Küllerden Doğmak Vol.2

Kizlar burda konu cok dagiliyo uygun yerde sohbet topigi acip orda konussak daha iyi olmaz mi takip edemiyorum gorevleri falan cok sayfa ilerliyo

Canim kac kaşık kattin? Eger cok kirecliyse 2-3 avuc döküp yarim saaat kaynatman lazim. Kapatip 1 gece beklemesi lazim. Hemen kaynatip dökersen cikmaz.
1 kaşık ancadır sanırım, 30-40 dakika kadar beklettim. yarım saat kaynatma olayını sorcaktım, kettle otomatik atıyor zaten, nasıl yarım saat kaynatıyorsun ki? demek ki az gitmiş benim limon tuzu., bir de az bekletmişim.

Kaynayip attiktan sonra ısıtma moduna geciyor. Isitma modunda 15 dk yarim saat bekliyor. Sonra tamamen kapatıyorum, tum gun bekletiyorum. Aksama döküyorum .

Kizlar burda konu cok dagiliyo uygun yerde sohbet topigi acip orda konussak daha iyi olmaz mi takip edemiyorum gorevleri falan cok sayfa ilerliyo

Canım aslında sohbet için de diğer konuyu kullanalım dedik ama sonradan olmadı, burası sadece yaz çık gibi oldu ve kimsenin hoşuna gitmedi

günaydin kizlar bi yandanda zayiflayim diye dördüncü takima girdim hadi hayirlisi

Seyhancım yeni imzam senin için

cnntrm özlettin kendini valla yaaaa artık hep buralardasın değil mi? Düğün nasıldı bu arada

MaRaL_ ödev güzelmiş canım ellerine sağlık, buraya da yazmışsın çok memnun oldum yalnız alternatif 2 cam günlük ödev için ağır, onu eskiden de tek cam olarak vermiştik yine öyle yapalım,

Canım ben poşetin yarısından fazlasını kullanmışımdır, belki ondan olmamıştır, yoksa benim demliğin altı pek fenaydı hem kireç hem de böyle sararma gibi ama hepsini halletti tarif için E eniyikadinoyuncu ya teşekkürler

kız bu maral 15 dk yı geçecek ödev vermezsa çatlar zaten...Bir de dikkat ettim de musluk parlatmakla cam silmek hiç de birbirine denk görevler değil
evvveeet canım ben mutfak musluğumu cilit bang ile dün ovmuştum hiç kireci de yok ödevim tamam mı şimdi
benyine de küvet içi musluğumu sirke karbonatla ovayım biraz bari onlar da parlasın...
zati hava yağdım yağacam derken kimse bana cam sildiremez

selam kızlar 2 çaydanlıgım ve 1 tanede çaycımı temizledim miss gibi oldular zaten kötü durumda degillerdi ama elden geçirmiş oldumm :)

canım sen de gece giremiyordun değil mi? Yeni ödev geldiği anda dünü kapatmış oluyoruz ya, liste yayınlanmış oluyor Acaba ödev için yine 4'ten sonra diye devam etsek ama liste yayınlama olayı sabah 9'a kadar olsa, 9'a kadar bildirim yapanları da kabul edip öyle yayınlasak listeyi @eflalim ve @__ATALANTE zor durumda kalıyor

chentiq ne dersin canım

yesacım o sararma da mı gitti, benimki pırıl pırıl kireç yok ama dibinde az bi sarılık var hiç gitmiyo sürekli alttan ısındığı için oluyor diye düşünmüştüm (benim kettle bu arada) çay lekesi değil yani

Yok canım şanssızlık olurmu hiç bence sen şanslısın ne zor gelmişdi evlendikten sonra eşime hizmet etmek diyim uygun kelime bulamadı :)

aynen canım yaa musluk parlatmak, kirecini sökmek güzel hem de tek musluk demiş, ben en az 2 derdim heralde

Neyse cam olayını teke düşürürsek sorun çözülür Zaten cam silmemek için musluk yapacak bence herkes

aynen canım sararma da gitti, resimde belli mi bilmiyorum ama akşam olmazsa direk içini çekip de resim atabilirim, benimki çaycı ama alt kısımla çayın bir alakası yok ki bence sende de işe yarayabilir

aynen canım sararma da gitti, resimde belli mi bilmiyorum ama akşam olmazsa direk içini çekip de resim atabilirim, benimki çaycı ama alt kısımla çayın bir alakası yok ki bence sende de işe yarayabilir
kız yoksa sirke mi sararttı eskiden üzüm sirkesi de kullanmıştım, dün elma kullandım gerçi, yaptıktan sonra süngerle ovmak mı gerekirdi bilemiyorum,, bi dahakine limon tuzu kullanayım bi de

@Bi kahve cnntrm kızlar sizlere çoooooook çok geçmiş olsun, umarım bir daha yaşamazsınız öyle şeyler

MaRaL_ canım kurmadım saati ya dün şakasına yazmıştım ama alternatif 2 camı görünce keşke kursaydım diye düşündüm şaka bir yana musluk görevi pek güzel, ellerine sağlık

bendimahi bilemedim ki canım sirke de kullanan çok ama sarartsa kimse kullanmazdı, ama sen yine de dene bu limon tuzu olayını, biz çok sevdik

muslugun kenarlari varya
baya bi kireçli su an benimki, o kireçleri gidericez , evdeki en çok kullanilan i yani mutfakdakini yapalim

TEMIZ olan iki tane pencere silsin
Yok canım ne temizi ben yeni yapmadımki bi kireç çözücü tamamdıriki cam nedir ya zaten yağmur var ist da (elinde merdane olan similey sen biliyon onu)

Son düzenleme:

Ah maral verdigi gorevler beni öldürecek . MaRaL_

Kız kolay odevler ver.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…