Küllerden Doğmak Vol.2

Aman bu bayram camdan Düşen düşene anlamazlar dicem ama görümcen üye sanırım kız varya kesin benimkide üyedir he nasıl öğrensemki aceba:KK48:
Ağzını ara. Ay geçen bşr siteye denk geldim kk mış adı ne konular var de bakalım ne dicek :KK70: :KK70:
Ay bende üyeyim oraya derse arkana bakmadan kaç derim :KK70:

aaaaaaaaaaaa nazzzzzzzzzzzzzzzzz ondan mı atmıyorsun, canım at yaaa bu konu fotoğraflarla daha da güzelleşiyorrrrr :KK19: Dur ben de atayım, daha önce farklı bir konuda paylaşmıştım ama olsun o_O makyaj malzemeleri düzenleme görevi tamamdır :)

Eki Görüntüle 1647651
maşallah çok güzell

kızlar özendim yarın ben de foto atacammm :)

dolaplara sayı konmuş muydu yesacım hepsi miydi?

benim de sebepsiz bi şekilde olmuyor, var bi hikmeti :KK66:[/QUOTE]
Zamanı gelmemiştir canım benim. Ben 13 senelik evliyim daha büyük kızım 6 yı doldurmadı.
Küçüğüm de 20 aylık. Sonra peşpeşe hamile kaldım hep düştü.
Küçük kızımda sular seller gibi kanamam olurdu her seferinde düştü diye gittim doktora o karnımda hareket yapıyordu :KK66:
Allah nr güzel kararlaştırıyor.
Sana da yaşatsın inşallah anneliği.
Canı gönülden diliyorum.

Csnım benim allah öyle büyük ki derdi veriyor mutlaka dermanını da yolluyor.
Bende rahim ağzı kanseri ameliyatı oldum. Çok küçüktü yaşım 24 tü düşün. Rahim duruyor ama hamile kalamadım hep.
Psikoloji maf ediyor insanı.
Hepte tevekkül ettim tabi ki isyan ettiğimde oldu olmadı değil ama Allah inancını hiç almadı içimden şükür ki 2 tane evladım var.
Bende çok sancılı adet olurdum yıllar önce doktorum bir yöntem söyledi uyguladım sürekli şimdi adet olurum anlamam bile.
Benim de kızlarım hiperaktif ama olsun sağlıklılar.
Büyük kızım şeker hastası sağlıklı deyince bakıyorlar ama sağlıklı. Yanımda herşeyi tam vücudu insülin üretmiyor. Olsun dikkat ederiz yaşar gideriz.
İnşallah Rabbim de gönlüne göre verirde ikincisi de hemen gelir. Bebek severiz ne güzel.

canımm bana söyle o yöntemi benim de çook ağrılı oluyorrr :KK43:

benim de sebepsiz bi şekilde olmuyor, var bi hikmeti :KK66:[/QUOTE]
Zamanı gelmemiştir canım benim. Ben 13 senelik evliyim daha büyük kızım 6 yı doldurmadı.
Küçük kızımda sular seller gibi kanamam olurdu her seferinde düştü diye gittim doktora o karnımda hareket yapıyordu :KK66:
Canı gönülden diliyorum.[/QUOTE]

ay canım benim sağolasınnn :KK68:

canımm bana söyle o yöntemi benim de çook ağrılı oluyorrr :KK43:

benim de sebepsiz bi şekilde olmuyor, var bi hikmeti :KK66:
Canı gönülden diliyorum.[/QUOTE]

ay canım benim sağolasınnn :KK68:[/QUOTE]
Ayıp ama söylerim yine :KK66:
Adet tarihin belli ise olmadan bir gece önce mutlaka eşinle birliktelik yaşa. Doktorum söylemişti. Yalnız dikkat et eşine belli etme bu sefer sonra çakallık peşine düşüyorlar :KK70: :KK70:

iyi de ablacım benim adet olmadan önceki gece eşimle ilişki yaşadığım var yine de sancım oluyor :KK43: hatta adetimin ilk günü olmazsa 2. günü ağrıyor hem de çok ağrıyor :KK43:

Canı gönülden diliyorum.

ay canım benim sağolasınnn :KK68:[/QUOTE]
Ayıp ama söylerim yine :KK66:
Adet tarihin belli ise olmadan bir gece önce mutlaka eşinle birliktelik yaşa. Doktorum söylemişti. Yalnız dikkat et eşine belli etme bu sefer sonra çakallık peşine düşüyorlar :KK70: :KK70:[/QUOTE]
sen kesin telden giriyosun :)

Herkese günaydinnnnnn:KK49:

Günlük odev gelmiş ama diğer konuda:KK50:

GÜNLÜK ödevi lütfen bu konuya da yazalimmmm:KK55:

@Bi kahve 3 dedik canim:KK50:

Demlik ketıl görevi güzel. Ama perde yıkamak zor değil mi arkadaşlar. Eğer demlik görevi olmasaydı perde mi yıkayacaktık.
Perdeyi yıkayıp asıyor musunuz. Perde inmişken cam korniş silmiyor musunuz?
Bence bu haftalık ödev olmalı. Yani yarın sabah verilmeden konuyu halletmek istedim. Baya tırstım yani:)

Günaydın herkese geçmişi okuyorum, 4 te 4 görevim tamam müjdemi vereyim:) dün kışlıklarıda halletim:) dün giremedim ödevin bildirimini yapamadım çünkü annemlere gittim işim bitince apar topar

Günaydın herkese geçmişi okuyorum, 4 te 4 görevim tamam müjdemi vereyim:) dün kışlıklarıda halletim:) dün giremedim ödevin bildirimini yapamadım çünkü annemlere gittim işim bitince apar topar

Ay maşallah canım yaa.. Benim hala 4 te 1. Onu da geçen hafta yapmıştım. :)

Ben bugün nöbetçiyim, o yüzden evde çaycımı temizleyecek vaktim olmayacak, sabah yapayım dedim yetişmedi. Benim çaycımın demlik ucu kırılmıştı bende onu yenilemek için yetkili servisi aramayı ne zamandır erteliyordum, bende temizlemek yerine yenisini sipariş verdim yani :) bu arada günlük ödevler konusunda perde asmak benim tek başıma yapabileceğim bir ödev değil mesela, bu çok zor olmaz mıydı?:110:

X