Küllerden Doğmak Vol.2

Sağol canım mutfak dolabı içi evet hatırladımok yarında onu yaparım inş zaten temiz ve düzenli elden geçecek sadece

Sağol canım mutfak dolabı içi evet hatırladımok yarında onu yaparım inş zaten temiz ve düzenli elden geçecek sadece

ohhh mis canım yaa valla eşim bugün bayıldı çaycıya arada yapalım mı diyor diyecektim günlük ödev verirlerse yaparım yoksa yapmam

Benim hala 2 görevim duruyor

Farkındaysan bu mesajı beğenmedim sabaha kadar beklicem olmayanlara yedek görev vericem sinekliksiz cam olurmu yaw

Bizim burada sinek falan yok canım sürekli ilaçlama yapılıyor zaten ee camları da açsak da perdenin / storun / zebranın altından giren olmuyor yedek görevi güzel seç bari yahuuuuu

Resim attınmı?

Attım attım, ama ilk halini atsaydım bomba olurdu, sadece son halini attım

Benim istediğim bi ödev var herkesin evinde vardır dimi sineklik camlarda benim arka tarafda iki odam var çok fena kirliler yarın iki sineklik Yıkama ver yoksa sabah 4 kadar oturur bütün sineklikleri veririm

Sineklik ne ayol. Bizde yok ole bişey. Görmedim de kimsenin evinde.

Sineklik ne ayol. Bizde yok ole bişey. Görmedim de kimsenin evinde.
Canım bizim buralarda yani istanbulda camlara takılıyor içeri sinek girmesin diye bi aparat,sizin orada sinek yokmu yada sektör olmamış pwc dükkanları yapıyor.
Saat kuracağım senden önce kalkacağım
sineklik falan tırstım senden...:)
Korkma hiç canın acımıycak bi su bi fırça tmm

Evet sinek falan yok çok şükür. Sürekli ilaçlanıyor. Yok ben kurdum saatimi senden önce geleceğim ;-)

BUGÜNKÜ ÖDEV
Su ısıtıcısı (Kettle) ya da çaydanlık iç dış temizlemek,

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesilkubbe
2. feraceli
3. naz__24
4. nnightsaill
5. eflalim
6. bendimahi
7. ruzgarinannesii
8. dagci
9. maral
10. vuslat
11. seyhan77
12. yesa1
13 - anathema8
14-Littlebutterly
15-anka_misali

Kızlar rekor mu geliyorduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Ya bi 18 ya bir 18'i görelim artık

Ödevi hem buraya hem diğer konuya yazıyoruz bu arada canlar

Bir de bir aralar ayseyma vardı, nerelerdesin yahu

canım o dipde duran kireçlenmeleri nasıl temizledin?
yeni gibi olmuş :)

Evet sinek falan yok çok şükür. Sürekli ilaçlanıyor. Yok ben kurdum saatimi senden önce geleceğim ;-)
Çok ilginç sineksiz bir şehir beresi orası bacım İSTANBULLU yokmu kızlarrrr yetişin garıııı kalk canım sen benden önce ben zaten yatarsam kalkamam yatmadan beklemem lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…