Kullanmadığım orjinal parfümlerim ve daha fazlası..(kozmetik,kıyafet)

Çoğu edp.
Fatura yok saklamıyorum ancak serial numaralarından bakabilirsin elbette.
Ayrıca ben bu başlıkta çok parfüm sattım ve bir sürü referansım var hiç kimseden sahte şikayeti de almadım.
Sağolun..

CANIM SENDE TOM FORD BLACK ORCHİDE VAR MI ?
BİDE LANCOME LA VİE EST BELLEYİ SATACAKMISIN YA DA YENİSİ VAR MI :))

CANIM SENDE TOM FORD BLACK ORCHİDE VAR MI ?
BİDE LANCOME LA VİE EST BELLEYİ SATACAKMISIN YA DA YENİSİ VAR MI :))
Canım lancome la vie est belleyı yurtta bıraktım şuan istesemde satamam black orchid yok maleseff.

valla parfümeri gibisiniz her türlü parfüm var elinizde ancak bir dior hypnotic yok.......

tamam canım, dior hypnotic eline geçerse bir yerlerden yarım falan ... haberim olsun

canm takas yapıyo musun? lancome hypnose ve la vie est belle var elimde

La vie est belle var bende canım:) takas pek yaptığım söylenemez ama beğendiğim bir koku olursa yapıyorum. Senin beğendiğin bir koku var mı bende olan?

canım baktım ama cogu satılmış hangisi elinde bilmiyorm ama shisedio zen ck truth vs elinde neler var su an

canım baktım ama cogu satılmış hangisi elinde bilmiyorm ama shisedio zen ck truth vs elinde neler var su an
Shiseido Zen ve Givenchy Ange ou Demon satıldı.
Elizabeth Arden 5th Avenue Nights ve Calvin Klein Secret Obsession satım aşamasında yani ayırtıldı.
Diğerleri duruyor canım

canım yves rocher tendre jasmin duruyor ise takas edebiliriz hypnose ya da la vie ile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…