Küllerden Doğmak Vol.2

Bugün gardrop temizliği ve düzeni vardı aklımda ama tez için veri tabanı oluşturmam gerekiyordu ona el atayım dedim ama bir kez daha anladım ki sayılardan hoşlanmıyorum :KK43: şu tez bitesiye kadar herhalde 10 yıl yaşlanacağım. Kızlar çok duanıza ihtiyacım var, tez danışmanım çok zorluyor bazen, yoruldum artık :KK34:

bu kadr istenmedigimi bilsem yazmazdim :KK43:

Bugünün ödevi çok makbule geçti, istenmez olur musun hiç? Kızlar takılıyor bence :KK66: ben sizin bu hevesli halinizi görünce gaza geliyorum yorgun olsam bile kendi çapımda bi şeyler yapmaya çalışıyorum. O yüzden aynen devam :KK5:

Bugün gardrop temizliği ve düzeni vardı aklımda ama tez için veri tabanı oluşturmam gerekiyordu ona el atayım dedim ama bir kez daha anladım ki sayılardan hoşlanmıyorum :KK43: şu tez bitesiye kadar herhalde 10 yıl yaşlanacağım. Kızlar çok duanıza ihtiyacım var, tez danışmanım çok zorluyor bazen, yoruldum artık :KK34:
Allah yardimcin olsun canim
emeklerin bo$a çikmasin insallah

Bugünün ödevi çok makbule geçti, istenmez olur musun hiç? Kızlar takılıyor bence :KK66: ben sizin bu hevesli halinizi görünce gaza geliyorum yorgun olsam bile kendi çapımda bi şeyler yapmaya çalışıyorum. O yüzden aynen devam :KK5:
begenmenize sevindim canim
ben burdan ço, motive oluyorum
ben yer sofrasini çokk nadir kullnairim seneede bi ker ebelki
kullanmayincada silmek aklima gelmiyor
bugun sildim uzerinde yemek yiyesim geldi rengi degisti yazik :)))
yarin odevi versin kim istiyorsa bende odevin alasiyla geri donmezsem bana maral demeyin :KK4::KK4::KK4::KK4:

aklimda guzel odevler varda malzeme sorunu olur oyle hoppp kalkip yapayim denmezki :)))
çeyize benzeyen bi odev ama :))
araada oyle degiskkik iyi olabilirdi her zaman olmaz ama tabi topic amacindan a$ar

BUGÜNKÜ ÖDEV
Musluk temizlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. ruzgarinannesii
2. eflalim
3. yesilkubbe
4. littlebutterfly
5. catuke
6. anka_misali
7. eniyikadinoyuncu
8. vuslat
9. bi kahve
10. chentiq
11. maral
12. yesa1
13.cnntrm
14.mirjam

selam canlar benim cok kirli degildi cunku benim musluklari kurulama hastaligim var :KK48: yani esim oyle diyor musluklari sulu gordugumde deliriyorum banyonun tuvaletlerinde dahil hepstinin yaninda kurulama bezim var hemen kurularim o yuzden fazla kirec vs olmaz, bugun gorev diye yinede starglanzla sildim

image.jpeg

BUGÜNKÜ ÖDEV
Musluk temizlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. ruzgarinannesii
2. eflalim
3. yesilkubbe
4. littlebutterfly
5. catuke
6. anka_misali
7. eniyikadinoyuncu
8. vuslat
9. bi kahve
10. chentiq
11. maral
12. yesa1
13.cnntrm
14.mirjam
15.naz__24 :KK15:

BUGÜNKÜ ÖDEV
Musluk temizlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. ruzgarinannesii
2. eflalim
3. yesilkubbe
4. littlebutterfly
5. catuke
6. anka_misali
7. eniyikadinoyuncu
8. vuslat
9. bi kahve
10. chentiq
11. maral
12. yesa1
13.cnntrm
14.mirjam
15.naz__24
16.anathema
dün gece yazmadan uyumusum kızlar çok yoruldum haftalik görevler bitti ama şükür:)

]BUGÜNKÜ ÖDEV
Musluk temizlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. ruzgarinannesii
2. eflalim
3. yesilkubbe
4. littlebutterfly
5. catuke
6. anka_misali
7. eniyikadinoyuncu
8. vuslat
9. bi kahve
10. chentiq
11. maral
12. yesa1
13.cnntrm
14.mirjam
15.naz__24
16.anathema
17.ftemiz

kizlarr klozetin dibine napsam ne doksem
çamasir suyu dokdum beklettim firçaladim gitmiyor oradaki kireç
tuz ruhu var 5 yil once elime geçti klozet için, o siralar kullanmsitim ama baska hiç kullanmadim dun dolabi duzenlerken elime geldi onu doksemmi dibinde az var zaten
korkiyorum ben bu meretden hep haberlerde çikiyor ya zehirlenenler
ben karistirmam hiç bi ilaci ama korkuyorum yinede :KK43:
Dun de yazmıştım tv de bir kadın kola doktu. 4 yıl temizlenmemiş o wc tertemiz yaptı

X