Küllerden Doğmak Vol.2

Bu cok iyi oldu yaa ütülenecekler bana bakıyordu valla ohh
Bayılıyorum bu topiğe bayılıyorummm

tamam canım teşekkür ederim, sabah giyeceğim gömleğimi ütülemiştim, kaldı 4 parça.

ohh ne güzel denk gelmiş

Bu cok iyi oldu yaa ütülenecekler bana bakıyordu valla ohh
Bayılıyorum bu topiğe bayılıyorummm

aynen canım ya

Ben de ütümü yaptım geldim kızlar

CUMARTESİ ÖDEVİ: 5 parça ütü yapmak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-yesa1

Selam kizlar benim utum su buyuk buharli olanlardan o yuzden ben utuyu biriktirip yapiyodum ;( cok birikmisti sizin verdiginiz motivasyonla simdi telefonu birakip esim ve oglusum uyanana kadar yapmaya calisacam hepsini insallah

Ahaha ben hariç herkes ütü ödevini yapmış bile :) ben gece yapıcam benimkiler çok malesef

kız sen havlularını da mı ütülüyon ohooo havluya gelinceya kadar benim evde birsürü ütülenecek kıyafet var.
hamaratlık başka bişey olsa gerek.

Canım ya banyoda havlu için askılık hani şöyle havluyu düz gösterenlerden, bilmem anlatabildim mi? O yüzden ütülüyorum, elim değmişken mutfak havlularını da ütülüyorum

Günaydınlar efenim öğlene arkadaşa gideceğim ee ütüye ihtiyaç
Hem ödev hem ihtiyaç çıkar aradan
Hadi ben kaçar

Hadi kolay gelsin canım, hemen bitsin inşallah

Selam kizlar benim utum su buyuk buharli olanlardan o yuzden ben utuyu biriktirip yapiyodum ;( cok birikmisti sizin verdiginiz motivasyonla simdi telefonu birakip esim ve oglusum uyanana kadar yapmaya calisacam hepsini insallah

Bravo canım kim tutar seni

Ahaha ben hariç herkes ütü ödevini yapmış bile :) ben gece yapıcam benimkiler çok malesef

Olsun canım ya gece gece hem serin de olur

ha ha ya alemsin, maşallah ne diyelim.

ha ha ya alemsin, maşallah ne diyelim.

Sağolasın canım

ben daha kahvalti yapmadim. millet utu yapmis. helal yasa yesa

Teşekkürler canım benim, sabah erken kalkınca iyi oluyor, bugün ben çalışmıyorum, eşim çalışıyor 3'e kadar. O yüzden o vakte kadar ne yaparsam kar, sonra dışarı çıkarız

Ben de esyalarima kiyamiyorum. Cok sevdigim bir akrabam atandi. Ev tutacak. Ona verdim. Kendisini sevdigim icin fazla esyalarimi cikardim. Iyilerini sifirlari verdim. Bekar evi olacak. Sen de gozden gecir. Kullanmadiklarina bir bak bakalim. Olmazsa buraya foto at. Yardimci olalim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…