Küllerden Doğmak Vol.2

benim sineklik falan yok canım yaaa valla ben bakım görevi vereceğim, bir de bendimahi ne isterse onu vereceğim

hahaa ne olduğunu biliyorum çevremde de çok var ama benim sinekliğim yok yehuuuuuu ay bi de onla mı uğraşcam yesa tatlım canımın içi çok teşekkür ederim bi tanem benim işler dışında 2 daha da önemli ödev var istediğim biri belli bi sayfa kitap okumak ve bir de belli bir süre spor

aslında hergün zorunlu mesela 150 sayfa kitap okuma ödevimiz olsa.
ben okuyorum ama çoğu kişi için iyi olabilir bence :)
kitap önerileri de yaparız:)

canım o dipde duran kireçlenmeleri nasıl temizledin?
yeni gibi olmuş :)

E eniyikadinoyuncu sağolsun canım o yazmıştı.

1-markete gidilir
2-limon tuzu alınır (baharatları koydukları yerde oluyor genelde)
3-Çaycının dibine konulup üstüne su eklenir
4-kaynatılır, sonra sadece su kaynatılır, durulanır vs vs.

Sonra resim çekilip buraya atılır, eşe de hava atılır

Canım şimdi geldim spordan, leslie ile yürüdük, yarın sen de katıl, günlük ödev olsun olmasın aynı şekilde kitap için de geçerli

Hem kitap, hem spor hem de diyet için çoooook konu var, bizimki ev düzeni ana tema, biraz da yancılar var ( yarın kalkarsam bakım görevi vereceğim yancı görev) Kitap ve spor da yancı görev olabilir, ama hergün zorunlu görev olayına girmeyelim yahu

ay senin resmini görmedim ben nerde nerdeeeee,,sen benimkini gördün mü??
leslie ne ayol?

oo çok iyi ya temizledim bende ama bunu da deneyeceğim seninki pırıl pırıl parlamış :)

olur tabi güzel olur bence de ama her gün 150 yüksek bir başlangıç, eminim aramızda hiç okumayanlar var bayağı azaltmak lazım
tamam o zaman hiç kitap okumayanları belirleyelim ilk başlangıç 20 sayfa yapalım mesela :)
uyar mı bayanlar size??
ilk başlayacak olanlara şöyle güzel hafif kitaplarda önerebiliriz

ay senin resmini görmedim ben nerde nerdeeeee,,sen benimkini gördün mü??
leslie ne ayol?

Gördüm gördüm canım mis gibi yapmışsın:) Benimki sayfa 281 'de canım

aaaaaaaa Leslie yaaa bizim leslie nasıl bilmezsin

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...lk-at-home-hep-birlikte.792924/#post-39219803

oo çok iyi ya temizledim bende ama bunu da deneyeceğim seninki pırıl pırıl parlamış :)

ayyyy canımmmmmm çok sağolasın valla

Offf yaptığım iş görünmüyor evi görsen sanki hiç temizlik yapmıyorum sanırsın pisss öğğğ
sürekli dağıtıyorlar.
sizin bide çocuklarınız var galiba ben ailemle yaşıyorum abim babam annem hepsi bi tarafta.
zaten kendi evim olduğunda vitrin falan ne varsa atıcam ya da almayacağım bu ne ya döküntüden başka bir şey değil

tamam o zaman hiç kitap okumayanları belirleyelim ilk başlangıç 20 sayfa yapalım mesela :)
uyar mı bayanlar size??
ilk başlayacak olanlara şöyle güzel hafif kitaplarda önerebiliriz

Canım bir önceki mesajımda da yazmıştım, bununla ilgili konular çok, zorunlu görev olayına da hiç girmeyelim ama arada kitap okumak görevleri verelim ki zaten verilmişti, çok da güzel olmuştu Bizim topik temizlik ve düzen başlığı altında farklı küçük görevlere açık bir topik. Bu görevler arasında kitap okumak da var ama her gün için zorunlu görev şeklinde yapmayalım bence

Sonuna kadar katılıyorum, ne kadar az eşya o kadar güzel, benim vitrin falan hiç yok

yesa canım sorucam sorucam unutuyorum belki soran oldu bilmiyorum bu VOL. ne demekvoltasını alanlar 2 mi acaba dün gece yatakda geldi aklıma

Hani kitapların birinci baskısı/sayısı/ cilt i anlamında kullanılan VOLUME kelimesi var ya canım ingilizce'den geçmiş, onun kısaltılmış hali, o yüzden böyle bir başlık kullandı chentiq.

VOLUME 1 ya da vol 1 3 yıl kadar önce açıldı, şimdi tekrar açılınca bu da vol 2 oldu

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…