Küllerden Doğmak Vol.2

Çok üşüyorum,hastayım ödevi daha yapamadım henüz yapmayı düşünüyorum
çok geçmiş olsun
yesa boşver lesli ablayı aha burda 23 kilo vermiş bi kahve var
Hedef e son 1
oooo süpersin maşallah benimde 20 kilocuk fazlam var maalesef
32 yaşımdayım, 2 çocuğum var ikiside erkek, büyük 4,5 yaşında küçük 8 aylık:) çalışmıyorum hep evdeyim açıköğretim okumak istiyorum bu sene bakalım olur inşallah:)
Kimse yazmamış
Bugünün görevini ben veriyom gariii
Evi süpürüp,silmek
Bugün görevi bu olsun
oo süper ödevi görmeden yapmışım:)
açıköğretim başvurusu hakkında bilgi verirmisin ygs mi ne ona giricekmisin:) ben en son öss de kaldım da kaçırdım mı yoksa başvuruyu
ben yapıyorum canım her gün süpürünce el alışıyor heralde:) birde emekleyen oğlumdan süpürgeyi kaçırıcam diye jet hızıyla süpürüyorum
maşallah 3 çocuk gurbette tek hiç kolay değil
ben su an 63 kg yum boyum 1.63
son ayda 4 kg gitti
dogumdan once 57 ydim
ben veriyim demi yine bu 6 kiloyu :)

diyet deyince karatyi tek geeçerm :)

kilon çok iyiymiş 6 kilonun hatırı kalmasın ver gitsin

BUGÜNÜN ÖDEVİ:

Evi süpürüp,silmek

1- eflalim süpürdüm şimdi silicem tekrar giremem diye yazdım:) gün var kv de orda olucam çünkü, sabahtan yaptım bütün işimi çok şükür:)

yesa chentiq kızlar bu haftanın Makyaj malzemelerini elden geçirmek, tarihi geçmiş olanları atmak, düzenlemek olan görevi varya benim hiç makyaj malzemem yol diyebilirim 1 tane ruj 1 tane göz kalemi ve rimelim var onlarında tarihinin bitmesine daha var. Ben düğün dışınd makyaj yapmamda pndada kuaföre yaptırırım :) Ben bu görevi yapmış mı sayılıcam?

31 yaşında 8 senelik evliyim. çalışıyorum 8-5 . allah bağışlasın 2 buçuk yaşında bir kızım var.

ben yeni katılan ama full performansla ödevlerimi ve görevlerimi yapmaya çalışıyorum.

Evet kusum kaptin artiyi

yesa Oleyy :) kaldı 3 görev :) dolapların içini silmek istiyodum zaten ama elim eremedi bi :) bugün eşime çocuk baktiririm bende silerim dolapları :) güzel başladı hafta benim için :)

Haftalık görevleri bitirsekte cumadan önce bildirim topiğine yazamıyoruz ama buraya yazabiliriz değil mi:) motivasyon oluyor benim için:)

Makyaj malzemelerimi bayram önü atmıştım kullanmadıklarımı, bu cepte:)

Sabah mutfak dolabımın içinin bir kısmını düzenlendim sağolsun annem erişte yapmıştı onları kaplara koydum, diğer yerler hep düzenli zaten, bu da cepte:) hatta foto çekmiştim ekleyemedim bir türlü albüme:)

yazlım kışlık işini bugün yapardım ama evde olmuycam

birazdan sehpa masa siliyorum ve inşallah 3 te 3 yapıyorum:)

yesa Oleyy :) kaldı 3 görev :) dolapların içini silmek istiyodum zaten ama elim eremedi bi :) bugün eşime çocuk baktiririm bende silerim dolapları :) güzel başladı hafta benim için :)

Ohhh ne güzel valla ben bugun 3 e doğru çıkarım işten ondan sonra ne yapabilirsem artik

31 yaşında 2 bebe anasıyımoğlum 5,5 kızım 3,5 yaşındalar ikisini üst üste doğurmakdan sebep azcık sıyırmış durumdayım

Evvel evvel zaman önce çalışıyordum güzelde bi işim vardı 6 senedir evdeyim evleneli 7 yıl bitti
Kısa bi öz geçmiş

Bu arada sevgili Feraceli sana saygılarımı sunuyorum benim ev 110 mk 15 dak nasıl silip süpürcem işim var benim gidiyom evden yok valla yapamam ancak 1 oda

Canım çocukların Arada 2 yaş var üst üst sayılmaz. Benim ikinci erken doğdu 10 ay var aralarında...:) normalde 1 yaş olacaktı...

alinti yapamiyorum centiqcigim günaydin kizlar ben 39 yasinda dört cocuk annesiyim ev hanimiyim 23 senedir evliyim üc kizim bir oglum var almanyada yasiyorum bu topiki ve sizi cok seviyorum
Seyhancım niye Alıntı yapamıyorsun acabayardımcı olalım sana,mesajların Altında cevapla butonu var oraya tıklarsan alıntılamış olursun
Öpüyorum seni

Canım çocukların Arada 2 yaş var üst üst sayılmaz. Benim ikinci erken doğdu 10 ay var aralarında...:) normalde 1 yaş olacaktı...
Senin gibi olaydım şimdi tımarhanede yatıyor olurdum bana kalsa bi oğlan tmm dı kızın yicek ekmeği varmış

Maşallah sana

Tamam kuzum

alinti yapamiyorum centiqcigim günaydin kizlar ben 39 yasinda dört cocuk annesiyim ev hanimiyim 23 senedir evliyim üc kizim bir oglum var almanyada yasiyorum bu topiki ve sizi cok seviyorum

Seyhan çim neden bilmiyorum benim de sana karşı çok güzel duygularım var

26 yaşındayım 4 senelik evliyim.henüz çocuğum yok. 08:00-18:30 çalışıyorm,cumartesileri de yarım gün.

elimden geldiğince katılmaya çalışıyorum ben ama bu ara internetimde sıkıntı olduğu için akşamları bildirim yapamıyorum. günlük bildirim saatini ertesi gün 9 a çeksek nasıl olur

6,5 yaşında bir oğlum var. evliyim, çalışıyorum. mesaim 3 te bitiyordu ama bikaç ay sürecek bir eğitim var, akşam 5 ten sonra 2 saat daha işim olacak. öğretmenim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…