Küllerden Doğmak Vol.2

Çok üşüyorum,hastayım :KK1:ödevi daha yapamadım :KK43: henüz yapmayı düşünüyorum:KK1:
çok geçmiş olsun
yesa yesa boşver lesli ablayı aha burda 23 kilo vermiş bi kahve var :KK66:
Hedef e son 1
oooo süpersin maşallah benimde 20 kilocuk fazlam var maalesef:KK43:
Kizcelerim. Bu mesajimi alintilayip, kac cocugunu var yaslari nedir, evli misiniz bekar misiniz, calisiyorsaniz kac ile kac arasi gibi seyleri yazar misiniz.

Yesanin bana verdigi listede 40 kusur kisinin ismi var. Keske katilmak istedigini bildiren arkadaslar, katilmaktan vazgecince de bunu bildirseler. Ne kadar guzel olurdu.

Ayrica kilo verme konusu gecmis. Ben konu acmistim ama havada kaldi. Buraya da yazayim. Duzenli spor yapmama vesile olacak bir bagyan araniyor. Var mi aranizda gönüllü?
32 yaşımdayım, 2 çocuğum var ikiside erkek, büyük 4,5 yaşında küçük 8 aylık:) çalışmıyorum hep evdeyim:mad::mad: açıköğretim okumak istiyorum bu sene bakalım olur inşallah:)
Kimse yazmamış:KK53:
Bugünün görevini ben veriyom gariii:KK45:
Evi süpürüp,silmek
Bugün görevi bu olsun :KK45:
oo süper ödevi görmeden yapmışım:)
Ne yalan söyleyeyim birden korktum :KK17:

Eğer o şekilde olsaydı çoktan kaçmıştım ben:KK70:

Ben algılama problemi yaşadığım için sık sık size rahatsız edebilirim :KK53::KK74:

34 yaşında 3 çoçuk annesiyim,ev hanımıyım
ama bu sene açık öğretim için başvuru da bulundum bir yandanda sınavlara hazırlanıyorum....
açıköğretim başvurusu hakkında bilgi verirmisin ygs mi ne ona giricekmisin:) ben en son öss de kaldım da:KK22: kaçırdım mı yoksa başvuruyu
Gunun odevi evi supurup silmek yazmissiniz da... Siz evi 15 dk da supurup silebiliyorsaniz helal valla. Ne derseniz deyin ben sadece bir odayi siler birakirim.

Ah anacim ahh.. Prensesler degil kulkedileri doldurmus topigi. Bir Allah in kulu da dememis bu nasil kucuk is diye

:110::110:
ben yapıyorum canım her gün süpürünce el alışıyor heralde:) birde emekleyen oğlumdan süpürgeyi kaçırıcam diye jet hızıyla süpürüyorum:KK70:
maasallah canim kuzularina
kizlar geveze oluyor valla neden bilmiyorum
benim kiza bazen yakavruyorum sus diye tamam diyor 5 dk sonra yine basliyor :KK53::KK53::KK53:
bende tek buyuutyorum, yurt disindayim konu komsu diisnda kimsem yok burda bide Allah var dagina gore kar verir, çok sukur bugunku halimize ..
maşallah 3 çocuk gurbette tek hiç kolay değil
ben su an 63 kg yum boyum 1.63
son ayda 4 kg gitti
dogumdan once 57 ydim
ben veriyim demi yine bu 6 kiloyu :)

diyet deyince karatyi tek geeçerm :)

kilon çok iyiymiş 6 kilonun hatırı kalmasın ver gitsin:KK48:

BUGÜNÜN ÖDEVİ:

Evi süpürüp,silmek

1- eflalim süpürdüm şimdi silicem tekrar giremem diye yazdım:) gün var kv de orda olucam çünkü, sabahtan yaptım bütün işimi çok şükür:)

yesa yesa chentiq chentiq kızlar bu haftanın Makyaj malzemelerini elden geçirmek, tarihi geçmiş olanları atmak, düzenlemek olan görevi varya benim hiç makyaj malzemem yol diyebilirim 1 tane ruj 1 tane göz kalemi ve rimelim var onlarında tarihinin bitmesine daha var. Ben düğün dışınd makyaj yapmamda pndada kuaföre yaptırırım :) Ben bu görevi yapmış mı sayılıcam?

Kizcelerim. Bu mesajimi alintilayip, kac cocugunu var yaslari nedir, evli misiniz bekar misiniz, calisiyorsaniz kac ile kac arasi gibi seyleri yazar misiniz.

Yesanin bana verdigi listede 40 kusur kisinin ismi var. Keske katilmak istedigini bildiren arkadaslar, katilmaktan vazgecince de bunu bildirseler. Ne kadar guzel olurdu.

Ayrica kilo verme konusu gecmis. Ben konu acmistim ama havada kaldi. Buraya da yazayim. Duzenli spor yapmama vesile olacak bir bagyan araniyor. Var mi aranizda gönüllü?
31 yaşında 8 senelik evliyim. çalışıyorum 8-5 . allah bağışlasın 2 buçuk yaşında bir kızım var.

ben yeni katılan ama full performansla ödevlerimi ve görevlerimi yapmaya çalışıyorum.

yesa yesa chentiq chentiq kızlar bu haftanın Makyaj malzemelerini elden geçirmek, tarihi geçmiş olanları atmak, düzenlemek olan görevi varya benim hiç makyaj malzemem yol diyebilirim 1 tane ruj 1 tane göz kalemi ve rimelim var onlarında tarihinin bitmesine daha var. Ben düğün dışınd makyaj yapmamda pndada kuaföre yaptırırım :) Ben bu görevi yapmış mı sayılıcam?

Evet kusum kaptin artiyi

yesa yesa Oleyy :) kaldı 3 görev :) dolapların içini silmek istiyodum zaten ama elim eremedi bi :) bugün eşime çocuk baktiririm bende silerim dolapları :) güzel başladı hafta benim için :)

Haftalık görevleri bitirsekte cumadan önce bildirim topiğine yazamıyoruz ama buraya yazabiliriz değil mi:) motivasyon oluyor benim için:)

Makyaj malzemelerimi bayram önü atmıştım kullanmadıklarımı, bu cepte:)

Sabah mutfak dolabımın içinin bir kısmını düzenlendim sağolsun annem erişte yapmıştı onları kaplara koydum, diğer yerler hep düzenli zaten, bu da cepte:) hatta foto çekmiştim ekleyemedim bir türlü albüme:)

yazlım kışlık işini bugün yapardım ama evde olmuycam

birazdan sehpa masa siliyorum ve inşallah 3 te 3 yapıyorum:)

yesa yesa Oleyy :) kaldı 3 görev :) dolapların içini silmek istiyodum zaten ama elim eremedi bi :) bugün eşime çocuk baktiririm bende silerim dolapları :) güzel başladı hafta benim için :)

Ohhh ne güzel valla ben bugun 3 e doğru çıkarım işten ondan sonra ne yapabilirsem artik

31 yaşında 2 bebe anasıyım:KK52:oğlum 5,5 kızım 3,5 yaşındalar:KK51: ikisini üst üste doğurmakdan sebep azcık sıyırmış durumdayım:KK53:

Evvel evvel zaman önce çalışıyordum güzelde bi işim vardı :KK61:6 senedir evdeyim evleneli 7 yıl bitti:KK60:
Kısa bi öz geçmiş:KK25:

Bu arada sevgili Feraceli Feraceli sana saygılarımı sunuyorum benim ev 110 mk 15 dak nasıl silip süpürcem :KK67:işim var benim gidiyom evden :KK24:yok valla yapamam ancak 1 oda :KK56:

31 yaşında 2 bebe anasıyım:KK52:oğlum 5,5 kızım 3,5 yaşındalar:KK51: ikisini üst üste doğurmakdan sebep azcık sıyırmış durumdayım:KK53:

Evvel evvel zaman önce çalışıyordum güzelde bi işim vardı :KK61:6 senedir evdeyim evleneli 7 yıl bitti:KK60:

Bu arada sevgili Feraceli Feraceli sana saygılarımı sunuyorum benim ev 110 mk 15 dak nasıl silip süpürcem :KK67:işim var benim gidiyom evden :KK24:yok valla yapamam ancak 1 oda :KK56:
Canım çocukların Arada 2 yaş var üst üst sayılmaz. Benim ikinci erken doğdu 10 ay var aralarında...:) normalde 1 yaş olacaktı...

alinti yapamiyorum centiqcigim günaydin kizlar ben 39 yasinda dört cocuk annesiyim ev hanimiyim 23 senedir evliyim üc kizim bir oglum var almanyada yasiyorum bu topiki ve sizi cok seviyorum:KK19:
Seyhancım niye Alıntı yapamıyorsun acaba:KK64:yardımcı olalım sana,mesajların Altında cevapla butonu var oraya tıklarsan alıntılamış olursun:KK52:
Öpüyorum seni :KK60:

Canım çocukların Arada 2 yaş var üst üst sayılmaz. Benim ikinci erken doğdu 10 ay var aralarında...:) normalde 1 yaş olacaktı...
Senin gibi olaydım şimdi tımarhanede yatıyor olurdum :confused:bana kalsa bi oğlan tmm dı kızın yicek ekmeği varmış:KK48:

Maşallah sana :nazar:

Tamam kuzum

alinti yapamiyorum centiqcigim günaydin kizlar ben 39 yasinda dört cocuk annesiyim ev hanimiyim 23 senedir evliyim üc kizim bir oglum var almanyada yasiyorum bu topiki ve sizi cok seviyorum:KK19:

Seyhan çim neden bilmiyorum benim de sana karşı çok güzel duygularım var:KK68:

26 yaşındayım 4 senelik evliyim.henüz çocuğum yok. 08:00-18:30 çalışıyorm,cumartesileri de yarım gün.

elimden geldiğince katılmaya çalışıyorum ben ama bu ara internetimde sıkıntı olduğu için akşamları bildirim yapamıyorum. günlük bildirim saatini ertesi gün 9 a çeksek nasıl olur :cool:

6,5 yaşında bir oğlum var. evliyim, çalışıyorum. mesaim 3 te bitiyordu ama bikaç ay sürecek bir eğitim var, akşam 5 ten sonra 2 saat daha işim olacak. öğretmenim.

X