Küllerden Doğmak Vol.2

Kizlar ben dunku gorevi yapmistim ama aksam rahatsizlandm biraz buraya girip listeye eklemeyi unutmusummmm. o_OSmdi aklima gelince cok uzuldum ama yapmistim ben yaa :mad:

Bu arada ben makyaj malz. Hallettim attim eskileri azcikda makyaj yaptim elimin altindayken :KK45:
fotograf koymak isterdim ama ben makyaj cantasina koyuyorum oyle duzenli durmuyo diye koymadim :KK53:

aa önemli değil bende üniversiteyse bilgi alırım diye sordum:) inşallah iyi gelir okul size tabi bana da:) benimde değişimi çok ihtiyacım var

canım mürekkep lekesi saf alkolle kolonyayla çıkıyor, oğlum koltuklarımı tükenmez kalemle bir güzel çizmişti krem renkli koltuklarımı:)

süper eline sağlık:)

bende süpürüyorum hatta bazen sabah akşam:)

aynen buldum birine ben gibi:)

bence ödevler güzel yani ben hiç şikayetçi olmadım bilakis hep ohh iyi oldu bu ödev dedim:)

evet bu süper olur benimde dikilmesi gerekenler var:)

başınız sağolsun Allah rahmet eylesin

aaa olmaz yanlış anlama olmuş gitmek yok:)

aa canım atsana sen foto ben siteye eklememeye tövbeliyim eklersem albüme koyarım ondan eklemiyorum:) çok güzel oluyor foto eklemen

canım benim bildiğim sayılıyor bu görevin cepte senin:)

neymiş adet sancısı için yöntem diyecektim ama yazmışsın başka mesajda:)

yıkayıp astığım oluyor sadece:)

ah canım kışlıkları çıkarırken bunu söyleyip durdum kocaman gömme dolabım olsa kışlık yazlık derdim olmasa sadece yer değiştirsem diye:) eline sağlık

sabah akşam olacak ben söylüyüm ne olacağını:)

size normal canım, çocuk olunca akşama kadarda evde olunca batıyor ev:)

aynen tek değilmişim:) benim kv yi yazsam her gün süpürüldüğü gibi yolluklar kalkar çırpılır:) onun evde

bilgi için sağol bende demliğimle semaverime uyguluyum bari:)

ah ah bak sen cimcimeye, benim abiside dağınık küçükte:) babalarına çekmişler:)

silme her gün çalışan için zor olur bencede, ban uyarda:)

Canim resim eklemeye niye tovbelisin? :KK23: cocuk olunca sık sık supurmek lazim haklisin.

ödev süpperrr hem çadanlığımı hem kettle mi temizleyeyim bari ohhhh uzun zamandır yapmamıştm:KK49:

al benden de o kadar minicik bişeyim zati :KK35:

kız sen bi felaketsin zaten tam kül kedisi yani ama bence evlenince daha az iş yapacan sen bana öyle gibi geliyo e evli bayanın sorumlulukları çok daha fazla çünkü her türlü memnun etmen gereken bir adam olacak yanında :KK39::-):KK24:

ben de sirke ve karbonatlı su kaynatıyorum fakat limon tuzu da çok etkiliymiş almam evde bulundurmam gerek :KK45:daha hiç evime limon tuzu girmedi, marketlerde var dii miii:KK53::-)

hadi yaaa öyle mi diyorlar, e afiyet olsun ozaman :KK53:

Limon tuzu her yerde var canim a101den almistim tavsiye ederim 1 kasik etkili oluyor haftada 1. :KK69:

Kettle yok bende hiç sevmem kendilerini :KK66:
Çaydanlık twmizlicem. Anam eşimde kaldırmadan yemek yapmış olmuş sana yağ :KK43:
Neyseki amonyaklı cifim var mis gibi yapıyor herşeyi :KK70: :KK70:
Yapınca resim atarım.
Şimdi yemek zamanıııı hadi gelin beraber yiyelim :KK66:

Bu arada çocuklu hatunlarım merak ediyorum sizde durum ne?
Mutlaka ev süpürülür her akşam. Mama sandalyesi altına örtü koyarım,koltuklarda da örtü var ama gel gelelim anında kirleniyor ev :KK43:
Kızlarım maşallah çok yaramaz çokk.
Yoğurt alıp kaçarlar,arkamı dönerim içecek çıkmıştır dolaptan ve mutfak içecek içindedir :KK43:
Sıtkım sıyrıldı ev temizlemekten. Rahat olmak istiyorum biraz ama olamıyorum.
Bir benim çocuklarım mı yaramaz anlamadım ki

Bu arada çocuklu hatunlarım merak ediyorum sizde durum ne?
Mutlaka ev süpürülür her akşam. Mama sandalyesi altına örtü koyarım,koltuklarda da örtü var ama gel gelelim anında kirleniyor ev :KK43:
Kızlarım maşallah çok yaramaz çokk.
Yoğurt alıp kaçarlar,arkamı dönerim içecek çıkmıştır dolaptan ve mutfak içecek içindedir :KK43:
Sıtkım sıyrıldı ev temizlemekten. Rahat olmak istiyorum biraz ama olamıyorum.
Bir benim çocuklarım mı yaramaz anlamadım ki
Yalnız değilsin canım:) Benim koltuklarda örtü de yok sürekli siliyorum, kumaş alıp kaplamauı düşünüyorum. Evi süpürüp siliyorum, arkamı döndüğümde yine her yer de kağıt parçaları, oyuncaklar:mad: Çocuklu evde iş bitmiyor:110:

Arkadaşlar kettlenizin içindeki kireci sökmek için sirke döküp kaynatın, 15-20 dakika sirkeli suda bekletin, kireci söker:KK39:

selam kızlar nasılsınız :)

Haftasonu yoktum. Yeni kurallar filan varmı çok sayfa eklenmiş okuyamadım hepsinii :)

5 Ekim 2015 Günlük Ödev

Su ısıtıcısını(Kettle) iç dış temizlemek.

1.yesilkubbe
2.feraceli
3.naz__24
4.nnightsaill
5.eflalim hem semaverimi temizledim hem demligimi hatta 3 de tenceremi:)

Yalnız değilsin canım:) Benim koltuklarda örtü de yok sürekli siliyorum, kumaş alıp kaplamauı düşünüyorum. Evi süpürüp siliyorum, arkamı döndüğümde yine her yer de kağıt parçaları, oyuncaklar:mad: Çocuklu evde iş bitmiyor:110:
O kağıt parçaları beni sinir hastası ediyor zaten :KK43: sürekli kesiyor yarabbim arkasında dağ bırakıyor resmen. Birde ayağıma batan legolar. Az kaldı sabrım taşacak hepsini çöpe yollicam :KK66:

selam hatun milleti. vol 1 deyken biz günlük yaptığımız işleri ve yapacaklarımızı da arada yazardık. iyi oluyordu, insanı gaza getiriyordu. şimdi vol 2 de sadece haftalık ve günlük görevleri yapıp yapmadığımızı yazıyoruz sanırım.

görev haricinde yapılanları neden yazmıyoruz?

önceeee dışını bir güzel parlattımmm kablosu falan dahil, sonra da içinde sirkeli karbonatlı su kaynattım, o suyu da bi güzel lavaboma döktüm lavabom da açılmıştır ohhhhh, ardından içini su ile durlarken elimle bir geçeyim dedim elime son kireç pütürcükleri hemencik bulaştı veee hepsiciği lavabonun dibini boyladı :KK71:
DSCF6040.JPG DSCF6041.JPG DSCF6042.JPG
yalnız dipteki bu sarılık neden oluyo çözemediim ısınmadan ötürü müdür sizce?

5 Ekim 2015 Günlük Ödev

Su ısıtıcısını(Kettle) iç dış temizlemek.

1.yesilkubbe
2.feraceli
3.naz__24
4.nnightsaill
5.eflalim hem semaverimi temizledim hem demligimi hatta 3 de tenceremi:)
6.bendimahi (vaktim olursa çaydanşığımı da yapacağım inş.)

X