Küllerden Doğmak Vol.2

Bugünkü ödev merdivensilmek :) Görevlisi varsaayriyeten ,yedek görev küveticifleyin :)

1- Anka_misali
2- _VUSLAT_
3-ruzgarinannesii
4- Sosyoloji12
5-anathema
6-2kediannesi

yesa yesa canım merdiveni bugün sildi kadın ben mermerimide sildim,arkadaş yedek görev küvet demiş yokki bizde ama kabul olursa akşam çocukları yıkayınca duşa Kabin ve banyonun yerlerini silicem olur derseniz listeye eklerim olmazsa oturup şişer ağlarım:mad:

Zaten çok yorgunum boya temizliği bitmedi daha:confused:

yesa yesa canım merdiveni bugün sildi kadın ben mermerimide sildim,arkadaş yedek görev küvet demiş yokki bizde ama kabul olursa akşam çocukları yıkayınca duşa Kabin ve banyonun yerlerini silicem olur derseniz listeye eklerim olmazsa oturup şişer ağlarım:mad:

Zaten çok yorgunum boya temizliği bitmedi daha:confused:

canım ben de aynısını yazdım
1-merdiveni görevli siliyor
2- küvetimiz yok

O yüzden duşa kabin sileceğim ben de :KK19: sonra da adımı listeye ekleyeceğim valla :KK53:

günlük görev örnekleri: 2 ayakkabı silmek, bir camın tül perdesini yıkamak, 1 kalorifer peteği silmek, bir halı ya da yolluk silmek, evdeki bir çekmeceyi düzenlemek, 1 kapı silmek, balkon yıkamak, çiçeklere su vermek, fırın temizlemek.

aklıma gelenler bunlar, görev vereceklere fikir olabilir.

bir de tamir gerektiren kıyafetleri ayırmak, terziye, kuru temizlemeciye gidecekleri ayırıp göndermek :))) bu aralar bu göreve çok ihtiyacım var :))

bir de tamir gerektiren kıyafetleri ayırmak, terziye, kuru temizlemeciye gidecekleri ayırıp göndermek :))) bu aralar bu göreve çok ihtiyacım var :))
evet beniù mantolarin dugmelrini kontrol etmem lazim kis geldi
ama kutu telizleme fln yuok burda

Bugünkü ödev merdivensilmek :) Görevlisi varsaayriyeten ,yedek görev küveticifleyin :)

1- Anka_misali
2- _VUSLAT_
3-ruzgarinannesii
4- Sosyoloji12
5-anathema
6-2kediannesi
7 maral

BUGÜNKÜ ÖDEV
Merdiven silmek, görevli varsa küvet/ duşa kabin temizlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
Anka_misali
2- _VUSLAT_
3- ruzgarinannesii
4- Sosyoloji12
5- anathema
6- 2kediannesi
7- maral
8- yesa1

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
Anka_misali
2- _VUSLAT_
3- ruzgarinannesii
4- Sosyoloji12
5- anathema
6- 2kediannesi
7- maral
8- yesa1
9-Littlebutterfly

hem banyoyu temizledim hemde merdivenleri sildim:)
ayrıca görevleri buraya da yazsanız o kadar sevinirim ki...

diger topike merdiven sildim yazilacakmi kizlar:KK64:

yok canımm aman haaaaa sakın sakın.

Kuşum sana özel bir daha yazıyorum, biliyorsun yerin ayrı benim için :KK23:

DİĞER KONUYA NE ZAMAN YAZILIR.
1- cuma günü bildirim için yazılır.

2- günlük görev verdiysen yazılır.

Bir madde daha var ama sen günlük görev verirsen hallederiz o zaman o maddeyi şimdi boşver :KK50:

Son düzenleme:
İyi Akşamlar kızlar kayınpederimi kaybettik bu hafta görevleri yapamayacağım haberiniz olsun

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
Anka_misali
2- _VUSLAT_
3- ruzgarinannesii
4- Sosyoloji12
5- anathema
6- 2kediannesi
7- maral
8- yesa1
9- Littlebutterfly
10- seyhan77

areser areser başınız sağolsun canım, Allah geride kalanlara uzun ömür versin :KK43:

Daha önce de söyledim hatta dündü sanırım benim algılama sorunum var
Yazdığınız birşeyi uzun uzun düşünmem gerekiyor. Dün yapmıyorsun da mı yazmıyorsun diye birşey geçince biraz şaşırdım açıkçası. Tekrar tekrar okudum acaba yanlış mı anladım diye.
Bana link verilmişti bende oraya yazdım dün gibi hatırlıyorum. Hatta sizler kısa ve net yazmışsınız bende bu hafta yoktum diye sadece ütü yaptım dedim. Kendime de kızdım onlar gibi niye yazmadın diye. Yazdığıma eminim yani.
Benim rutinim farklıdır mutfak ve oturma odası süpürülmeden silinmeden yatmam. Sırf bu uğurda sessiz süpürge aldım ben. Salon kapısı da açık olduğu için orayı da süpürürüm.
Benim obsesif kompülsif olma rahatsızlığımdan dolayı onları yapmadan uyuyamam.
Görevlerimi harfiyen uyguluyorum ama bugün yapmadım. Kızlarımı yıkadım. Uyusunlar yaparım dedim. Sonra da düşündüm eee yapılmadığı düşünüyorsa eğer ben niye çabalıyorum ki diye :KK43:kısaca ya ben yanlış anladım okuduğumu yada yazılan doğruydu.
Hakkınızı helal edin. Hızlıca girdim, hızlıca gidiyorum. Hiç yazmamak en güzeli ama sizlere saygı duyduğum için hoşçakalın demek istedim :KK66:

Daha önce de söyledim hatta dündü sanırım benim algılama sorunum var
Yazdığınız birşeyi uzun uzun düşünmem gerekiyor. Dün yapmıyorsun da mı yazmıyorsun diye birşey geçince biraz şaşırdım açıkçası. Tekrar tekrar okudum acaba yanlış mı anladım diye.
Bana link verilmişti bende oraya yazdım dün gibi hatırlıyorum. Hatta sizler kısa ve net yazmışsınız bende bu hafta yoktum diye sadece ütü yaptım dedim. Kendime de kızdım onlar gibi niye yazmadın diye. Yazdığıma eminim yani.
Benim rutinim farklıdır mutfak ve oturma odası süpürülmeden silinmeden yatmam. Sırf bu uğurda sessiz süpürge aldım ben. Salon kapısı da açık olduğu için orayı da süpürürüm.
Benim obsesif kompülsif olma rahatsızlığımdan dolayı onları yapmadan uyuyamam.
Görevlerimi harfiyen uyguluyorum ama bugün yapmadım. Kızlarımı yıkadım. Uyusunlar yaparım dedim. Sonra da düşündüm eee yapılmadığı düşünüyorsa eğer ben niye çabalıyorum ki diye :KK43:kısaca ya ben yanlış anladım okuduğumu yada yazılan doğruydu.
Hakkınızı helal edin. Hızlıca girdim, hızlıca gidiyorum. Hiç yazmamak en güzeli ama sizlere saygı duyduğum için hoşçakalın demek istedim :KK66:

kuşummmmmm noldu yaa ben anlamadım, ne gitmesi yahuu, dur bir bakalım, gitme yok öyle :KK43::KK43:

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
Anka_misali
2- _VUSLAT_
3- ruzgarinannesii
4- Sosyoloji12
5- anathema
6- 2kediannesi
7- maral
8- yesa1
9- Littlebutterfly
10- seyhan77
11-nnightsaill

Gezmekten anda yapabildim ama cok şükür yetişti. Bişey sorucam ben şimdi yeni başladım diye günlük görev veremiyor muyum

X