Küllerden Doğmak Vol.2

kim uyur? kim uyumaz? herkes uyur cnntrm uyumaz :KK70:memlekette bir ben kalmışım uyanık saat 4ü geçtiğine göre bari hem kendime hem size ödev vereyim de öyle yatayım (gerçi yarın ne zaman uyanıp da yapacaksam artık) :110:
eveet bugün herkes en az 5 parça ütü yapsın.. hadi hamarat hatunlar göreyim sizi:KK19:

Bu cok iyi oldu yaa ütülenecekler bana bakıyordu valla ohh
Bayılıyorum bu topiğe bayılıyorummm

tamam canım teşekkür ederim, sabah giyeceğim gömleğimi ütülemiştim, kaldı 4 parça.:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ohh ne güzel denk gelmiş :KK49:

Bu cok iyi oldu yaa ütülenecekler bana bakıyordu valla ohh
Bayılıyorum bu topiğe bayılıyorummm

aynen canım ya :nazar:

Ben de ütümü yaptım geldim kızlar

CUMARTESİ ÖDEVİ: 5 parça ütü yapmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-yesa1

Aslında çok ütüm yokmuş ben daha çok sanıyordum :)

öncesi
20150905_084759[1].jpg

sonrası

20150905_092553[1].jpg

Ben yine kaçar kızlar, önce mutfak, sonra ev, sonra balkon :)

Selam kizlar benim utum su buyuk buharli olanlardan o yuzden ben utuyu biriktirip yapiyodum ;( cok birikmisti sizin verdiginiz motivasyonla simdi telefonu birakip esim ve oglusum uyanana kadar yapmaya calisacam hepsini insallah

Ahaha ben hariç herkes ütü ödevini yapmış bile :) ben gece yapıcam benimkiler çok malesef :KK43:

kız sen havlularını da mı ütülüyon:KK53::KK53: ohooo havluya gelinceya kadar benim evde birsürü ütülenecek kıyafet var.
hamaratlık başka bişey olsa gerek.:KK9::KK9::KK9:

Canım ya banyoda havlu için askılık hani şöyle havluyu düz gösterenlerden, bilmem anlatabildim mi? O yüzden ütülüyorum, elim değmişken mutfak havlularını da ütülüyorum :oops:

Günaydınlar efenim öğlene arkadaşa gideceğim ee ütüye ihtiyaç :KK70:
Hem ödev hem ihtiyaç çıkar aradan
Hadi ben kaçar:KK55:

Hadi kolay gelsin canım, hemen bitsin inşallah :KK49:

Selam kizlar benim utum su buyuk buharli olanlardan o yuzden ben utuyu biriktirip yapiyodum ;( cok birikmisti sizin verdiginiz motivasyonla simdi telefonu birakip esim ve oglusum uyanana kadar yapmaya calisacam hepsini insallah

Bravo canım kim tutar seni :KK53:

Ahaha ben hariç herkes ütü ödevini yapmış bile :) ben gece yapıcam benimkiler çok malesef :KK43:

Olsun canım ya gece gece hem serin de olur :KK76:

Canım ya banyoda havlu için askılık hani şöyle havluyu düz gösterenlerden, bilmem anlatabildim mi? O yüzden ütülüyorum, elim değmişken mutfak havlularını da ütülüyorum :oops:

Hadi kolay gelsin canım, hemen bitsin inşallah :KK49:

Bravo canım kim tutar seni :KK53:

Olsun canım ya gece gece hem serin de olur :KK76:
ha ha ya alemsin, maşallah ne diyelim.:nazar::nazar:

ha ha ya alemsin, maşallah ne diyelim.:nazar::nazar:

Sağolasın canım :KK15:

ben daha kahvalti yapmadim. millet utu yapmis. helal yasa yesa

Teşekkürler canım benim, sabah erken kalkınca iyi oluyor, bugün ben çalışmıyorum, eşim çalışıyor 3'e kadar. O yüzden o vakte kadar ne yaparsam kar, sonra dışarı çıkarız :KK49:

ay canim ben de telden giriyorum. ne kadar zorlandigini tahmin edebiliyorum. Benim de surekli cocuklarimla ilgilenmem gerekiyor ama grup yeni yeni isiniyor birbirlerine diye sürekli tel elimde. inan emzirirken bile biri bir sey soruyor mu diye bakiyorum bir yandan. her gun yazma diye bir sey su sekilde oluyor, hani gunluk odevlerimiz var ya, bir onlari ogrenmek bir de yaptim diye yazmak icin gelmen yeterli.

anaaaammmm. kiz ne yaptin bana yollayaydin onlari. nasil kiyabildin guzelim porselene cama. ya ben hastayim galiba. (kafadan):KK17: inanin zarla zorla attim makasi. yani tutulacak plastiginin biri vardi biri yoktu ustelik. ona bile burasindan degil surasindan tutarak kullanabilirim diyorum. ya bana bir el atin. bunu uzun uzun gunlugume bir yazayım. cidden bendeki duzensizligin ana nedeni..

kabul ederiz tabiki. ne demek. sen ilk sayfayi oku yeterki. gorevlerini bitirirsen betusle sen de girersin listeye.

kiz 12 yi nereden uydurdun. :KK70::KK70::KK70:ikinci gorev topike yazilana kadar sureleri. bir suru gececi var sabaha karsi is yapabilen var. ben 2 de mutfak topluyordum dun gece..

her gun yazma meselesini kim demisti ben hatirlamiyorum. eger bulursan mesaji alintila. ben de mesela imkanlarimi zorlayarak geliyorum her gun buraya. ileride her mesaja bakamayacagim belkide. grup rayina girsin diye bekliyorum. zaman zaman gelip yazamayam olacaktir ama cuma gunleri bildirim yapmak sart.

:KK68::KK68::KK68:ay canim grubum. iyiki varsiniz. resimler sahane . dinamik sahane. 10 kisi odevini yapti sahane. ultraanne ile galiba 11 oldu. :KK71::KK71::KK71::KK71:oleeeyy

hamilosumuzu goremedim sanki bufun?
Ben de esyalarima kiyamiyorum. :KK53:Cok sevdigim bir akrabam atandi. Ev tutacak. Ona verdim. Kendisini sevdigim icin fazla esyalarimi cikardim. Iyilerini sifirlari verdim. Bekar evi olacak. :KK69: Sen de gozden gecir. Kullanmadiklarina bir bak bakalim. Olmazsa buraya foto at. Yardimci olalim.

X