Küllerden Doğmak Vol.2

Yok artık yaw bi ödev vermemişsinin de Maral yetişmiş yine Ayıptır sorması camların Önünü silme neden beğenilmedi çokmu basit kaçtısizi hamaratlar sizi GÜNAYDINNNNN

Kızlarrrrrrrrrr fırın yapılalı çok olmadı, fırın temizlerken sanırım herkes telleri de temizledi.

Bence naz'ın ödevi güzel, pardon atalente'nin ödeviymiş:)

Şöyle yapalım bu seferlik

BUGÜNKÜ ÖDEV
1 cam önü temizlemek / silmek ( Alternatif fırın ızgarası temizlemek geçen yapmayanlar yapabilir, alternatif klima temizlemek)

Normalde alternatifler böyle olmuyor ama yapacak bir şey yok

HAYDİ KIZLAR HAYDİ HAYDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

Herkes ödev yapmayaaaaaaaaaaaaaaa

Son düzenleme:

eshma canım malesef geç kalmışsın, 10 dk ile kaçırmışsın:)

@__ATALANTE canım bugünkü ödevi sen vermiş olsun, hayırlı olsun :)

Ohh ben sabah çıkmadan silmiştim camların onunu. Ben zemin katta ve güney cephede oturuyorum. Her gün cam açılıyor. Aşırı toz oluyor. 2-3 günde bir siliyorum. O yüzden çok basit gelmişti bana... Kesin herkesin temizdir demiştim.

Utanıyorum ama söyleyeyim ben 2 haftada anca siliyorum

Yok canım ya ne temizi

bendimahi canım arada olabiliyor böyle sıkıntılar, sanırım çözüldü değil mi

ama artık
GÜNLÜK ÖDEV VEREN KİŞİ 9' a KADAR BEKLİYOR, SONRA LİSTEYİ DİĞER KONUYA YAZIYOR LÜTFEN 9'DAN SONRA LİSTEYE ADIMIZI EKLEMEYELİMMMMMM :)

Ben bugün erken çıktım, benimle beraber kalkacak, spor ya da temizlik yapacak birileri var mı ???

Son düzenleme:

Evet canım hatırlıyorum, tekrardan başınız sağolsun chentiq'in de haberi var, o seni izin yazar merak etme sen

yahu dünün ödev listesi işte zaten öbür topiğe eklememişsin ki sen önce ekleyip sonra yeni ödev verceksin

Canım benim bu azıcık değişti, artık ödevi yine 4'ten sonra veriyoruz ama listeyi 9'a kadar bekleyip öyle diğer tarafa yazıyoruz

yesa ben bugün evi supurup silmeyi planlıyorum, dün supuremedim kaç gündür ailecek hastayız, parça parça yaptığım işten bir şey anlamadım:)

Camların önünü silmek iyi oldu ne zamandır aklımda:)

eflalim evdeysen aynı anda kalkıp spor ya da temizlik yapalım mı?

Tam 13:30'da kalkalım 14:30'da tekrar gelelim ne dersin?

Eee o zaman süper olur, 1 saat içinde neler yapabilirsen, ben spor yapacağım leslie 3 mil, sonra tekrar buluşalım :)

dagci evdeysen seninle kalkalım canım aynı anda yahu :)

Son düzenleme:
yesa Bebeğimi uyutuyorum şimdi yani saatler uymuyor şu an bana, o uyurken ses yapamıyorum anca yemek yiyebiliyorum:)

yesa Bebeğimi uyutuyorum şimdi yani saatler uymuyor şu an bana, o uyurken ses yapamıyorum anca yemek yiyebiliyorum:)

Anladım canım benim, o zaman ben kalkayım da sporumu yapıp geleyim, sonra haftalıklardan 2 eksik var onları yapacağım, sonra da günlük ödev, oooo iş çok

Anladım canım benim, o zaman ben kalkayım da sporumu yapıp geleyim, sonra haftalıklardan 2 eksik var onları yapacağım, sonra da günlük ödev, oooo iş çok
ay bende de iş çok bu saate dek de bişi yapmadım hemmen kalkıyorum bi iki ortalığı toparlim günlük cilt bakımımı yapim ve mutfak ya da yatak odasına girişimmmm

ay bende de iş çok bu saate dek de bişi yapmadım hemmen kalkıyorum bi iki ortalığı toparlim günlük cilt bakımımı yapim ve mutfak ya da yatak odasına girişimmmm
evde olunca insan daha relaks oluyor.
ben de hafta içi her dk. değerlendireyim diye koşturuyorum.
hafta sonu yerimden kalkmak istemiyorum.

haftalıkları bitirdim.
bugünün ödevi de eve gidince.

okis cnm ben firinda yokdum :)

kızlar şimdi pencere önüne mi döndü ödev?.

Evet canım asıl ödev o ama alternatif çok bugün, senin maşallahın var hepsini yap gitsin

oooooohhh süper valla, benim spor bitti, hemen kalkıyorum, haftalık 2 görevim var

okis cnm ben firinda yokdum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…