Küllerden Doğmak Vol.2

Mutfak eşyasını geçen gün attım misafir hazırlığı bahane oldu
Kıyafeti ayırdım kızımınkilerden

Cuma önemli tamam da Burda bir arkadaş her gün yazılacak gibi bişey söylüyordu
Yanlış mı anladım bilemem
Neyse gördükçe yazarım

ay canim ben de telden giriyorum. ne kadar zorlandigini tahmin edebiliyorum. Benim de surekli cocuklarimla ilgilenmem gerekiyor ama grup yeni yeni isiniyor birbirlerine diye sürekli tel elimde. inan emzirirken bile biri bir sey soruyor mu diye bakiyorum bir yandan. her gun yazma diye bir sey su sekilde oluyor, hani gunluk odevlerimiz var ya, bir onlari ogrenmek bir de yaptim diye yazmak icin gelmen yeterli.

3 mutfak esyasi cikardim. 3 kutu hatta. İçinde porselenler , tencereler ve cam kaplar var.

anaaaammmm. kiz ne yaptin bana yollayaydin onlari. nasil kiyabildin guzelim porselene cama. ya ben hastayim galiba. (kafadan) inanin zarla zorla attim makasi. yani tutulacak plastiginin biri vardi biri yoktu ustelik. ona bile burasindan degil surasindan tutarak kullanabilirim diyorum. ya bana bir el atin. bunu uzun uzun gunlugume bir yazayım. cidden bendeki duzensizligin ana nedeni..

Bende geldimmmmm bende varım görevler de tabi kabul ederseniz
Bugün cuma idi hala 3 eşya 3 mutfak eşyası çıkarmak geçerli mi?

kabul ederiz tabiki. ne demek. sen ilk sayfayi oku yeterki. gorevlerini bitirirsen betusle sen de girersin listeye.

Hoşgeldin canim

Saat 12.oo a kadar geçerli ödevini yap listeyi kopyalayıp ismini altına ekle

kiz 12 yi nereden uydurdun. ikinci gorev topike yazilana kadar sureleri. bir suru gececi var sabaha karsi is yapabilen var. ben 2 de mutfak topluyordum dun gece..

her gun yazma meselesini kim demisti ben hatirlamiyorum. eger bulursan mesaji alintila. ben de mesela imkanlarimi zorlayarak geliyorum her gun buraya. ileride her mesaja bakamayacagim belkide. grup rayina girsin diye bekliyorum. zaman zaman gelip yazamayam olacaktir ama cuma gunleri bildirim yapmak sart.

ay canim grubum. iyiki varsiniz. resimler sahane . dinamik sahane. 10 kisi odevini yapti sahane. ultraanne ile galiba 11 oldu. oleeeyy

hamilosumuzu goremedim sanki bufun?

Sayenizde de mutfak dolaplarımın yüzü gözü açıldı neler çıktı ya bu kadar gereksiz şey niye duruyormuş
Şimdi de bulaşık makinası yerleşecek eee anca çocuklardan fırsat buluyorum

Selam kızlar
Bugunun ödevini yaptım ama biraz değiştirdim
3kıyafet yerine ben kullanmadıgım 2parfumum ve 1 eyelinerimi attım
Mutfaktan atacak bir sey bulamadım

Gececilerden biri de benim chentiq bu saatte buzdolabı temizledim :) bir de ilaçların bir kısmını düzenledim atılacak ilacim yok yakında ayirmistim onları zaten aslında buzdolabini temizleyeli de bir ay olmamıştı ama yine de tekrar temizledim düzen bozulmasın diye :) bir de dondurucu kısmına ellememistim geçen sefer onu da temizledim mis gibi oldu bir sürü de yer açıldı :)) ayy çok iyi oldu bu yarışma öncü olduğunuz için sana ve de yesa e çok teşekkür ederim

Mutfak tan atma işi bittiii, tezgah ı temizledim sonra birde evi sildim süpürdüm ah sessiz süpürge sen ne güzelsin
Aaaa mutfak duvarlarını da hallettim, ocağı da temizledim, ilaçları ayıralı çok oldu kutusunu da düzenlemiştim.
Çamaşır da katladım.
Dolabım da ne çok kıyafet varmış giyilmedik onları da ayırdım
Oh be hem görevler bitti hemde bit sürü iş yaptım

Eveeett gece gece uyumayınca aldım elime ilaçları
ee miniğim uyuduysa rahatlıkla ortaya dökebilirim :kalp:

Bubödev iyi oldu bana çünkü taa kışın ameliyatımdan sonra doktorun verdiği antibiyotiğin son kapsülünü buldum :utangaç:

Benimki kutuda değil çekmecedeydi düşünün bende ne haplar antibiyotikler şuruplar var (şaka bir yana Rabbim hepimize sağlık versin) bende bir sepet buldum ve onunla çemeceme düzen verdim alkışalkış

Az önce baktım canım soranlar arasında görmüşüm
Bide sen demiştin ya katılmak istiyordu niye yok diye
Diğer diyende sen anlamışım hatlar karıştı
Ben elimden geldikçe topikleri dolanıyorum senin eski kül kedisini falan gaza geliyorum
Ama zor canım benim hem anneyim hem eş hem ev hanımı hem çalışan bir kadınım
Birçok arkadaşımın benim durumunda hatta 2-3 çocuklu olup zorlananları okuyup hem çözüm bulmak hemde yalnız olmadığımı bilmek acayip rahatlatıyor :kalp:

kim uyur? kim uyumaz? herkes uyur cnntrm uyumaz memlekette bir ben kalmışım uyanık saat 4ü geçtiğine göre bari hem kendime hem size ödev vereyim de öyle yatayım (gerçi yarın ne zaman uyanıp da yapacaksam artık)
eveet bugün herkes en az 5 parça ütü yapsın.. hadi hamarat hatunlar göreyim sizi

leyyn ctesi 04.46 da gelmisim hihoyt bu sefer odevi ben yazacagim diye. bu da mi gol degil arkadas bee

leyyn ctesi 04.46 da gelmisim hihoyt bu sefer odevi ben yazacagim diye. bu da mi gol degil arkadas bee

gözlerim döndü bilgisayar başında ama sesli güldüm bu saatte valla
bu gidişle kendi verdiğim ödevden kendim sınıfta kalacağım :))

Süpersin canım insan attıkça rahatlıyor demi

Sen fırsat buldukça, gördükçe yaz canım yeter ki aramızda olduğunu hissettir

Hahaaha iyi sallamışım canım tamamdır o zaman bir sonraki göreve kadar yapma zamanımız var

Selam kızlar
Bugunun ödevini yaptım ama biraz değiştirdim
3kıyafet yerine ben kullanmadıgım 2parfumum ve 1 eyelinerimi attım
Mutfaktan atacak bir sey bulamadım

Olur canım o da sayılır

Kızlar öncelikle yeni görev geldiğine göre dün ödev yapanları son bir kez daha alkışlayalım

Mutfaktan 3 ürün, kıyafetlerden 3 ürün hayatımızdan çıkarılacak.

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-zambak86
2-Naz__24
3-Yagmurluk
4-Dagcı
5-Ayseyma
6-Yesa1
7-cnntrm
8-chentiq
9-Eniyikadinoyuncu
10- bi kahve
11- ultraanne
12-2 kedi annesi

ÖDEVİNİ YAPMAYANLAR
1- @Baronesss
2- ftemiz
3- cicikizsinem

12 çok iyi bir sayı hem de daha 2. günümüzde

O zaman bugün şu 12'yi de geçmek dileğiyle diyorum ve ütü yapmak için kalkıyorum

canım benim asıl sizlere teşekkürler, siz olmasanız bu kadar gaza gelemezdik, bu kadar kısa zamanda bu kadar yoğun ve güzel olmazdı buralar, temiz ve düzenli olmazdı evler Katılan herkese teşekkürler

günaydın canım,
ben mutfaktan atılacak birşey bulamadım, zaten 1 hafta önce komşuma tüm kavanozlarımı vermiştim. fazlalık bişeyim yok. kıyafetleri de ramazan içerisinde verdim, çocukların olsun, kendi kıyafetlerim olsun o zaman halletmiştim.
Akşam ilaç kutularını düzenledim. epey bir zamanı geçen ilaç varmış attım kurtuldum.

canım o zaman seni de yapmış kabul ediyoruz ve 13 kişi ile dünü kapatıyoruz

canım ne marka süpürgen foto koysana, ben de istiyorum sessiz süpürge. çalışan her bayana şart.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…