Küllerden Doğmak Vol.2

BUGÜNKÜ ÖDEV
Su ısıtıcısı (Kettle) ya da çaydanlık iç dış temizlemek,

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesilkubbe
2. feraceli
3. naz__24
4. nnightsaill
5. eflalim
6. bendimahi
7. ruzgarinannesii
8. dagci
9. maral
10. vuslat
11. seyhan77
12. yesa1
13 - anathema8
14-Littlebutterly
15-anka_misali
16-eshma
17-mirjam
18- elifcino
19-bikahve
20-ftemiz

Günaydınnnnn gözlerim yanıyor benim. Kuzucuğum azı dişi çıkarıyor sabah 6 da yattı. Şimdi göreve bakmaya geldim güzel görevmiş
Bu işler için bim in kireç söküsünü kullanıyorum tertemiz yapıyor. Bugün de görev icabı çıkıcak ortaya

BUGÜNKÜ ÖDEV
Su ısıtıcısı (Kettle) ya da çaydanlık iç dış temizlemek,

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesilkubbe
2. feraceli
3. naz__24
4. nnightsaill
5. eflalim
6. bendimahi
7. ruzgarinannesii
8. dagci
9. maral
10. vuslat
11. seyhan77
12. yesa1
13 - anathema8
14-Littlebutterly
15-anka_misali
16-eshma
17-mirjam
18- elifcino
19-bikahve
20-ftemiz
21-Nill41
22- __ATALANTE

selam kızlar 2 çaydanlıgım ve 1 tanede çaycımı temizledim miss gibi oldular zaten kötü durumda degillerdi ama elden geçirmiş oldumm :)

muslugun kenarlari varya
baya bi kireçli su an benimki, o kireçleri gidericez , evdeki en çok kullanilan i yani mutfakdakini yapalim

TEMIZ olan iki tane pencere silsin

Bu musluk odevi cok iyi oldu. Lavabonun arkasinda bir tortu var. Kireclerden olmus sanirim. Az bir sey , dikkatli bakinca gorunuyor. Cikaramadim bir türlü. Sizler nasil cikariyorsunuz kizlar?

Aynı şeyleri yaşıyoruz o zaman ben de leep oldum ilk smear temiz çıktı ikincisi de bu ay yapılacak o da temiz çıkarsa ocak ayında korunmayi bırakacağım ikinci çocuk için:) leep sonucu ne gelmişti senin? Bende cin1 cin2 cin3 hepsi çıktı maşallah umarım tekrar etmez sen de en yakın zamanda tekrar git doktora bu iş ihmale gelmez biliyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…