Küllerden Doğmak Vol.2

kiz ben masa silme gorevu vereckdim yarinaa amaninnn :)))
su masa sehpaaya yer sofrasininda ekleyekmiii :)
benimkinin baya bi temizlige ihtuyaci avda, kullanmaya kullmanmaya nasir tuttu garibim
Ben de yer sofrasını ciflemeyi düşünüyorum ne zamandır ama sadece düşünüyorum, elim varmadı bir türlü

Ocağı silmiştim içine su kaçtı şase yaptı sanırım sigorta atıp duruyor. Eşim de gelmedi daha korkuyorum...

Daha neler canım ya sen ve tembellik yan yana gelmez, o koca evi hallediyorsun daha ne yapacaksın
Sagol canim benim :*) birde okullar acildigindan beri turk cocuklara turkce dersi veriyorum bu beni cok yoruyor cunku Turkcem iyi olmadigi icin once ben ders calisiyorum hazirlik yapiyorum :) sonra ders veriyorum cok sukur bu ay son insallah gercek bir ogretmen gelecek bende rahat edecem insallah :)

Canım Türkçen güzel bence haksızlık etme kendine sadece bazı kelimelerde sıkıntı var kombi mesela

kim yazdi kizzz
benmii
nasil yani nasil hatrliyorsun anacim sen bunuuu
ne yiyip içiyon banada deeee adimi unutuam ben yakindaaaaaaaa
Sen yazmıştın kuzum
Kimler yazdı onları da hatırlıyorum. Hamile iken dua lar kabul olur diye bende bebek isteyenlere dua etmiştim
Bol bol sade kahve içiyorum
Ama hala cümleleri anlamıyorum

Kesin motor var bende kesinn
O eltim varya o eltim. O konuya da dönüp cevap veremiyorum görümce arada bdv ye bakıyormuş huysuzluk çıkmasın.
Kız kadının çocuğu camdan düştü ya yanımızda. 3 yaşında daha, 2. Kattan düştü ciğerim söküldü sandım. Ama o hala hava peşindeydi
Ertesi günde geldi bizi yolcu etmeye beklemiyordum kaynım istemiş. Hoşgeldiniz dedim de hıı hoşbulduk dedi. Bir daha da konuşmadı zaten.
Bşr afra bşr tafra.
Sanırsın dünya nın hakimi.
Benim çocuğum un gözü orda şişeye başladı bir kere arayıp sormadı.
Allah öyle büyük ki. Ben ona birşey demiyorum.

Düzenleye basabilirsin canım Ben de olmayan makyaj cantanı beğendim

O altta duran cımbızı düzeltsene canım sana zahmet, bir de onun karşısındakini
Hıııı simetri takıntısı var sende bende de vardı çocuklar doğunca kendiliğinden yok oldutmm düzelticem

o konuyu hatirliyorum ama açanin sen oldugunu unutmusum
çok emrak etmistim çocugun basina ne kazasi geldigini
çocuk nasil simdi ? çok geçmis olsun kiyamam yaaa

eltini salla vur dyvara koy çuvala
benim bitanesi iki gun once dogum yapti armadim sormadim aramamda
benim oglum 7 aylik bi kere faceden iki kelam etmedi,telefon para yakiyor ya ceplerinde akrep var

ilk dogumunda hastanedeyken radim buldum hangi hastnede oldugunu bilmiyordum,butun sehri aradim teelefonla, ikincide eve gelir eglmez aradim, oglu bademcik ameliyati oldu her Alalhun gunu arayip sordum

sonuç kocaman sifir :)

Merhabaa. Bende kızına 7 sene sonra kavuşmuş bir anneyim
Tüp bebek değil kendim hamile kaldım. Zaten sebepsiz infertilite vardı bizde. Tüp bebeğe başvurdum bir aşılama oldum tutmadı. Sonra doktorum yapmicam senin kafan rahat değil önce kafanı rahatlat öyle gel dedi. Bıraktım herşeyi.
Aradan 1,5 sene geçti psikolojim çöktü başka sıkıntılarım vardı. Psikiyatriye gittim ilaç verdi bana.içmeye başladım. O ay 10 gün geciktim. Test yapmaya gerek duymadım bile.
Sonra zorla yaptım ki hamileyim. Psikolojim hormonlarımı baskılamış. Doktorum da evet doğdu herşey kafada diyor. İkinci kızım da antidepresan bebeği
Arada düşünlerde antidepresan bebeği.
Kafan rahat olsun Rabbim veriyor bir yerden vesile

Yok canım takıntı falan , takıntı da neymiş sadece öyle olursa daha güzel olur gibi

hhaha
benim bi arkadas bana geledimi hiç oturmuyor suyrekli bi yerlerin orasini burasini duzeltip duuryro :) bulaisk makinesini bile kipirdatmisligi var egri ymis ben hiç farketmemistim:)
o cmbizlarida farkertmmemsitim
sende kesin var biseyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…