Küllerden Doğmak Vol.2

EKİM 2015 GÜNLÜK ÖDEV
Çeyiz sandığından kullanmaya kıyamadığımız bi Parça çıkarmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
naz__24
2- feraceli
3- anathema8
4- anka_misali
5- sosyoloji12
6- eniyikadinoyuncu
7- ayseyma
8- asliayet
9- yesa1
10- catuke
11- Nill41
12- chentiq
13- dagci
14- kelebek25
15-__ATALANTE
16- eflalim
17-dagci

yanlış oldu.:)
günlük yaptıklarımı yazmışım.

Son düzenleme:
EKİM 2015 GÜNLÜK ÖDEV
Çeyiz sandığından kullanmaya kıyamadığımız bi Parça çıkarmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
naz__24
2- feraceli
3- anathema8
4- anka_misali
5- sosyoloji12
6- eniyikadinoyuncu
7- ayseyma
8- asliayet
9- yesa1
10- catuke
11- Nill41
12- chentiq
13- dagci
14- kelebek25
15-__ATALANTE
16- eflalim
17-dagci

18-eshma

Ben ne zaman katilabilcem yarismaya bide herhafta ilk sayfadakilerimi yapiyoruz yoksa degisiyomuvgorevler
merhaba hosgeldin. Bir tane de bildirim topigimiz var su an link atamıyorum ama bir ust klasor olmasi lazim. Orayi bir okuyup sorun varsa gene bu topikten cvplarim. Hosgeldiniz ikiniz de

merhaba hosgeldin. Bir tane de bildirim topigimiz var su an link atamıyorum ama bir ust klasor olmasi lazim. Orayi bir okuyup sorun varsa gene bu topikten cvplarim. Hosgeldiniz ikiniz de
hosbulduk. Anladigim kadariyla gorevler cumartesi degisiyor. Ozaman bende yarin baslarim

Kızlar buna benzer bi modelde baharatlik takımın var 4 tane küçük olanı kullanıyorum ama 3 tane büyük olani kullanamiorum sıfır ayarında almak isteyen arkadaşlar ozelden mesaj atsin çok uyguna vericem isteyene komple takım veririm standı ile beraber

Eklentiler

• Screenshot_2015-10-02-11-07-03.png
    147,7 KB · Görüntüleme: 43
Dunku odev bildirimimiz 14 kisi ile kapanmistir. Son 3 kisiyi listeye dahil edemiyorum. Daha onceden konusu gecmisti. Yeni odev geldiginde bildirimler sayilmiyor. Mazeretiniz varsa onceden bildirirsiniz. Nitekim dagci giremeyecegini soylemksti ve ben onu listeye kendim ekledim.

Ayrica bildirim topiginde en son bildirim listesini SADECE o gunun odevini veren kisi yayinlar. (Bugun @yesa1 yapmis arkadasimizin yerine)

Oraya tekrar liste ekleyen arkadaslarim kurallari yeniden okumaniz konusunda sizi uyariyorum.
@__ATALANTE @eflalim eshma

hayirli cumalar kizlar marai ben almanyadayim sekerim simdi buraya yazmiyacagizmi yapip yapmayacagimizi ben anlamadim

kızlar yarın verilecek haftalık ödevlerin ön bilgisini önceden sunabilir misiniz?
ya da bana özelden verseniz bugünden.:)
evde pek nete bakamıyorum.daha doğrusu hiç vaktim olmuyor.
ve ben haftalık temizlik vs. işlerimi hafta sonu yapıyorum.
tüm haftaya dağıtmak zor oluyor çalışınca malum.

Yeni görevler ne zaman verilecek benim bugün boş günüm aklıma göre yaptım evde temizlikte bi sıram var inşallah haftaliklardan birine denk gelir:)

Bugün haftalık ödevlerimi bitirdim, banyo fayanslarını sildim, hatta hızımı alamayıp banyoyu dip köşe yaptım, sandalyelerimi de sildim. Daha önce baza altı ve tv ünitesindeki halletmiştim. Akşam eve gidince günlük ödevimi yapacağım. Ama tektaşımı kaybettim çok üzgünüm

tamam ama ben çalışıyorum ve o günün ödevini akşam yapabiliyorum bildirimide sabah yapıyorum yaptım diye O zaman ben hergün ödevi yapıcam ama hiçbir zaman listeye giremicem.. Bence bunda bir değişiklik yapın ve dünün ödevinin bildirimini bugün öğlen 12ye kadar bildirebilme imkanı saglayın..

hayirli cumalar kizlar marai ben almanyadayim sekerim simdi buraya yazmiyacagizmi yapip yapmayacagimizi ben anlamadim
ben de neyi anlamadigini anlamadim. Daha acik sorarsan yardimci olayim

supurge calistirdiysan oraya bak. Umarim bulursun

ilk giren odevi yazarken listeyi de kapatir diye dusunmustum ben. Gece yapar yapmaz nete girip soyleme sansin yok mu? Mesela saat 1 de yaparsan hemen gelip yazma. Yada yapmadan once bildirimde bulunsan? Nasilsa yapacagim diye. Doger arkadaslarin da fikrini alalim bakalim ne diyecekler.

Haftalik gorevlerinizi benim olmadigim hafta belirlemissiniz. Ben de mudahale etmedim.

Eklentiler

• 1.jpg
    108,6 KB · Görüntüleme: 39
chentiq can yeni listeye beni de dahil edebiliyorsan et canom. özlemişim böyle yazışmayı. :)

Hoşbulduk:) Bugün ki görevden mi başlayacağız, ütü görevi?

İnternetim evde fazla giremiyorum. Ama problem olursa girmeye çalışırım eşimden filan .s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…