Küllerden Doğmak Vol.2

kiz diger konuyu kaybettim
ben gidip mutfagimi sileyim kk da fink atacagima demii

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...a-bildirim-topigi.862375/page-2#post-42846163

Link bu canım cumaları girip bildirim yapabilirsin :KK49:

Ben ne zaman katilabilcem yarismaya bide herhafta ilk sayfadakilerimi yapiyoruz yoksa degisiyomuvgorevler

Canım yeni ödevler geldi, hemen başla 7 günün var:KK50:

hayirli cumalar kizlar marai ben almanyadayim sekerim simdi buraya yazmiyacagizmi yapip yapmayacagimizi ben anlamadim:KK64::KK64:

Seyhancım

1- yukarıda verdiğim linke tıkla sadece cumaları oraya bildirim yap.

2- Eğer günlük ödevi sen verdiysen oraya git yine hem verdiğin ödevi yaz hem de bir önceki günün listesini yayınlayıp bitir. BUNU SADECE ÖDEVİ VEREN KİŞİ YAPIYORMUŞ :KK22:

Hoşbulduk:) Bugün ki görevden mi başlayacağız, ütü görevi?

VUSLATCIM

1- günlük olarak 7 parça ütü yapacaksın

2- 4 tane de yeni görev geldi onları yapacaksın. Görevler nerede dersen hemen üstte verdiğim linke tıkla görürsün canım :KK37:

KIZLARRRRRRRRR YENİ GÖREVLER GELDİ HAYDİ HAYDİ HAYDİİİİİ:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

*Yatak odasındaki gardolabı temizlemek, düzenlemek ve kışlık kıyafetleri hazırlamak.Yazlık kıyafetlerden kullanılmayanları kaldırmak.
*Mutfak dolabı içi düzenlemek ve temizlemek
*Evdeki tüm masa ve sehbaları silmek, temizlemek
*Makyaj malzemelerini elden geçirmek, tarihi geçmiş olanları atmak, düzenlemek

@eflalim
ayseyma ayseyma
cnntrm cnntrm
E eniyikadinoyuncu
dagci dagci
@2KediAnnesi
@NAZ__24
@sosyoloji12
A anathema8
ftemiz ftemiz
catuke catuke
areser areser
Koalina Koalina
Feraceli Feraceli
@seyhan77
yesilkubbe yesilkubbe
@statistician
mirjam mirjam
D denizyagmur4
MaRaL_ MaRaL_
eshma eshma
@anka_misali
@__ATALANTE
Nill41 Nill41
Mihrunnisa Mihrunnisa
@kayacans
@Bi kahve
bendimahi bendimahi
K kelebek25
zambak86 zambak86
Cekirgee Cekirgee
@asliayet
@luyizvitton
@ayamann
chilekciko chilekciko
btlbetul btlbetul
-VUSLAT- -VUSLAT-
Kanguru_ Kanguru_
@elifcino

Son düzenleme:
Ben mi biraz tembelim acaba ama hem mutfak dolabı hem gardrop içi biraz fazla olmaz mı ki:110: ben hem cumartesi hem pazartesi nöbetçiyim bu hafta iki görevi birden yetiştiremeyebilirim:KK43: cumartesi 24 saat pazartesi çıkıp salı akşamı eve geleceğim demek oluyor bu

Gardolabin ortulerini yikayip dha gecen hafta serdim dolabim temiz yani sadece yazliklari ayircam mutfak dolaplarmda ayni sildm ortulerini yikadm sdce ustten bi duzeltirm oley gorevlern birazini yapmism zateeen

ben makyaj yapmıyorum ve bir tane göz kalemimden başka hiç malzemem yok. alternatifi var mı?

chentiq chentiq e soralım canım:KK49:

Ben mi biraz tembelim acaba ama hem mutfak dolabı hem gardrop içi biraz fazla olmaz mı ki:110: ben hem cumartesi hem pazartesi nöbetçiyim bu hafta iki görevi birden yetiştiremeyebilirim:KK43: cumartesi 24 saat pazartesi çıkıp salı akşamı eve geleceğim demek oluyor bu

Canım valla ben de çalışıyorum ama parça parça yapacağım artık :KK19: Artık yapabildiğimiz kadar :KK55:

Gardolabin ortulerini yikayip dha gecen hafta serdim dolabim temiz yani sadece yazliklari ayircam mutfak dolaplarmda ayni sildm ortulerini yikadm sdce ustten bi duzeltirm oley gorevlern birazini yapmism zateeen

ooooooo süpersin canım valla işte düzenli olmanın avantajları :KK68:

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...a-bildirim-topigi.862375/page-2#post-42846163

Link bu canım cumaları girip bildirim yapabilirsin :KK49:

Canım yeni ödevler geldi, hemen başla 7 günün var:KK50:

Seyhancım

1- yukarıda verdiğim linke tıkla sadece cumaları oraya bildirim yap.

2- Eğer günlük ödevi sen verdiysen oraya git yine hem verdiğin ödevi yaz hem de bir önceki günün listesini yayınlayıp bitir. BUNU SADECE ÖDEVİ VEREN KİŞİ YAPIYORMUŞ :KK22:

VUSLATCIM

1- günlük olarak 7 parça ütü yapacaksın

2- 4 tane de yeni görev geldi onları yapacaksın. Görevler nerede dersen hemen üstte verdiğim linke tıkla görürsün canım :KK37:
Ütüyü yapınca bugün bildirim yapacakmıyız, bir de diğer konuda ki görevler dediğin hangileri? Kusura bakma canım çok soru sordum, bugün algılama sorunu yaşıyorum sanırım:)
KIZLARRRRRRRRR YENİ GÖREVLER GELDİ HAYDİ HAYDİ HAYDİİİİİ:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

*Yatak odasındaki gardolabı temizlemek, düzenlemek ve kışlık kıyafetleri hazırlamak.Yazlık kıyafetlerden kullanılmayanları kaldırmak.

@eflalim
ayseyma ayseyma
cnntrm cnntrm
E eniyikadinoyuncu
dagci dagci
@2KediAnnesi
@NAZ__24
@sosyoloji12
A anathema8
ftemiz ftemiz
catuke catuke
areser areser
Koalina Koalina
Feraceli Feraceli
@seyhan77
yesilkubbe yesilkubbe
@statistician
mirjam mirjam
D denizyagmur4
MaRaL_ MaRaL_
eshma eshma
@anka_misali
@__ATALANTE
Nill41 Nill41
Mihrunnisa Mihrunnisa
@kayacans
@Bi kahve
bendimahi bendimahi
K kelebek25
zambak86 zambak86
Cekirgee Cekirgee
@asliayet
@luyizvitton
@ayamann
chilekciko chilekciko
btlbetul btlbetul
-VUSLAT- -VUSLAT-
Kanguru_ Kanguru_
@elifcino
Bu görevleri Cuma'ya kadar mı tamalıcaz canım, yoksa günlük müo_O Kafam karıştı tam anlamadım :oops:

@eflalim
ayseyma ayseyma
cnntrm cnntrm
E eniyikadinoyuncu
dagci dagci
@2KediAnnesi
@NAZ__24
@sosyoloji12
A anathema8
ftemiz ftemiz
catuke catuke
areser areser
Koalina Koalina
Feraceli Feraceli
@seyhan77
yesilkubbe yesilkubbe
@statistician
mirjam mirjam
D denizyagmur4
MaRaL_ MaRaL_
eshma eshma
@anka_misali
@__ATALANTE
Nill41 Nill41
Mihrunnisa Mihrunnisa
@kayacans
@Bi kahve
bendimahi bendimahi
K kelebek25
zambak86 zambak86
Cekirgee Cekirgee
@asliayet
@luyizvitton
@ayamann
chilekciko chilekciko
btlbetul btlbetul
-VUSLAT- -VUSLAT-
Kanguru_ Kanguru_
@elifcino
yeni görevlerden 2 tanesi zaten yapmayı planladığım görevlerdi ve özellikle birinci görevi çok istemiştim süpersiniz valla:KK19::KK19:

sadece mutfak dolapları beni oyalayacak olan ama görev aşkıyla onuda yaparım evelallah

ben makyaj yapmıyorum ve bir tane göz kalemimden başka hiç malzemem yok. alternatifi var mı?

Alternatif yooookk. Gorevlerden biri cebinde canim :)

Tum dolaplar mi.... Benim de tembellikten gozum dönmüş sanirim 1 dolap diye algiladim. yesa yesa tum dolaplari mi yapicaz cicim :KK57::KK57:

Ütüyü yapınca bugün bildirim yapacakmıyız, bir de diğer konuda ki görevler dediğin hangileri? Kusura bakma canım çok soru sordum, bugün algılama sorunu yaşıyorum sanırım:)

Bu görevleri Cuma'ya kadar mı tamalıcaz canım, yoksa günlük müo_O Kafam karıştı tam anlamadım :oops:

Istwdigin kadar soru sorabilirsin ilk günün.

Yesanin verdigi gorevler Haftalik. Her hafta cuma gunu degisir. Cuma gunu gelince diger topike yazdim diye bildirim yapacaksin.

Digerleri ise gunluk odev. Mesela bugunun odevi utu yapmak. Her sey ayrintili olarak yesa1 nin verdogi linkte yaziyor. @elifcino canim verilen linkteki kurallarimizi oku canim. Gelmene cok sevindim. Keske marmelatim da olsa...

Alternatif yooookk. Gorevlerden biri cebinde canim :)

Tum dolaplar mi.... Benim de tembellikten gozum dönmüş sanirim 1 dolap diye algiladim. yesa yesa tum dolaplari mi yapicaz cicim :KK57::KK57:

Istwdigin kadar soru sorabilirsin ilk günün.

Yesanin verdigi gorevler Haftalik. Her hafta cuma gunu degisir. Cuma gunu gelince diger topike yazdim diye bildirim yapacaksin.

Digerleri ise gunluk odev. Mesela bugunun odevi utu yapmak. Her sey ayrintili olarak yesa1 nin verdogi linkte yaziyor. @elifcino canim verilen linkteki kurallarimizi oku canim. Gelmene cok sevindim. Keske marmelatim da olsa...
Anladım canım, sağol:) Bugün ütü bildirimi yapılacak sadece değil mi?

chentiq can kurallar okundu, fizibilite yapıldı :))) psikomu bi arasam iyi olacak, araşırsak haber verelim.

X