Küllerden Doğmak Vol.2

yesa canım bu hafta görevleri yapamayacağımı bildirmiştim ben kayınpederimin vefatın dan dolayı sabah 10.00 aksam 11 kayınvalideye gidiyorum ve cok yorgun oluyorum İnan evde çamaşırlarım birikti şimdi bir makine aşıp öyle çıkacağım bu hafta beni mazur görün lütfen....

]BUGÜNKÜ ÖDEV
Musluk temizlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. ruzgarinannesii
2. eflalim
3. yesilkubbe
4. littlebutterfly
5. catuke
6. anka_misali
7. eniyikadinoyuncu
8. vuslat
9. bi kahve
10. chentiq
11. maral
12. yesa1
13.cnntrm
14.mirjam
15.naz__24
16.anathema
17.ftemiz
18. __ATALANTE

Görev tamam 3 musluk çiflendi parlatıldı

Benimde klimam yok içanadoluda kimsenin evinde yok
Bence bizde Pencerenin önlerini silelim. Hiç verilmedi sanırım bu ödevv

Basiniz sag olsun. Allah geride kalanlariniza kuvvet ve sabir versin.

.
.
.

Klima mi.. Yapmayın gözünü sevem. Bu evde klima var. Ama benim temizleyesim yok

Sabah ben versem mi dedim ama herkes siliyordur standart bi iş diye vazgeçtim. Ben şimdi sildim bütün camların onunu.

Klima da yok bizim evde. Makineye çamaşır attım bitince serip çıkacağım. O zamana kadar kolay bi ödev gelirse araya sıkıştırırım.

Günaydın benim klimam yok hanımlar:)

BUGÜNKÜ ÖDEV
Musluk temizlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. ruzgarinannesii
2. eflalim
3. yesilkubbe
4. littlebutterfly
5. catuke
6. anka_misali
7. eniyikadinoyuncu
8. vuslat
9. bi kahve
10. chentiq
11. maral
12. yesa1
13.cnntrm
14.mirjam
15.naz__24
16.anathema
17.ftemiz
18. __ATALANTE
19.eshma

kızlar bildirim için geç mi kaldım bilmiyorum ama akşam kızı uyuturken uyuyakalmışım.yazamadım o yüzden

benim haftalık ödevler bitti. gardolaplar ile mutfak dolapları pazar günü olmuştu. dün akşamda masaları ve sehpaları sildim. hatta masa örtümü bile değiştirdim bu sayede. sonrada makyaj malezemelerimi düzenledim. bu arada benim cadı kızım yüzünü boyadı iki arada. çok meraklı süslenmeye ne yapıcam bu kızı ben bilmiyorum

şimdi büyük bir merakla yeni haftalık görevleri bekliyorum

hanımlar yazamadım bir türlü ikinizede çok çok geçmiş olsun Rabbim yaşatmasın bir daha
Aynen benim eşim de söyler. Çin malı çıktın der. Ben de kötü kullanım sonucu deforme oldum derim. Tamamen kullanıcı hatası...
çok güzel sözmüş kullanıcı hatası aklımda olsun:)

ya ben hiç denk gelmedim tam benlikmiş:)
süper oldu canım sağol

Buda kızımun dolabı.masa da tamam.mutfak az kaldı butecek bu aksam ınş.dolap hosuma gıttı benımkınude yapıcam ılk fırsatda

çok güzel olmuş eline sağlık

Gunaydin kizlar benimde klimam yok ama mutfaktaki havalandirma dablumbazmiydi Turkcesi onu silerim oda ayni sayilir camlarin onunede silerim sorun degil hatta benim bahceye bakan cam duvarim oglum sagolsun yine batirmis onuda silerim insallah..

Hanımlar hadi ödevi belirleyin, aklımdakileri yazayım ben:) ütü her zaman olur:) kırlent yüzlerini yıkamak:) halıda ki saçları fırçalamak olsun yine mesela:) pencere önü temizlemede olur, kendimize bakım olur:)

firin,izgarasi temizlemekk , bakalim kim guzel parlaticak :)

nadir yapilan bisey olsun

uzyu haliyi hep yapiyioruz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…