Küllerden Doğmak Vol.2

kız yoksa sirke mi sararttı eskiden üzüm sirkesi de kullanmıştım, dün elma kullandım gerçi, yaptıktan sonra süngerle ovmak mı gerekirdi bilemiyorum,, bi dahakine limon tuzu kullanayım bi de

Sirke sarartir canim. Kullanacaksan a101de satilan beyaz saf sirkeden kullan.

Ay ben de surekli a101in reklamini yapiyorum.

Valla çok iyi olur yaa

Yesacim eskiden alternatif diye bir sey yoktu. Nereden cikti?

Valla bilmiyorum canım :) ama dediğin doğru eskiden yoktu

Aslında alternatif olayı için şöyle demiştik

Eğer evde bulunup bulunması değişiklik gösteren bir ürün ise

mesela tost makinesi temizlemek, herkesin evinde olmayabilir o yüzden tost makinesi olmayan herhangi bir ev eşyası temizlesin diye alternatif verilirdi

Ama musluk görevi için alternatife gerek yok, Allaha şükür hepimizin evinde musluk var

Anladim simdi ona gore gorev verelim

E eniyikadinoyuncu niye sizli bizli konuşuyorsun aşk olsun çok sağol ama tekrardan artık her hafta yapacağım

Ay canim yazdigimi simdi tekrar okudum da cok resmi gibi olmus Yanlis anlasilmis. Ben herkese hitaben yazmistim. Sana degil tek. Samimi buluyorum buradaki arkadaslari. Sizli bizli yok artik.

Kızlar hepinize selam :) maşallah konuları okumaya yetişemiyorum. Bir de dün nöbetim epeyce yoğun geçti, iyi uyuyamadım. Ama bugün eve gider gitmez ödevimi yapacağım. Yemeğimi pazar günü yaptığım için yemek yapmama gerek yok Bugün halim kalırsa gardrop düzenleme işine girişeyim diyorum bakalım inşallah yetişir

Ya kisi etiketlemeyi biri bna ogretsin yaa bende katilcam zayflma yarismasina seyhaaan

tamam canim nasil isterseniz

ciolit bang le guzel oluyormuu , sabah aldim ben ama $amasir suyu olmaydna, hangisyle sildin bi resim yollasan ?
benimki çok fena durumda, eski bi dis firçasi bulup onu kullnamayi dusnuyorum
hani reklamarda eski ve yeni halini gosteirler ya telizlik malzemleri tanitiken benim musluk eski hali gibi aynii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…