bu arada 5 haftadır 1 kere bile yapmadık alternatifli haftalık görev, bence olmasın haftalığın ama günlüğün olabilir. :KK68:

Bu arada son görevimi de tamamlayıp 4'te 4 kervanına katılıyorummmm :KK9:

Benim bitek gardrop duzenleme var ojuda yarin yaparim silmicem temiz zaten sadece yazliklarla kisliklari ayiricam

haftaliklarim bitti sayilir yesacim sadece birkac mutfak dolabi kaldi bildirim cuma diye yazmiyordum .sehpalar masalar hergün silinir zaten .gardrobum tamamdir sildim temizledim. makyaj malzemem yok

X