Küllerden Doğmak Vol.2

Ne yalan söyleyeyi birden korktum :KK17:

Öyleyse çoktan kaçmıştım ben

Ben algılama problemi yaşadığım için sık sık size rahatsız edebilirim :KK53::KK74:

34 yaşında 3 çoçuk annesiyim,ev hanımıyım
ama bu sene açık öğretim için başvuru da bulundum bir yandanda sınavlara hazırlanıyorum....
:KK53::KK15::KK200:

Gunun odevi evi supurup silmek yazmissiniz da... Siz evi 15 dk da supurup silebiliyorsaniz helal valla. Ne derseniz deyin ben sadece bir odayi siler birakirim.

Ah anacim ahh.. Prensesler degil kulkedileri doldurmus topigi. Bir Allah in kulu da dememis bu nasil kucuk is diye

:110::110:

chentiq chentiq çim ben hergün en az 2 mil leslie yapıyorum. Diyet günlüğüm var küçük kendi çapımda:kk77:

Evliyim 1 yıldır çocuğum yok 08.30 17.00 mesai var ama bir gün erken çıkabiliyorum bazen de cumartesi gidiyorum mesela bugün .:KK54:

Son düzenleme:
Gunun odevi evi supurup silmek yazmissiniz da... Siz evi 15 dk da supurup silebiliyorsaniz helal valla. Ne derseniz deyin ben sadece bir odayi siler birakirim.

Ah anacim ahh.. Prensesler degil kulkedileri doldurmus topigi. Bir Allah in kulu da dememis bu nasil kucuk is diye

Anathema8 de aynısını yazmış ama diğer konuya yazmış kuzum :KK19:

Feraceli de 2 olsun demiş :KK50:

chentiq chentiq canım kilo işiylede uğraşıyorum zaten
bu arada diyeyim kadınlar kulübünün bir ara diyet bölümü etitörüydüm bu konuda
Size yardımcı olabilirim ,diyet bölümüne ayrı bir konu açılır kilolarımızla vedalaşalım artık :KK15:

Size yardımcı olabilirim ,diyet bölümüne ayrı bir konu açılır kilolarımızla vedalaşalım artık :KK15:

Valla ben varım. Diyet Günlüğüm var ama toplu yapalım. Her gün leslie yapalım yepppp ooooohhh:rolleyes:

yesa yesa boşver lesli ablayı aha burda 23 kilo vermiş bi kahve var :KK66:
Hedef e son 1
anacım nasıl verdin benimde 15 kilo vermem lazım bana özelden yazsana ben şimdilik 2kediannesinin topigindeyim gayet iyi gidiyo ama önerilere açığim tabi:)

Kizcelerim. Bu mesajimi alintilayip, kac cocugunu var yaslari nedir, evli misiniz bekar misiniz, calisiyorsaniz kac ile kac arasi gibi seyleri yazar misiniz.

Yesanin bana verdigi listede 40 kusur kisinin ismi var. Keske katilmak istedigini bildiren arkadaslar, katilmaktan vazgecince de bunu bildirseler. Ne kadar guzel olurdu.

Ayrica kilo verme konusu gecmis. Ben konu acmistim ama havada kaldi. Buraya da yazayim. Duzenli spor yapmama vesile olacak bir bagyan araniyor. Var mi aranizda gönüllü?
27 yaşındayım evliyim 3 yaşında arya isimli güzel bir kızım var müzik ogretmeyim:)

Aynen bende diğer topiğe cevap yazdım 1 oda yada oda diye belirtilmemis diye acaba yanlismi yaptım orada sadece bildirim yapcaktik ya burayı gormedim:KK43:

G
Gecektenmi banada yardım et doğumdan sonra 23 kilo verdim daha 15 var ama takıldım kaldım

Yesa1 bugünkü ödeve alternatif çıkarmı acaba ben dün boş günümdü ya evi yaladim resmen:) ama yine olmaz yap dersen yaparım hiç kacamagim yok biliyosun:)

anacım nasıl verdin benimde 15 kilo vermem lazım bana özelden yazsana ben şimdilik 2kediannesinin topigindeyim gayet iyi gidiyo ama önerilere açığim tabi:)

27 yaşındayım evliyim 3 yaşında arya isimli güzel bir kızım var müzik ogretmeyim:)

Aynen bende diğer topiğe cevap yazdım 1 oda yada oda diye belirtilmemis diye acaba yanlismi :KK70: orada sadece bildirim yapcaktik ya burayı gormedim:KK43:

Muzik ogretmeni mi.... ozelden goruselim :)

Oteki topik oturana kadar sanirim herkes ilk uyarisini allmis olacak.

Yesa1 bugünkü ödeve alternatif çıkarmı acaba ben dün boş günümdü ya evi yaladim resmen:) ama yine olmaz yap dersen yaparım hiç kacamagim yok biliyosun:)

Alternatif gorevler, o isi daha once yapanlar icin degil evinde o is olmayanlar icindir. Mesela elektrik supurgesi bosaltmak olsun o gunun odevi. Eger elektrik supurgen zaten temizse o gunun odevini YAPMIS sayilirsin. Ama elektrik supurgen yoksa alternatif gorev verilir. Belirtmistim ama ara sayfalarda kaynamistir. Hatirlattifin iyi oldu bunu da ekleyeyim maddelere

Alternatif gorevler, o isi daha once yapanlar icin degil evinde o is olmayanlar icindir. Mesela elektrik supurgesi bosaltmak olsun o gunun odevi. Eger elektrik supurgen zaten temizse o gunun odevini YAPMIS sayilirsin. Ama elektrik supurgen yoksa alternatif gorev verilir. Belirtmistim ama ara sayfalarda kaynamistir. Hatirlattifin iyi oldu bunu da ekleyeyim maddelere
Canim ödev yapmassam ben kendimi kötü hissederim geçen gunlerde günlük odevde temizledik ya supurgeleri en iyisi ben supurup sileyim temizlikte zarar gelmez:)

Canim 1 sene önce dukan yaptım 103ten 80 e düştüm agustosta tekrar basladim şimdi 80 im
Çok güzel vermişsin tatlım :nazar:
Bu tür diyetlerdeki gözlemlediğim problem bu olsa gerek çünkü vücud bir yerden sonra isyan ediyor .Şu anda anladığım kadarıyla devam ediyorsun bence hiç bırakma biraz inatlaş vücudunla eğer tepki vermezse,bence bir diyetisyenden yardım al ve kilo serüveni baştan anlat ki senin hityacını çözebilsin

X