Kullanmadığım orjinal parfümlerim ve daha fazlası..(kozmetik,kıyafet)

$IMG_9094.jpg $IMG_9093.jpg $IMG_9095.png

Mac Studio Fix NC30 Pudra(kırıldı içinde 2 ay sizi idare edecek kadar ürün var, mac'i merak edipte denemek isteyenler için güzel bir fırsat) : 5 TL
Kot Ceket (LCW marka beden 3XL yazıyor ama kesinlikle değil L ve XL giyen bayanlara tam olur.Bana bile bol tarzda oluyordu): 10 TL
Bourjois Kapatıcı(göz altlarınızı ve sivilcelerinizi kapatabilirsiniz): 10 TL

not:pure beauty bb kremin tekli alım fiyatı 10 TL yanında başka bir ürün alırsanız 5 TL'ye düşüyor yanlış anlama olmasın.

Son düzenleme:
$IMG_9096.png $IMG_9098.png $IMG_9097.jpg
$IMG_9110.jpg $IMG_9109.jpg $IMG_9101.jpg
$IMG_9106.png $IMG_9105.png $IMG_9108.jpg

Gucci Rush 2 50 ml şişesi tam bir yaz kokusu fresh(30 ml kaldı içinde) :70 TL
*Lütfen pazarlık yapmayın çünkü bellamolaya kadar bütün fiyatları araştırdım nette 30 ml 100 liraya satılıyor.

Lancome mürdüm-pembe renk arası ruj :20 TL (neredeyse hiç kullanılmadı sadece denendi)
Paşabahçe 2li şarap kadehi(sadece 1 kez kullanıldı):5 TL
Pull&Bear tayt kot 36 beden : 10 TL
Evde giymelik mini tulum : 5 TL
Lacivert leopar desenli bolero 38 beden : 15 TL
Lancome Hypnose Senses 45 ml: 40 TL
Deborah sınırlı üretim rimel: 10 TL
XL beden saten gecelik: 10 TL

Son düzenleme:
Yeni kampanya Gucci Rush 2 alana istediğiniz 10 lira ürün sadece 5 TL olacak :KK16:
Veya Gucci Rush 2 + Lancome Hynose Senses=110 'dan 95 liraya iniyor.

Kampanya süresi 1 haftadır.

Son düzenleme:
$IMG_9116.png $IMG_9117.png $IMG_9115.png

Adidas çanta: 20 TL
*Ben makyaj çantası olarak kullanırdım ama minik kol çantası olarakta sportif durabilir : ) Tertemiz..
Beyaz fileli üst: 10 TL
*Tertemiz 1 kez giydim sadece S ve M bedene uygundur..
2 adet allık fırçası + 4lü nude far paleti: 15 TL

Son düzenleme:
İlgilenen yok mu kızlaaar:) 3 ürün ve üzeri alımlarınızda indirimde yaparım..:KK3:

*bu arada düşünen olursa yakında kendime iphone 5s alacağım için iphone 4s'imi satacağım..sarj aleti ve kutusu+ kaplarımla göndereceğim. İphone 4s isteyen olursa şimdiden benle iletişime geçsinde detaylı konuşmaya başlayalım aceleye gelmesin..

Son düzenleme:
Bazılarının fiyatlarında değişiklik yaptım..

Pure Beauty BB krem: 5 TL
Loreal True Match Mineral Toz Pudra: 15 TL
Loreal Volume Million Lashes Rimel: 10 TL
The Balm dudak rengi dolgunlaştırıcı ruj : 10 TL
Lancome mini kırmızı ruj: 15 TL
The Balm Sexy Mama pudra: 10 TL
The Body Shop bronz tonlarda(turuncu-kahve) allık: 10 TL
Relax Mode fantezi pijama (S beden): 15 TL
Örgülü hafif parlak panço tarzı: 5 TL
Siyah uzun kumaş ceket: 10 TL
Marks&Spencer Hindistancevizli Vücut Losyonu: 5 TL
Doa Melisa kremi : 5 TL
Avon çatlak giderici argan yaglı losyon+ krem : 5 TL
Dior 5li far paleti: 15 TL
Krem uzun kumaş ceket: 10 TL
Toz pembe boğazlı kazak: 10 TL
Ön tarafı deri arkası kumaş tayt (S beden): 15 TL
Kırmızı rugan cüzdan: 10 TL

Resimler 1. sayfadadıırr..

$IMG_9129.jpg $Baþlýksýz-1.jpg $Baþlýksýz-2.jpg

İlgilenenler var mıdır bu güzelliklerlee:)

Random marka sarı klasik üst(S beden çok pahalıya almıştım ucuza bıraktım): 15 TL
Mavi blazer ceker(S beden): 15 TL
Lacivert siyah çizgili hırka(S-M uyumlu): 10 TL

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1079378 Eki Görüntüle 1079379 Eki Görüntüle 1079380
Eki Görüntüle 1079425 Eki Görüntüle 1079426 Eki Görüntüle 1079427
Eki Görüntüle 1079429 Eki Görüntüle 1079431 Eki Görüntüle 1079434

Gucci Rush 2 50 ml şişesi tam bir yaz kokusu fresh(30 ml kaldı içinde) :70 TL
*Lütfen pazarlık yapmayın çünkü bellamolaya kadar bütün fiyatları araştırdım nette 30 ml 100 liraya satılıyor.

Lancome mürdüm-pembe renk arası ruj :20 TL (neredeyse hiç kullanılmadı sadece denendi)
Paşabahçe 2li şarap kadehi(sadece 1 kez kullanıldı):5 TL
Pull&Bear tayt kot 36 beden : 10 TL
Evde giymelik mini tulum : 5 TL
Lacivert leopar desenli bolero 38 beden : 15 TL
Lancome Hypnose Senses 45 ml: 40 TL
Deborah sınırlı üretim rimel: 10 TL
XL beden saten gecelik: 10 TL

Canim 5 dk engelinden dolayi buradan yaziyorum yanlis anlamazsan bisey sormak istiyorum acaba lancomeyi nerden aldiniz cunku ben internetten ssatilan parfumlere guvenmiyorumda artik cakmalari heryerde satilir oldu

Canim 5 dk engelinden dolayi buradan yaziyorum yanlis anlamazsan bisey sormak istiyorum acaba lancomeyi nerden aldiniz cunku ben internetten ssatilan parfumlere guvenmiyorumda artik cakmalari heryerde satilir oldu

Lancome annemin parfümüydü bana vermişti bende kullanmadım canım 5 ml kullandım 45 ml kaldı içinde. Çakma falan değil benim daha önce satış yaptığım referanslarım var nicklerini verebilirim.. Bu parfümü cidden artık kullanmadığım için bu kadar ucuza bıraktım. Gucci Rush 2 30 mlini 70'e satıyorum mesela..

Son düzenleme:
Lancome Hypnose Senses 45 ml = 30 TL oldu kızlar kaçırmayın bu fırsatı..:KK52::KK52:
$IMG_9106.png

Son düzenleme:
Ahh ahhh su lancome yi alamadim ya hala icim yaniyor. Yeni yeni parfumlerde eklemisin iyi saguslarin olur insallah birde bisey soraxagim ben cok cok acik tenliyim casper gibi elinde fondoten varmi bana gore acik renk

Birde 50 faktorluk koruyucu gunes kremi varmi elinizde

merhaba bu parfüm de satılmadıysa henüz kapağının üstten fotosunu çekebilirmisiniz rica etsem

Canım o parfümüm diğer evimde kaldı haftaya çekip atarım başlığa :)

Ahh ahhh su lancome yi alamadim ya hala icim yaniyor. Yeni yeni parfumlerde eklemisin iyi saguslarin olur insallah birde bisey soraxagim ben cok cok acik tenliyim casper gibi elinde fondoten varmi bana gore acik renk

Canım o son eklediğim resimlerdeki Clarins pudra beyaz tene uygun olur aynı şekilde nivea fondötende..

Birde 50 faktorluk koruyucu gunes kremi varmi elinizde

Malesef o yok canım:)

Arkadaşlar son eklediğim parfümlerden almayı düşünenler mutlaka ayırtsın yakın zamanda Ankaraya döneceğim için sadece ayırtılan parfümleri yanımda götürücem diğerleri bu evimde kalacak.

Son düzenleme:
Canım o parfümüm diğer evimde kaldı haftaya çekip atarım başlığa :)

Canım o son eklediğim resimlerdeki Clarins pudra beyaz tene uygun olur aynı şekilde nivea fondötende..

Malesef o yok canım:)

Arkadaşlar son eklediğim parfümlerden almayı düşünenler mutlaka ayırtsın yakın zamanda Ankaraya döneceğim için sadece ayırtılan parfümleri yanımda götürücem diğerleri bu evimde kalacak.

Canim herhalde nivea fondoten en acik ama yinede bira soyle elinize sikip fotosunu cekip atabilirmisiniz cunku ben ruhgibi oldugum icin bazen en aciklar bile beni koyulastiriyor

X