Küllerden Doğmak Vol.2

Süpersin canım :KK68:

aaaaaaaaaaaa nazzzzzzzzzzzzzzzzz ondan mı atmıyorsun, canım at yaaa bu konu fotoğraflarla daha da güzelleşiyorrrrr :KK19: Dur ben de atayım, daha önce farklı bir konuda paylaşmıştım ama olsun o_O makyaj malzemeleri düzenleme görevi tamamdır :)

Eki Görüntüle 1647651

Arkadaşım o allığı arkaya koyaydın keşke başka bişey sandım...:KK70:

Hayirli aksamlar kizlar hakkinizi helal edin gelmek icin zaman bulamiyorum :KK43: isler gucler derken bu hafta sonu bir arkadasimin dugunu vardi cuma kina yaptik cumartesi dugun son hafta is disinda butun gun ve gece ordaydim :KK43: nihayet onuda atlattik
areser areser canim basin sagolsun

Hayirli aksamlar kizlar hakkinizi helal edin gelmek icin zaman bulamiyorum :KK43: isler gucler derken bu hafta sonu bir arkadasimin dugunu vardi cuma kina yaptik cumartesi dugun son hafta is disinda butun gun ve gece ordaydim :KK43: nihayet onuda atlattik
areser areser canim basin sagolsun

canım ben de doktora falan gittin sandım, merak ettim, olsun hayırlı işlerle uğraşıyormuşsun :KK68:

artık buralardasın değil mi?

Yeni görevler geldi :rolleyes:

image.jpg
Yanlışlıkla eklemeden yollaya bastımo_O

canım ben de doktora falan gittin sandım, merak ettim, olsun hayırlı işlerle uğraşıyormuşsun :KK68:

artık buralardasın değil mi?

Yeni görevler geldi :rolleyes:
Insallah buralardayim :) sagol bu arada doktorada gittim tabi :) hani yarim kalan tedavim vardi simdi bastan basliyorum insallah:) bu ay dogum kontrol haplariyla basladim onumuzdeki ay yine tup bebek tedavisine basliyorum insallah
Kafamin dagilmasi icin benim burda olmam Sart :)
Bu arada yeni gorevler nedir ?

Insallah buralardayim :) sagol bu arada doktorada gittim tabi :) hani yarim kalan tedavim vardi simdi bastan basliyorum insallah:) bu ay dogum kontrol haplariyla basladim onumuzdeki ay yine tup bebek tedavisine basliyorum insallah
Kafamin dagilmasi icin benim burda olmam Sart :)
Bu arada yeni gorevler nedir ?

İnşallah çooook güzel haberleri alırsın canım hayırlısıyla :KK19:

Görevlerimiz bunlar :)

*Yatak odasındaki gardolabı temizlemek, düzenlemek ve kışlık kıyafetleri hazırlamak.Yazlık kıyafetlerden kullanılmayanları kaldırmak.
*Mutfak dolabı içi düzenlemek ve temizlemek
*Evdeki tüm masa ve sehbaları silmek, temizlemek
*Makyaj malzemelerini elden geçirmek, tarihi geçmiş olanları atmak, düzenlemek

*Yatak odasındaki gardolabı temizlemek, düzenlemek ve kışlık kıyafetleri hazırlamak.Yazlık kıyafetlerden kullanılmayanları kaldırmak.
Sagol Canim insallah herseyin hayirlisi olur
Gorevler supermiiiissss yarin evdeyim insallah yapabildigim kadarini yaparim insallah..:)

Yapmasam doğdu niye geleyim ki. Kendime iş çıkarayım boşuna. Ama zevkli oluyor kızzzz. Eşime anlattım da oda ödül koydu :KK70:
Paranın anasını ağlatcam banane :KK70:
Aklıma ne geldi sene 2013 senesi sen Fransa dan Türkiye ye gelicen benimde hamile dua topiğim vardı oraya yazmıştın hey gidi günler hey
kim yazdi kizzz
benmii
nasil yani nasil hatrliyorsun anacim sen bunuuu
ne yiyip içiyon banada deeee adimi unutuam ben yakindaaaaaaaa:mad::mad::mad:

kiz ben masa silme gorevu vereckdim yarinaa amaninnn :)))
su masa sehpaaya yer sofrasininda ekleyekmiii :)
benimkinin baya bi temizlige ihtuyaci avda, kullanmaya kullmanmaya nasir tuttu garibim

kiz ben masa silme gorevu vereckdim yarinaa amaninnn :)))
su masa sehpaaya yer sofrasininda ekleyekmiii :)
benimkinin baya bi temizlige ihtuyaci avda, kullanmaya kullmanmaya nasir tuttu garibim

Olur canım ekleyelim,

Mutlaka haftalık görevleri ve eski verilen günlük görevleri kontrol edelim canım şu an için aynı günlük ödevleri vermemeye çalışalım, olmazsa sonra başa döneriz

Adsız.jpg

X