Küllerden Doğmak Vol.2

hhaha
benim bi arkadas bana geledimi hiç oturmuyor suyrekli bi yerlerin orasini burasini duzeltip duuryro :) bulaisk makinesini bile kipirdatmisligi var egri ymis ben hiç farketmemistim:)
o cmbizlarida farkertmmemsitim
sende kesin var biseyler :KK45:

Yok yaaa benimki valla öyle değil :KK19: arada oluyor, sonra gidiyor tekrar :KK53::KK53:

yarin odev veririsem kk ya girme yasgai koycam:KK53::KK53::KK53::KK53:
buraya otuuryom aklimdaki i$ler kaliyor yapilmadan

o konuyu hatirliyorum ama açanin sen oldugunu unutmusum
çok emrak etmistim çocugun basina ne kazasi geldigini
çocuk nasil simdi ? çok geçmis olsun kiyamam yaaa

eltini salla vur dyvara koy çuvala
benim bitanesi iki gun once dogum yaptim armadim sormadim aramamda
benim oglum 7 aylik bi kere faceden iki kelam etmedi,telefon para yakiyor ya ceplerinde akrep var

ilk dogumunda hastanedeyken radim buldum hangi hastnede oldugunu bilmiyordum,butun sehri aradim teelefonla, ikincide eve gelir eglmez aradim, oglu bademcik ameliyati oldu her Alalhun gunu arayip sordum

sonuç kocaman sifir :)
Bendim canın o konuyu açan. Çocuk iyi,bir kaç dikiş atıldı kafasına,omzunda ezik vardı,yerdeki küçük taşlar yanağına girmiş,ve koluna :KK43: onların izleri çoktu.
Yavrum benim nasıl nasıl düştü allah ım yanımızdaydı çocuk düştü dediler uçtum resmen almaya.
Hastane de iyi haberler veriyor doktor bende onlara söylüyorum geldi bşr dakika annesi benim bana anlatın dedi!!!
Ben doğumunda bursa dan ankara ya gittim evinden kovdu resmen. Kusura bakmayın çocuk uyurken bende uyuyacam dedi.
Ne yaptım ona bilmiyorum. Eşim bile uyuz bu yaaa diyor. Sözüm ona benimle muhattap olmuyor. Eh allah var gün gelir devran döner.
Yapmamak lazım bundan sonra akıllandım bulurlar eski beni

Kesin motor var bende kesinn :KK70:
O eltim varya o eltim. O konuya da dönüp cevap veremiyorum görümce arada bdv ye bakıyormuş :KK43: huysuzluk çıkmasın.
Kız kadının çocuğu camdan düştü ya yanımızda. 3 yaşında daha, 2. Kattan düştü ciğerim söküldü sandım. Ama o hala hava peşindeydi :KK43:
Ertesi günde geldi bizi yolcu etmeye beklemiyordum kaynım istemiş. Hoşgeldiniz dedim de hıı hoşbulduk dedi. Bir daha da konuşmadı zaten.
Bşr afra bşr tafra.
Sanırsın dünya nın hakimi.
Benim çocuğum un gözü orda şişeye başladı bir kere arayıp sormadı.
Allah öyle büyük ki. Ben ona birşey demiyorum.
Uyuz elti sorumsuz:KK67:

Ya bu görümcen falan biliyormu nikini ben kimseye söylemiyorum üyelimi bi eşim biliyor bide annem onlarda nikimi bilmez :KK66:rahat rahat yazıyorum tanıdığım varmı hiç bilmiyorum şüpe uyandırmamak için sormuyorum kızlara biliyomusunuz siteyi diye Hoppaçok uyanığım çok:KK70:

Uyuz elti sorumsuz:KK67:

Ya bu görümcen falan biliyormu nikini ben kimseye söylemiyorum üyelimi bi eşim biliyor bide annem onlarda nikimi bilmez :KK66:rahat rahat yazıyorum tanıdığım varmı hiç bilmiyorum şüpe uyandırmamak için sormuyorum kızlara biliyomusunuz siteyi diye Hoppaçok uyanığım çok:KK70:
Olayı ve eltimin biliyor görümcem kuzum :KK70:
Nikimi söylemem. Ama çok açık verdim. Bayram da diye. Tırsıyorum eşimin ailesi kabile gibi valla cıngar çıkar :KK70:
Eşim biliyor canım. Başka da kimseye söylemiyorum.
Hele eski Nikim direk kızımın adınaydı kabak gibi ortadaydım

Olayı ve eltimin biliyor görümcem kuzum :KK70:
Nikimi söylemem. Ama çok açık verdim. Bayram da diye. Tırsıyorum eşimin ailesi kabile gibi valla cıngar çıkar :KK70:
Eşim biliyor canım. Başka da kimseye söylemiyorum.
Hele eski Nikim direk kızımın adınaydı kabak gibi ortadaydım
Aman bu bayram camdan Düşen düşene anlamazlar dicem ama görümcen üye sanırım kız varya kesin benimkide üyedir he nasıl öğrensemki aceba:KK48:

aaaaaaaaaaaa nazzzzzzzzzzzzzzzzz ondan mı atmıyorsun, canım at yaaa bu konu fotoğraflarla daha da güzelleşiyorrrrr :KK19: Dur ben de atayım, daha önce farklı bir konuda paylaşmıştım ama olsun o_O makyaj malzemeleri düzenleme görevi tamamdır :)

Eki Görüntüle 1647651 [/QUOTE]
maşallah çok güzell

Evet canım napim dedim kızlar alınmasın sanki ıspatlama çabasına girmiş gibi olmayım dedimo_Obenimde bitti makyajlar ve masalar bugün sildim:KK76:
Bu da resmi hemen çekdim:KK53:Eki Görüntüle 1647656

kızlar özendim yarın ben de foto atacammm :)

İnşallah çooook güzel haberleri alırsın canım hayırlısıyla :KK19:

Görevlerimiz bunlar :)

*Yatak odasındaki gardolabı temizlemek, düzenlemek ve kışlık kıyafetleri hazırlamak.Yazlık kıyafetlerden kullanılmayanları kaldırmak.
*Mutfak dolabı içi düzenlemek ve temizlemek
*Evdeki tüm masa ve sehbaları silmek, temizlemek
*Makyaj malzemelerini elden geçirmek, tarihi geçmiş olanları atmak, düzenlemek

dolaplara sayı konmuş muydu yesacım hepsi miydi?

Merhabaa. Bende kızına 7 sene sonra kavuşmuş bir anneyim :KK66:
Tüp bebek değil kendim hamile kaldım. Zaten sebepsiz infertilite vardı bizde. Tüp bebeğe başvurdum bir aşılama oldum tutmadı. Sonra doktorum yapmicam senin kafan rahat değil önce kafanı rahatlat öyle gel dedi. Bıraktım herşeyi.
Aradan 1,5 sene geçti psikolojim çöktü başka sıkıntılarım vardı. Psikiyatriye gittim ilaç verdi bana.içmeye başladım. O ay 10 gün geciktim. Test yapmaya gerek duymadım bile.
Sonra zorla yaptım ki hamileyim. Psikolojim hormonlarımı baskılamış. Doktorum da evet doğdu herşey kafada diyor. İkinci kızım da antidepresan bebeği :KK66:
Arada düşünlerde antidepresan bebeği.
Kafan rahat olsun Rabbim veriyor bir yerden vesile

benim de sebepsiz bi şekilde olmuyor, var bi hikmeti :KK66:

Merhabaa. Bende kızına 7 sene sonra kavuşmuş bir anneyim :KK66:
Tüp bebek değil kendim hamile kaldım. Zaten sebepsiz infertilite vardı bizde. Tüp bebeğe başvurdum bir aşılama oldum tutmadı. Sonra doktorum yapmicam senin kafan rahat değil önce kafanı rahatlat öyle gel dedi. Bıraktım herşeyi.
Aradan 1,5 sene geçti psikolojim çöktü başka sıkıntılarım vardı. Psikiyatriye gittim ilaç verdi bana.içmeye başladım. O ay 10 gün geciktim. Test yapmaya gerek duymadım bile.
Sonra zorla yaptım ki hamileyim. Psikolojim hormonlarımı baskılamış. Doktorum da evet doğdu herşey kafada diyor. İkinci kızım da antidepresan bebeği :KK66:
Arada düşünlerde antidepresan bebeği.
Kafan rahat olsun Rabbim veriyor bir yerden vesile
Sagol canim boyle hikayeler beni hep heycanlandirir Rabbim bagislasin yavrunu.. bende ogluma 5yillik tedaviden sonra kavustum 3ameliyat 4asilama ve 1 basarisiz tup bebekten sonra doktorum vazgecmemi cunku hastaligimin yumurtalarimi bozdugunu ve cocugumun olmasinin nerdeyse imkansiz oldugumu soyledi bende arada pisikolojik tedavide gordum bende asiri ilerlemis duzeyde endometriozis var ve bu hastalik her adet gordugumde dahada yayilmasinin yani sira cok siddetli agrilar cekiyordum morfin haplari kullaniyordum onlarda ise yaramiyodu :KK43: hastaligim surekli ilerledigi icin beklemek veya ara vermek gibi bir luksum yoktu :KK43:son olarak icsi yontemi denedik ve sadece 4 yumurtami oldu ve 1 tanesi dollendi :) oda suan nerdeyse 20 aylik hiperactif bir oglusum oldu :) cok sukur Allaha...:) Rabbim isteyen herkese nasip etsin
Oglumdan sonra hastaligim geriledi biraz oyuzden simdi Rabbim nasip eylerse oglusuma kardes olsun istiyoruz :)

BUGÜNKÜ ÖDEV
Merdiven silmek, görevli varsa küvet/ duşa kabin temizlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
Anka_misali
2- _VUSLAT_
3- ruzgarinannesii
4- Sosyoloji12
5- anathema
6- 2kediannesi
7- maral
8- yesa1
9- Littlebutterfly
10- seyhan77
11-nnightsaill
12- bendimahi

küvetimi çamaşır suyuyla bi güzel ovdum temizledim, derin küvet değil bu arada alçak :KK66:
hayrima one çekeyim su listeyi :KK70::KK70::KK70::KK70:

Sagol canim boyle hikayeler beni hep heycanlandirir Rabbim bagislasin yavrunu.. bende ogluma 5yillik tedaviden sonra kavustum 3ameliyat 4asilama ve 1 basarisiz tup bebekten sonra doktorum vazgecmemi cunku hastaligimin yumurtalarimi bozdugunu ve cocugumun olmasinin nerdeyse imkansiz oldugumu soyledi bende arada pisikolojik tedavide gordum bende asiri ilerlemis duzeyde endometriozis var ve bu hastalik her adet gordugumde dahada yayilmasinin yani sira cok siddetli agrilar cekiyordum morfin haplari kullaniyordum onlarda ise yaramiyodu :KK43: hastaligim surekli ilerledigi icin beklemek veya ara vermek gibi bir luksum yoktu :KK43:son olarak icsi yontemi denedik ve sadece 4 yumurtami oldu ve 1 tanesi dollendi :) oda suan nerdeyse 20 aylik hiperactif bir oglusum oldu :) cok sukur Allaha...:) Rabbim isteyen herkese nasip etsin
Oglumdan sonra hastaligim geriledi biraz oyuzden simdi Rabbim nasip eylerse oglusuma kardes olsun istiyoruz :)
Allah bagislasin canim oglusunu
insalalh kardeside gelir bi an once çok bekletmez
bu arada icsi yontemi ne demek onu merak ettim

Allah bagislasin canim oglusunu
insalalh kardeside gelir bi an once çok bekletmez
bu arada icsi yontemi ne demek onu merak ettim
Amin canim sagol Allah hepimizinkini bagislasin...
Icsi yontemi mikro enjeksiyon yontemi yani normal tup bebekte yumurtalari ve sperleri labaratuvarda ️yanyana koyup dollenmesini bekliyolar icsideyse 1tane spermi alip yumurtanin icine injekte ediyorlar genelde yumurtalarda sorun varsa bu yontemi yapiyorlarmis

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
Anka_misali
2- _VUSLAT_
3- ruzgarinannesii
4- Sosyoloji12
5- anathema
6- 2kediannesi
7- maral
8- yesa1
9- Littlebutterfly
10- seyhan77
11-nnightsaill
12- bendimahi
13- catuke

Valla şu topik olmasa bu kadar yorgun Halimle kimse bana duşakabin sildiremezdi, kk nın gücü adına :) ayrıca 7 tane de mutfak dolabı sildim çok şükür

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
Anka_misali
2- _VUSLAT_
3- ruzgarinannesii
4- Sosyoloji12
5- anathema
6- 2kediannesi
7- maral
8- yesa1
9- Littlebutterfly
10- seyhan77
11-nnightsaill
12- bendimahi
13-catuke
14-yesilkubbe

Evim apartman dairesi merdivenlerimizi görevli siliyor. Küvetim yok, duşakabinim yok banyom da temiz. Ben de sürekli kullandığımız lavabo ve tuvaleti temizledim. Çamaşır suyu ve cifle yıkadım. Kabul edilmezse listeden çıkarılabilir ismim.

Csnım benim allah öyle büyük ki derdi veriyor mutlaka dermanını da yolluyor.
Bende rahim ağzı kanseri ameliyatı oldum. Çok küçüktü yaşım 24 tü düşün. Rahim duruyor ama hamile kalamadım hep.
Psikoloji maf ediyor insanı.
Hepte tevekkül ettim tabi ki isyan ettiğimde oldu olmadı değil ama Allah inancını hiç almadı içimden şükür ki 2 tane evladım var.
Bende çok sancılı adet olurdum yıllar önce doktorum bir yöntem söyledi uyguladım sürekli şimdi adet olurum anlamam bile.
Benim de kızlarım hiperaktif ama olsun sağlıklılar.
Büyük kızım şeker hastası sağlıklı deyince bakıyorlar ama sağlıklı. Yanımda herşeyi tam vücudu insülin üretmiyor. Olsun dikkat ederiz yaşar gideriz.
İnşallah Rabbim de gönlüne göre verirde ikincisi de hemen gelir. Bebek severiz ne güzel.

X