Kullanmadığım orjinal parfümlerim ve daha fazlası..(kozmetik,kıyafet)

Kızlar babam bana pembesini alınca bunu satmaya karar verdim.
Narciso Rodriguez for Her 100 ml.. Çok az kullandım.
200 TL.
alana kutusuyla birlikte göndericem yeni almıştım.

$IMG_9517.png

Pembesi daha mı güzel siyahtan ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım rimel dışında hepsi duruyor şanşlısın:)

o zman sorularımı sıralıyorum:))
la senzada 34 b giyiyorum..dd daha dar sanırım değilmi?? sırttan kurtarmayabilir sanki?? yanlış biliyo olabilirim ama hep 34b alırım sabit başka denemedim hiç....bide göğüs arasındaki kısmı kapalı olanları seviyorum anlatabildimmi bilmemm ama:))

dior far simlimi?? beyazlar kireç gibi durmuyor dimi?? bazı beyazlar kötü oluyorda...

allık çok parlakmı??cildim yağlı hafif çok parlıyor sonra...

ruj orjinal boymu küçükmü??

kapatıcının tonu uymaz diye güvenemedim çok ondan emin değilim...

başka ekleyeceklerin varsa beklerim cnm mesela pudram bitiyor,bb krem olabilir fondoten de olabilir...parfümlere içim gitti ama sanırım hiiççç ihtiyacım yok karar veremedim...

Son düzenleme:
o zman sorularımı sıralıyorum:))
la senzada 34 b giyiyorum..dd daha dar sanırım değilmi?? sırttan kurtarmayabilir sanki?? yanlış biliyo olabilirim ama hep 34b alırım sabit başka denemedim hiç....bide göğüs arasındaki kısmı kapalı olanları seviyorum anlatabildimmi bilmemm ama:))

dior far simlimi?? beyazlar kireç gibi durmuyor dimi?? bazı beyazlar kötü oluyorda...

allık çok parlakmı??cildim yağlı hafif çok parlıyor sonra...

ruj orjinal boymu küçükmü??

kapatıcının tonu uymaz diye güvenemedim çok ondan emin değilim...

başka ekleyeceklerin varsa beklerim cnm mesela pudram bitiyor,bb krem olabilir fondoten de olabilir...parfümlere içim gitti ama sanırım hiiççç ihtiyacım yok karar veremedim...

Canım 34 b'nin göğüs bölgesi sana tam oluyorsa bu sütyen göğüsten büyük gelir ama sırttan tam olur.
Dior far'ın beyazı,pembesi ve sarısı simli. Kahverengisi mat mürdüm rengi hafif ışıltılı.Gayet güzel duruyr:)
Allık parlak değil aksine matımsı duruyor hafif rengi çok güzel. Hatta 3 lü olduğundan bazen ya tam kahve ya tam turuncu falan yaapbiliyorsun. Veya hepsini karıştırdığında güzel bi bronz renk çıkıyor.
Ruj orjinal boyda:)
Kapatıcı göz altı için kullanılıyo genelde buğday tenli veya beyaz tenliysen uyar canım.
Parfümleride düşünürsen toplu alımda indirim yapabilirim:):KK12:
kargo da benden olur.:)

Son düzenleme:

Canım 34 b'nin göğüs bölgesi sana tam oluyorsa bu sütyen göğüsten büyük gelir ama sırttan tam olur.
Dior far'ın beyazı,pembesi ve sarısı simli. Kahverengisi mat mürdüm rengi hafif ışıltılı.Gayet güzel duruyr:)
Allık parlak değil aksine matımsı duruyor hafif rengi çok güzel. Hatta 3 lü olduğundan bazen ya tam kahve ya tam turuncu falan yaapbiliyorsun. Veya hepsini karıştırdığında güzel bi bronz renk çıkıyor.
Ruj orjinal boyda:)
Kapatıcı göz altı için kullanılıyo genelde buğday tenli veya beyaz tenliysen uyar canım.
Parfümleride düşünürsen toplu alımda indirim yapabilirim:):KK12:
kargo da benden olur.:)

bende tam tersi diye biliyordum sütyeni...kaç beden büyük olacak o zaman kafam karıştı:))

sorduklarımın fiyatlarını yeniden yazarmısın cnm bi zahmet...

bende tam tersi diye biliyordum sütyeni...kaç beden büyük olacak o zaman kafam karıştı:))

sorduklarımın fiyatlarını yeniden yazarmısın cnm bi zahmet...

Canım 34 b'nin göğüsü sana tam mı oluyor yoksa göğüslerin taşıyor mu?? Taşıyorsa 32D veya 32DD daha iyi olur.
Göğüs ölçünü söylersen daha rahat yardımcı olurum..:)

La senza sütyen 15 TL
Dior Far Paleti 20 TL
Body shop allık 15 TL
Lancome ruj 15 TL
Bourjois Kapatıcı 10 TL

Toplam 75 yapıyor kargoda benden olur:)

europhia kesin satıldımı??? 80 b giyiyorum başka markalarda da... dior 15 değilmiydi sankii:))

Son düzenleme:
europhia kesin satıldımı??? 80 b giyiyorum başka markalarda da... dior 15 değilmiydi sankii:))

O zaman sütyen sana büyük gelebilir göğüslerin b cupsa canım:KK34:
Ara ara fiyatlarda indirim yapıyorum ama şuan 50 TL üzeri kargo bedava uygulaması var:KK31:

Bu hafta İzmir'e uğrayacağımdan bu parfümleri ve makyaj ürünlerini almak isteyenler lütfen en geç 15 Mayıs'a kadar benle iletişime geçsin. 16 Mayısta kargoya verebilirim..

cnm burdaki allık ve pudra ne marka fiyatları ne?? bide miracle ve hot couture 100 ml mi??

Son düzenleme:
X