Küllerden Doğmak Vol.2

yesa canım 2 gündür yazamıyorum ben bildirim yapamadım ama haftalık görevlerden 2 tanesini yaptım.günlüklerden de çeyizden bir parça vermek ve 7 parça ütüyü yaptım ama bildirim yapamadım.listeye eklenmesi önemli değil ama ismimi çıkartmayın listeden lütfen

bugün de tatile çıkıyoruz,cuma gece dönücez. bildirimimi tatildeyken mi yapayım,şimdi mi yazayım ?

makyaj malzemelerimi bayramda toparlamıştım zaten.
bavul hazırlarken de eşimin tarafını elden geçirdik beraber.benim taraftan da baya ayırdım ama silemedim
masalarımı da toz alırken hep siliyorum,en son geçen hafta silmiştim.bugün yine silmeye çalışırım. sayılır mı

Tamam canım chentiq 'e söyleyelim, cuma günü yapma imkanın varsa şahane olur yoksa özel mesaj at chentiq e o ekler yine sen,

Sil canım sil bugünkü görev zaten süpürmek silmek değil miydi Feraceli

1 cocugum var erkek 8 aylik ablalari :))
Calismiyorum 2 senelik evliyim

Az önce dedim ki kuzum ne olur 5 dakika sussss. Tamam anne dedi 3 dakika sürmedi yine konuşmaya başladı
Tek olmak çok zor iyi bilirim. Eşim de yoğun çalışıyor, anne yok kv yok tek başıma hayat döndürmeye çalışıyorum çok şükür ki sağlığımız yerinde allah dert vermesin yeter. Alıştık artık

23 mü ? nasıl yaptın bende istiyorum
Basit ama etkili kurallar ile tüm kilom gittiii
Şeker yok, beyaz un yok,saat 6 dan sonra yemek yok,yeşillik bol bol yeşillik yemeklerin yanında. Hergün yeşil çay,akşam yatmadan mistik çay içiyorum bu ara son 1 kilo için.
Aslında istenirse yapılmicak birşey değil azcık boğazı tuttumu kendi kendine gidiyor kilolar zaten

HAFTALIK GÖREVLERİMİZ CANIM

*Yatak odasındaki gardolabı temizlemek, düzenlemek ve kışlık kıyafetleri hazırlamak.Yazlık kıyafetlerden kullanılmayanları kaldırmak.
*Mutfak dolabı içi düzenlemek ve temizlemek
*Evdeki tüm masa ve sehbaları silmek, temizlemek
*Makyaj malzemelerini elden geçirmek, tarihi geçmiş olanları atmak, düzenlemek

36 yaşındayım, evliyim, çalışmıyorum. 3 kızım 1 oğlum var, yaşları, 17 - 12 - 10 - 3 :)

Aynı sorun bende de vardı canım Sonunda anladım

Canım ben çok baştayım kusura bakmayın benim hatam yazarken acele açıköğretim diye yazı verdim ben dışardan orta okul için başvuru yaptım ben okutulmayıpp evllendirilen genç kızlardanım içimde kalan bir uktedir okumak benim pskolijime iyi geleceğini düşünerek bu sene bir hevesle yazıldım bakalım

27 yaşındayım, 3.5 senelik evliyim, henüz çocuğum yok beklemelerdeyim
ev hanımıyım ama ayın belli dönemlerinde evden çalışıyorum diyebilirim (yazı işleri )

Vu

Canım çok geçmiş olsun terst bir hareket mi yaptın acaba
Yok canım yaklaşık 1 seneye yakın sıry ağrılarım vardı, son dönemde daha da şiddetlendi sonunda gittim dr.a omirilikte eğrilik varmış Normalde hiç geçmeyen sürekli ağrı var da bugün daha çok ağrıyor: (

Çok geçmiş olsun canım ihmal etme tatlım omurilik şakaya gelmez Allah korusun

geçmiş olsun canımmm, benim de hep ağrır sırtlarım benim de bel tarafımda biraz eğrilik vardı geçen sene belim ağrıdığı için doktora gitmiştim o zaman söyledi filme bakıp.
lakin benim omuz taraflarım daha çok ağrıyor ve bir de boynum, bugün mesela dökülüyorum eklem romatizması var ben de sanırım ondan da oluyor havalar da yağmurlu ya

Sana da çok geçmiş olsun canım
Rabbim şifa versin, boyun ağrısı bende de oluyor fıtıktan dolayı. Havalar soğudu, hastalıklar daha da nüksediyor: (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…