Küllerden Doğmak Vol.2

Ay umarım olmazsın canım yaa, valla ben de tam tersi ütü yapmam gerekiyordu ama akşam eve geç girince kaldı, yarın da erken kalkmak gerek, ödevi yapamayacağım :cry::cry:
Olsun canım Sıkma canını bende yapmıycakdım nasıl oldu anlamadım üstüne eşim geldi o bile şaşırdı :) erken yat dinlen ben birazdan yatıcam.

2 Ekim 2015 Cuma Ödev

En az 7 parça ütü yapmak

1.
anka_misali
2. ruzgarinannesii
3. _VUSLAT_
4. Sosyoloji12
5. eflalim
6. 2KediAnnesi
7. anathema
8. feraceli
9. bi kahve
10.yesilkubbe
11.dagci
12.naz__24
13. elifcino
14. Catuke
15. areser

ay elektrik kesildi yazamadım hemmen yazayım,
2 Ekim 2015 Cuma Ödev

En az 7 parça ütü yapmak

1.
anka_misali
2. ruzgarinannesii
3. _VUSLAT_
4. Sosyoloji12
5. eflalim
6. 2KediAnnesi
7. anathema
8. feraceli
9. bi kahve
10.yesilkubbe
11.dagci
12.naz__24
13. elifcino
14. Catuke
15. areser
16. bendimahi

Kizcelerim. Bu mesajimi alintilayip, kac cocugunu var yaslari nedir, evli misiniz bekar misiniz, calisiyorsaniz kac ile kac arasi gibi seyleri yazar misiniz.

Yesanin bana verdigi listede 40 kusur kisinin ismi var. Keske katilmak istedigini bildiren arkadaslar, katilmaktan vazgecince de bunu bildirseler. Ne kadar guzel olurdu.

Ayrica kilo verme konusu gecmis. Ben konu acmistim ama havada kaldi. Buraya da yazayim. Duzenli spor yapmama vesile olacak bir bagyan araniyor. Var mi aranizda gönüllü?

gecmis olsun naz 24 haftalik ödevleri cok begendim kizlar yapilmasi lazim amaaa kim yapacak modundaydim yapiyim haftasonu öbür topike yazilacak yaptim diye demi kizlar burayada günlük yaptiklarimizi yaziyoz demi allahim anlayim artikin n0oolur:KK22:

Ben bu hafta yeni gelebildiğim için bugün 15 parça ütü yaptım :KK66:

Canim gunluk bildirimlerimiz eskisi gibi vol.2 de. bu sayfada... haftalik gorevlerimizi sadece cuma gunu diger topike bildiriyoruz. Sen gecen hafta yoktun, ben tum kurallari yazdim oraya. Hatta uyarmaktan falan da bahsettim. Kurallari bir daha okuyabilir misin. Orasi sismesin diye mümkün oldukça az yaziyoruz.

Kizcelerim. Bu mesajimi alintilayip, kac cocugunu var yaslari nedir, evli misiniz bekar misiniz, calisiyorsaniz kac ile kac arasi gibi seyleri yazar misiniz.

Yesanin bana verdigi listede 40 kusur kisinin ismi var. Keske katilmak istedigini bildiren arkadaslar, katilmaktan vazgecince de bunu bildirseler. Ne kadar guzel olurdu.

Ayrica kilo verme konusu gecmis. Ben konu acmistim ama havada kaldi. Buraya da yazayim. Duzenli spor yapmama vesile olacak bir bagyan araniyor. Var mi aranizda gönüllü?
33 yaşında, 13 senelik evli bir ev hanımıyım efendim.
2 canavar kızım var çok şükür. Büyük 6 yaşında olucak, küçüğüm 20 aylık.
Ha çenelerini sorarsan kesin 10 derim yani :KK70: :KK70:
Çalışmıyorum iki kızımı tek büyütüyorum. Kimsemiz yok, ben garip, ben yetim, ben öksüz tövbe yarabbim :KK70: :KK70:
Yarışmacı arkadaşlara başarılar öpüldünüz

Canim gunluk bildirimlerimiz eskisi gibi vol.2 de. bu sayfada... haftalik gorevlerimizi sadece cuma gunu diger topike bildiriyoruz. Sen gecen hafta yoktun, ben tum kurallari yazdim oraya. Hatta uyarmaktan falan da bahsettim. Kurallari bir daha okuyabilir misin. Orasi sismesin diye mümkün oldukça az yaziyoruz.
Tabisi okurum kuzum ne demek :KK66:

Feraceli Feraceli ve Efser Efser sesli güldüm valla ikinize :-):-):-)
Ne yalan söyleyeyim birden korktum :KK17:
Bende yetisemezdim :KK70:
Eğer o şekilde olsaydı çoktan kaçmıştım ben:KK70:
7 günümüz var canım:)
Ben algılama problemi yaşadığım için sık sık size rahatsız edebilirim :KK53::KK74:

34 yaşında 3 çoçuk annesiyim,ev hanımıyım
ama bu sene açık öğretim için başvuru da bulundum bir yandanda sınavlara hazırlanıyorum....

X