Küllerden Doğmak Vol.2

kizlar valla gozume bisey ilisip diryor onu odev veremde bende yapmis olayim aradan çiksin :)))
ama demem noldugunu surpriz
bide yedek odev lazim size odev begnemiyorusnuzki :))

bugunku odev de rekora kosuyor maaaasalhh :)

Canım hatırlarmısın 2008-2009 yıllarında elinde merdaneli bi similey vardı onu sana ithaf ediyorum:KK53: ince işlerin kadınısın vesselam.
kiz o merdane kafaya inmiyormuyduu :)))))))))) oklavamiydi o kafaya kafaya vuran :)

oyle mi diyorsun,hiç dikkat etmemistim incesine kalinina :)
napayim aancim onceki odevlerde hersey yapilmis bende degisk odev bulmaya çaliisyorum
bide herkesin ki temiz sadece benimki deil çikiyirmus
tam rezillik valllaaaaaaaaa:confused::confused::confused::confused::confused::confused:

kiz o merdane kafaya inmiyormuyduu :)))))))))) oklavamiydi o kafaya kafaya vuran :)

oyle mi diyorsun,hiç dikkat etmemistim incesine kalinina :)
napayim aancim onceki odevlerde hersey yapilmis bende degisk odev bulmaya çaliisyorum
bide herkesin ki temiz sadece benimki deil çikiyirmus
tam rezillik valllaaaaaaaaa:confused::confused::confused::confused::confused::confused:
Merdane canım o niye kaldırdıkarki ben çok seviyordum onu:KK53:iyi geceler:KK25:

BUGÜNKÜ ÖDEV
Su ısıtıcısı (Kettle) ya da çaydanlık iç dış temizlemek,

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesilkubbe
2. feraceli
3. naz__24
4. nnightsaill
5. eflalim
6. bendimahi
7. ruzgarinannesii
8. dagci
9. maral
10. vuslat
11. seyhan77
12. yesa1
13 - anathema8
14-Littlebutterly
15-anka_misali
16-eshma
17-mirjam
18_bi kahve
Çaydanlık temizledim. Dışını poşete cif döküp temizledim çok güzel patlatıyor aklınızda bulunsun didim :KK66:

caydanligimi ve su isiticimi temizledim :KK76:

Selam bacilar dün gece geç saatlerde evime döndüm tabi ki kendimden geçmiş bir halde :)) sabah erken kalkıp işe gittim geldim evde annem-babam-kv-kp olduğu için siz takılın çocukla deyip yattım uyudum Ohh iyi geldi:) ama bugün iş falan yapamadım tabi yarın inşallah. Hee demeden gecemiycem altı üstü 2 gün takip edemedim topigi sabahtir okuyorum yahu ne çene var kadın milletinde :))) öpüyorum hepinizi

@Bi kahve canım geçmişi okurken gördüm oncelikle gecmis olsun rahim kanseri mi yoksa rahim ağzı kanseri miydi senin nasıl bir ameliyat oldun diye sorsam?? Ben de şubatta rahim ağzı kanseri başlangıcı nedeniyle ameliyat oldum da o yüzden soruyorum

@Bi kahve canım geçmişi okurken gördüm oncelikle gecmis olsun rahim kanseri mi yoksa rahim ağzı kanseri miydi senin nasıl bir ameliyat oldun diye sorsam?? Ben de şubatta rahim ağzı kanseri başlangıcı nedeniyle ameliyat oldum da o yüzden soruyorum
Tabi ki sorabilirsin canım benim ne demek. Rahim ağzı ameliyatı oldum ben. Leep koanizasyon diye bir operasyon. Sonrasında bir daha tekrarladı.
Orda olan o hasta hücreler çıkarıldı. Bir lira kadar büyükmüş.doktorum demişti.
Muhtemelen aynı şeyden olduk. Hpv den.
Bu tarz operasyon dan sonra hamilelikte rahim ağzına serkaj yani dikiş atılması gerekiyor bende gerek duymadı doktorum. Tek sorunu erken doğumlara sebep oldu. İlk kızım tansiyon, ikinci kızım enfeksiyon yüzünden doğdu ama asıl temel bu rahim ağzı yokluğu imiş.
Ve bu ameliyat sonrası orda ki yara sperm öldürürmüş 6 aya yakın demişti doktorum.
Zaten gebelik yasak en az 8 ay. Çünkü gebelik oluştuğu anda hastalığı ilerletiyormuş ben ameliyat öncesi geciktim dediğimde doktorum şuan en son istediğim şey bu daha da içinden çıkılmaz hal alır ameliyat sonrası 8 ay korunucaksın dedi.
Yıllar geçti gitti iki de evlat sahibi oldum çok şükür.
6 ayda bir kontrol oluyordum ama son 3 senedir hiç gitmedim :KK43:
Smear yaptırmaktan bıkmıştım artık ama yine de gitmem gerek.
İşte böyle canım sormak istediğin ne olursa her zaman sor.
Çok şükür bir doktor kadar tecrübem oldu hastalıklar konusunda.

Tuh ya telefonum şarjı bitmiş alarm çalmamış.noffff... Ramazanda da çok uyutmuşluğu var bizi. En yakın zamanda çöpe atayım da aklı başına gelsin. :)

Yaw benimde var iki Abi'm nerdeyse onlar benim arkamı topluyordu:KK53:annem eline aldımı terliği rahat bırakın kızı diye:KK49:kaçıyorlardı:KK14:annem beni iki oğlandan sonra bulmuş :KK53:

Feraceli Feraceli isyan başlat canım evde o_O
Beni takan yok benimde 3 tane 1 tanesi il dışında çalışıyor ama bazen düşünüyorum çokşey öğrendim mesela sabaherken kalkıp ona kahvaltı hazırlayıp işe yollamak iler de eşimede aynı şeyi yapabilirim,daha başka bir sürü şey hayatta ihtiyacım olucak bir sürü şey hiç bir zaman Nazlı olmadım bendeki şansızlık naparsın :KK70:

X