Küllerden Doğmak Vol.2

Bizi tebeliğe iten bu akıllı telefonlar oldu eskiden tüm telefonları ezberlertik hafıza sürekli yenilenirdi
Artık formatta atsak düzelmiyor bizim hafıza

Kuaforde sıra beklerken ben de yazayım :) 31 yaşındayım 4 yıllık evliyim 3 yaşında bir oğlum var öğretmenim okulumuz tam gün saat 4 gibi evde oluyorum her gün

Bizi tebeliğe iten bu akıllı telefonlar oldu eskiden tüm telefonları ezberlertik hafıza sürekli yenilenirdi
Ellerine sağlık canım

Kaç format attım yine olmadı yaw
Eskiden birşeyi unutmam mümkün değil di şimdi kızıma soruyorum dün biz ne yedik diye
Bak söylicem ama gülmek yok tam 6 aydır aynı kitabı okumaya çalışıyorum çalışıyorum çünkü anlamıyorum ve baştan baştan devam ediyorum
En son bıraktım ne halin varsa gör zor kitap yazmışsınız benle ilgisi yok dedim

aaa çok güzel olmuş yaaa

Ayy bardak nasıl çekiyorsunn? Benim eşiminde hep sırtı agrır ben de deniyim kolay bir sey ise

aaa çok güzel olmuş yaaa

Ayy bardak nasıl çekiyorsunn? Benim eşiminde hep sırtı agrır ben de deniyim kolay bir sey ise
Ben anlatayım canım ama bir iki pratik yapman gerek el alışkanlığı olduğu zaman çok kolay oluyor ve mesela grip mi oldunuz vücut kırgınlığı mı var hemen yapıyorum eşime sabah a dipçik gibi kalkıyor öğrettim oda bana yapıyor
3 tane çay bardağı yanında olsun. İnce uçlu birşey mesela ben çatal ın sap kısmını kullanıyorum. Pamuk sarıyorum ona. Üzerine kolonya döküyorum yakıyorum. Bardağın içinde gezdirip hemen boynuna kapatıyorum. Çok sırta inmeden Kulunç yerlerine de yapıyorum. Eğer üşüttüyse eşim nasıl çekiyor.
Fizik tedavi de yapılıyor bu. Eşim doktor a sormuş zararı var mı evde de eşim yapıyor diye bizde yapıyoruz zararı olmaz ki demiş.
İnşallah anlatabilmişimdir canım

BUGÜNKÜ GÖREV
2 oda süpürmek / silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1- eflalim
2- ruzgarınannesi
3- statistician
4- bi kahve
5- elifcino
6-feraceli

çok sağolasın canım benim:)

chentiq canım hem bu tabloyu hem de yeni görevleri ekleyelim mi ilk sayfaya ne dersin, özellikle görevler unutuluyor , 4. görev neydi gibi sorular da geliyor çok,

Ah ah ekleyecegim de once evimi duEnlemem lazim. Dun papara yedim bizimkinden.. yardim isteyince pnce teli birak diyor.. birazcik daha idare edin. Soz ekleyecegim

23 yasindayim. 2 sene 1 aylik evliyim cocugum yok, agustos da kurtaj oldum gecen seneye kadar calisiyordum ama bu sene calismayacagim, ev hanimiyim. Dgs kpss gbi butun sinavlara calisiyorum, olmazsa bu kis yine ders calismaya calisacagim annem babam cok uzaklarda. Kayinvalidem de cok yakin degil ama kendi annemlerden daha cok gorusuyoruz. Gurbet ellerde yasiyoruz cok sukur... benden bu kadar

BUGÜNKÜ GÖREV
2 oda süpürmek / silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1- eflalim
2- ruzgarınannesi
3- statistician
4- bi kahve
5- elifcino
6-feraceli
7-Nill41
8-_VUSLAT_

Hızımı alamayıp bütün evi süpürüp sildim:) Makyaj malzemeleri düzenleme görevini de aradan çıkarttım

BUGÜNKÜ GÖREV
2 oda süpürmek / silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1- eflalim
2- ruzgarınannesi
3- statistician
4- bi kahve
5- elifcino
6-feraceli
7-Nill41
8-_VUSLAT_
9-anathema8

Valla bugün ödevi zor yaptım halim yok

37 yasindayim, 10 yillik evliyim. 19 aylik bir kizim var. 8-5:30 calisiyorum ama kizim dogdugundan beri evdeyim,ucretsiz izindeyim. Ocak ayinda ise geri donuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…