Küllerden Doğmak Vol.2

Bol bol bu ara kitap okuyorum biraz algım küvetlensin diye
Valla o algı yüzünden yapmadığım kalmadı yok anacım olmadı hala anlamıyorum
Eşim iki gün önce birşey dedi hala düşünüyorum ne demek istedi diye bugün sorcam artık
En büyük kabusum uzun cümleler gördüğüm gibi arkama bakmadan kaçıyorum

Mıtfağımı süpürdüm o ara da banyo ya cif neyin sıktıydım onları bşr güzel temizledim. Şimdi çamaşır yıkanıyor, bende çarşaf değiştiricem
Evimi komple temizlerim bugün yine.

Bende supurdum ufaklik uyuyunca silcem insallah o gazla 3 oda degil hepsini supurdum :))

Teşekkür ederim canım. Bu arada evde kantaron yağı var mı?
Vücut ağrılarına çok iyi geliyor. Eşimin beli baya düzeldi sayesinde. Anında olsun canım
Yok canım, ama alırım yeter ki kurtulayım şu ağrıdan: ( Jel + kas gevşetici kullanıyorum ama hiç etkisi olmuyor

KÜL KEDİLERİHAYAT HİKAYELERİ
statistician
*26 yaşındayım, 4 senelik evliyim.henüz çocuğum yok. 08:00-18:30 çalışıyorm,cumartesileri de yarım gün.
2kediannesi
*26 yasındayım, evliyim çalışmıyorum. Ygs ye hazırlanıyorum aöf için. 2 kedi bir de köpek annesiyim.
anka_misali
*27 yaşındayım, ev hanımıyım. 6 yaşında kızım 7 yaşında oğlum var.
anathema8
*27 yaşındayım, evliyim, 3 yaşında arya isimli güzel bir kızım var, müzik ogretmeniyim.
bendimahi
*27 yaşındayım, 3.5 senelik evliyim, henüz çocuğum yok beklemelerdeyim, ev hanımıyım ama ayın belli dönemlerinde evden çalışıyorum diyebilirim (yazı işleri
yesilkubbe
*28 yaşındayım, evliyim. 1 kızım var 6,5 yaşında. Çalışmıyorum evdeyim. Aöf'te edebiyat okuyorum bu yıl ikinci senem.
Yesa1
*28 yaşındayım, 1 yıldır evliyim. Çocuğum yok. 08.30 17.00 mesaisi olan bir işte çalışıyorum. Haftada bir yarım gün erken çıkabiliyorum bazen de cumartesi gidiyorum.
nnightsaill
*30,5 yaşındayım :) 2 yıllık evliyim ve 9 aylık oğlum var. Sınıf öğretmeniyim ama şuanda ücretsiz izindeyim oğluma yaşına girene kadar ben bakayım diye.
eshma
*31 yaşındayım, 8 senelik evliyim. çalışıyorum 8-5 . allah bağışlasın 2 buçuk yaşında bir kızım var.
naz_24
*31 yaşındayım, 2 bebe anasıyım, oğlum 5,5 kızım 3,5 yaşındalar, ikisini üst üste doğurmakdan sebep azcık sıyırmış durumdayım, Evvel evvel zaman önce çalışıyordum güzelde bi işim vardı. 6 senedir evdeyim evleneli 7 yıl bitti
eflalim
*32 yaşımdayım, 2 çocuğum var ikiside erkek, büyük 4,5 yaşında küçük 8 aylık:) çalışmıyorum hep evdeyim açıköğretim okumak istiyorum bu sene bakalım olur inşallah:)
Bi kahve
*33 yaşındayım, 13 senelik evli bir ev hanımıyım. 2 kızım var, büyük 6 yaşında olacak, küçüğüm 20. Çalışmıyorum iki kızımı tek büyütüyorum.
efser
*34 yaşındayım, 3 çocuk annesiyim,ev hanımıyım, ama bu sene dışarıdan bitirme için başvuru da bulundum bir yandanda sınavlara hazırlanıyorum.
vuslat
*36 yaşındayım, evliyim, çalışmıyorum. 3 kızım 1 oğlum var, yaşları, 17 - 12 - 10 - 3 :)
seyhan77
*39 yasindayım, dört cocuk annesiyim ev hanimiyim 23 senedir evliyim üc kizim bir oglum var almanyada yasiyorum bu topiki ve sizi cok seviyorum
maral
*3 cocuk annesiyim yaşlar 7 , 5.5 ve 7 aylik, ev hanimiyim
catuke
*5 aylık evliyim, çocuğum yok. Araştırma görevlisi olarak çalışıyorum, doktora tezimle uğraşıyorum. Sabah 8.30 akşam 17.00 çalışma saatlerim, ama ayda 4 tane bir tanesi haftasonu olmak üzere nöbet tutuyorum. Nöbetlerim haftasonu 24 saat. Haftaiçi pazartesi giriyorsam salı akşamı çıkacak şekilde 33 saat oluyor. O yüzden nöbet günlerimde günlük ödevlerimizi yapmam mümkün değil
ruzgarın annesi
*1 cocugum var erkek 8 aylik, Calismiyorum 2 senelik evliyim
elifcino*6,5 yaşında bir oğlum var. evliyim, çalışıyorum. mesaim 3 te bitiyordu ama bikaç ay sürecek bir eğitim var, akşam 5 ten sonra 2 saat daha işim olacak. öğretmenim.

Ne güzel tablo olmuş:) İlk sayfaya eklenecek mi canım, herkesin görüp birbirini tanıması açısından kolay olur

Yok canım, ama alırım yeter ki kurtulayım şu ağrıdan: ( Jel + kas gevşetici kullanıyorum ama hiç etkisi olmuyor
Benim eşimin sürekli boynu ve sırtı ağrır. İşten geldiğinde hemen bardak çekerim ve üzerine kantaron yağı sürerim, beline de sürerim.
Sırtına bardak çekmek çok iyi geliyor, beline de kantaron yağı.
Zamanı geçti mi bilmiyorum evde kendinde yapabilirsin, olmadı aktar dan iste.
İnternetten de oku canım faydası saymakla bitmez.
Küçük kızım alerjisi var çikolata ya yediği zaman pişik olup,poposu çatlıyor brn yedirmiyorum ama illa buluyor birinden hemen kantaron yağı sürüyorum popoya iyi geliyor.

Ne güzel tablo olmuş:) İlk sayfaya eklenecek mi canım, herkesin görüp birbirini tanıması açısından kolay olur

çok sağolasın canım benim:)

chentiq canım hem bu tabloyu hem de yeni görevleri ekleyelim mi ilk sayfaya ne dersin, özellikle görevler unutuluyor , 4. görev neydi gibi sorular da geliyor çok,

Son düzenleme:
süpürme silme görevi tamam. yatak odası giriş ve koridoru süpürüp sildim, diğer odalar da sırada.
yatak odası nevresimler değişti, camını üstün körü sildim, toz aldım.

makyaj malzemeleri ve takılar elden geçti, düzenlendi. haftalık görevlerden biri de aradan çıktı böylece. fırsat bulursam resim de atarım. hazır el atmışken ilaç kutusunu da güncelledim. birazdan da çocuk odasına giricem. eşim de mutfağı topladı :)

Çok teşekkür ederim canım, hemen alıp kullanıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…