Küllerden Doğmak Vol.2

Alternatif gorevler, o isi daha once yapanlar icin degil evinde o is olmayanlar icindir. Mesela elektrik supurgesi bosaltmak olsun o gunun odevi. Eger elektrik supurgen zaten temizse o gunun odevini YAPMIS sayilirsin. Ama elektrik supurgen yoksa alternatif gorev verilir. Belirtmistim ama ara sayfalarda kaynamistir. Hatirlattifin iyi oldu bunu da ekleyeyim maddelere

Canım ya hergün e bir görev bir alternatif vermek nasıl olur. Hatta alternatif görevler sabit olsa ocak silme tezgah silme utu yapma wc yıkama gibi

Kizcelerim. Bu mesajimi alintilayip, kac cocugunu var yaslari nedir, evli misiniz bekar misiniz, calisiyorsaniz kac ile kac arasi gibi seyleri yazar misiniz.

Yesanin bana verdigi listede 40 kusur kisinin ismi var. Keske katilmak istedigini bildiren arkadaslar, katilmaktan vazgecince de bunu bildirseler. Ne kadar guzel olurdu.

Ayrica kilo verme konusu gecmis. Ben konu acmistim ama havada kaldi. Buraya da yazayim. Duzenli spor yapmama vesile olacak bir bagyan araniyor. Var mi aranizda gönüllü?
GÜNAYDINN :) bende 30,5 yaşındayım :)) 2 yıllık evliyim ve 9 aylık oğlum var. Sınıf öğretmeniyim ama şuanda ücretsiz izindeyim oğluma yaşına girene kadar ben bakayım diye.
Bide bu haftalık görevler çok geride kalmış heralde bulamıyorumm :KK43:

Kizcelerim. Bu mesajimi alintilayip, kac cocugunu var yaslari nedir, evli misiniz bekar misiniz, calisiyorsaniz kac ile kac arasi gibi seyleri yazar misiniz.

Yesanin bana verdigi listede 40 kusur kisinin ismi var. Keske katilmak istedigini bildiren arkadaslar, katilmaktan vazgecince de bunu bildirseler. Ne kadar guzel olurdu.

Ayrica kilo verme konusu gecmis. Ben konu acmistim ama havada kaldi. Buraya da yazayim. Duzenli spor yapmama vesile olacak bir bagyan araniyor. Var mi aranizda gönüllü?

Ben 27 yaşında ev hanımıyım. 6 yaşında kızım 7 yaşında oğlum var.

Ben de her gün leslie ile yürümeye çalışıyorum. Ama başka spor da yapabilirim. 70 kiloyum hedef ilk 60 sonra 55. Beraber yapabiliriz.

Herkese hayırlı sabahlar arkadaşlar. Bu gün evi süpürecektim iyi oldu. Hep aklımdaki ödevler geliyor seviniyorum. Diyet topiği açılırsa beni de etiketleyin. Her gün başlayıp bozuyorum.

3 cocuk annesiyim
ya$lar 7 , 5.5 ve7 aylik
ev hanimiyim

dun yetistiremedim odevi:KK43: kinaya gittim geldim pasta yaptim saat 2 oldu , kaldi

bugun yaaprim ama odevi dogum gunu ne misafirlerim var mecbur supurulup silinecek ortalik :)

33 yaşında, 13 senelik evli bir ev hanımıyım efendim.
2 canavar kızım var çok şükür. Büyük 6 yaşında olucak, küçüğüm 20 aylık.
Ha çenelerini sorarsan kesin 10 derim yani :KK70: :KK70:
Çalışmıyorum iki kızımı tek büyütüyorum. Kimsemiz yok, ben garip, ben yetim, ben öksüz tövbe yarabbim :KK70: :KK70:
Yarışmacı arkadaşlara başarılar öpüldünüz
maasallah canim kuzularina
kizlar geveze oluyor valla neden bilmiyorum
benim kiza bazen yakavruyorum sus diye tamam diyor 5 dk sonra yine basliyor :KK53::KK53::KK53:
bende tek buyuutyorum, yurt disindayim konu komsu diisnda kimsem yok burda bide Allah var dagina gore kar verir, çok sukur bugunku halimize ..

28 yaşındayım. Evliyim. 1 kızım var 6,5 yaşında. Çalışmıyorum evdeyim. Aöf'te edebiyat okuyorum bu yıl ikinci senem.

Ayrıca ben de kilolarımdan muzdaribim. Ne düzenli diyet ne de düzenli spor yapabiliyorum.

ben su an 63 kg yum boyum 1.63
son ayda 4 kg gitti
dogumdan once 57 ydim
ben veriyim demi yine bu 6 kiloyu :)

diyet deyince karatyi tek geeçerm :)

Bende 5 aylık evliyim, çocuğum yok. Araştırma görevlisi olarak çalışıyorum, doktora tezimle uğraşıyorum. Sabah 8.30 akşam 17.00 çalışma saatlerim, ama ayda 4 tane bir tanesi haftasonu olmak üzere nöbet tutuyorum. Nöbetlerim haftasonu 24 saat. Haftaiçi pazartesi giriyorsam salı akşamı çıkacak şekilde 33 saat oluyor. O yüzden nöbet günlerimde günlük ödevlerimizi yapmam mümkün değil :KK43: bugün nöbetçiyim mesela, bi de pazartesi nöbetçi olacağım için bu hafta haftalık ödevlerde de aksama yaşayabilirim maalesef. Benden de böyle

26 yasındayım evliyim çalışmıyorum. Ygs ye hazırlanıyorum aöf için. 2 kedi bir de köpek annesiyim.

Ben zaten her gun evi süpürüp siliyorum mecbur. Bugunun ödevi cepte. Ama benim tüm evi süpürüp silmem 1 saati buluyor hatta belki geçiyordur, büyük ödev olmuş bu biraz:KK53:

X