Küllerden Doğmak Vol.2

Eveet ilk defa ödev veriyorum.
Bugünün ödevi en az 7 parça ütü yapmak.

Haydi kolay gelsin herkese.

Canım bir de yeni ödevi veren kişi

1- hem verdiği ödevi diğer konuya da yazıyor

2- hem de listeyi diğer tarafta yayınlayıp günü kapatıyor

:KK68:

BUGÜN BİLDİRİM GÜNÜMÜZ BU ARADA HAYDİ HERKES DİĞER KONUYA :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

:KK22:

ruzgarinannesii ve Vuslat hoşgeldiniz arkadaşlar :KK49:

Herkese yerimiz varrr:KK50:

Yeter ki gitmeyin bi yere odev yapın görev yapın bu kadar :KK68:

Herkese hayırlı sabahlar... Utu görevi de güzel. Hemen yapayım çocuklar kalkmadan. Sonra kalıyor çoğalıp gidiyor...

selaam kızlaaar.. Dün öldümm bittim bbeeeennn.. Tüm ödevler tamam.. Yetiştircem diye canım çıktıııı.. Bide genel temizlikte yaptım etrafı toparladım ohh.. Bugünkü ödev 7 parça ütüyü yapamam sanırım akşam nişan var oraya gidicezz..

bugun gorev utumu
halledriz bi sekilde

aksama kinaya gidicem
yarinda kziima dogum gunu yaicam arkaadsalrini çagirdim
bana ayrin odev evrmeyin 10 çcouk bakip sonra gittikleridne savas alanina donen evimi temizliycem, hatta siz bana 1 ay odev vermeyin yarinki telzilik 1 ay idare eder ebni:KK45:

Canım bir de yeni ödevi veren kişi

1- hem verdiği ödevi diğer konuya da yazıyor

2- hem de listeyi diğer tarafta yayınlayıp günü kapatıyor

:KK68:

BUGÜN BİLDİRİM GÜNÜMÜZ BU ARADA HAYDİ HERKES DİĞER KONUYA :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
kiz diger konuyu kaybettim
ben gidip mutfagimi sileyim kk da fink atacagima demii

Ben ne zaman katilabilcem yarismaya bide herhafta ilk sayfadakilerimi yapiyoruz yoksa degisiyomuvgorevler

1. anka_misali

Atletlere kadar ütüledim kolum koptu. Tv ünitesini de eşim halletti sağolsun. Gidip sandalyeleri sileyim. 4 tane zaten çok yok. :)

tabiki olur

ahh elifcinom ahh. Nerelerdesin sen

tamam unutmazsam eklerim seni.

haftalik gorevleri cuma gunu gelince bildirim topigine belirtiyoruz hangilerini yaptigimizi.. gunluk odevlerin listesini ise o gun ilk gelip odev veren yaziyir. Mesela bugunun odevini ben verdim ben yazdim listeyi gibi.

199 dan sec begen al. Eger yarismaya katilmak istersen de deneme haftasina basla. Kurallarimizi begenirsen tabi :KK70:
tamam canım dün denk geldi eşimin yeğenine diş hediyesi almıştım onu verdim:) sandığı bir ara açıp elden çıkaracaklarım var zaten:)
Ya ben mahvoldum. Biliyordum bu gorevin bana gore olmadiginim tum banyo malzemeleri koridorda simdi ... tum duvarlari yikadim. Bebek agladi. Daha durulamasi var. Daha kurulamasi var.. dusakabin dolap yuzleri kapi borular. Hanginiz verdi bu görevi :KK62::KK62::KK62:
ay canım aynen benimkide üç kere uyandı yıkarken banyoyu
Canlar kaç gün oldu giremedim bir türlü. Bayram bize kötü geldi. Küçük kızım konjoktivit oldu gözleri iltihap tan şişti kapandı. Büyük kızım ilk okula başladı aman hem çok güzel hemde çok yorucuymuş. Şekerimiz için endokrin e gidip geldik tip1 diabet iz. Vücudu insülin üretmiyor kızımın. Olsun yine de çok şükür. Epey koşturmaca içine girdik. Daha yeni yeni kendime geliyorum. Evimi dip köşe temizledim dün. Canım çıktı be ama güzel oldu tabi :KK66:
Geriye dönük okumaya ilk fırsatta başlicam öpüldünüz efendim.
çok çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin
Eveet ilk defa ödev veriyorum.

Haydi kolay gelsin herkese.
ayyy süpersin kaç gündür ütüm bekliyordu:)

hanımlar kendimize bakımı veren olmadı aşk olsun:) artık haftasonuda yapamam yani kocam evdeyken maske ağda olmaz dimi:) hoş ben ağda yapmam zaten:KK70:

EKİM 2015 GÜNLÜK ÖDEV
Çeyiz sandığından kullanmaya kıyamadığımız bi Parça çıkarmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
naz__24
2- feraceli
3- anathema8
4- anka_misali
5- sosyoloji12
6- eniyikadinoyuncu
7- ayseyma
8- asliayet