Kullanmadığım orjinal parfümlerim ve daha fazlası..(kozmetik,kıyafet)

orjinal mi? .......................

Evet orjinal kendi kullandığım parfümümdü. Çakma ürün satıyor olsaydım 20 lira fiyat koymuş olurdum:)
Daha önce satış yaptığım bir sürü referansım var.

Son düzenleme:
orjinal bu fiyata nasıl olabilir :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

arkadaşım bellamola, misspera gibi sitelerde artık uygun fiyatlarda satıldığı için bende onlardan daha uyguna koyuyorum ki bu alınsın diye. Yoksa bazı çok bilmiş arkadaşlar gelip şu sitede 100 ml sıfırı 110 liraya var gibisinden yazıyor. Zaten ben bunu 50'den satışa sunmuştum indirim koya koya 40'a düştü.
Kimseye zorla aldırmıyorum denemek istersen alır denersin. Şimdiye kadar hiçbir parfümümden ÇAKMA şikayeti almadım çok şükür alnım ak.

Son düzenleme:
Ayrıca parfüm 100 ml şişede yani kendime 100 ml almıştım zamanında ancak 50 mllik ürünü kullanabildim.
Sürekli parfüm alıp durduğumdan buda böyle kullanılmadan kaldı. İçinde 50 mllik ürün var yani 40 tl gayet normal bi fıyat.

Ayrıca parfüm 100 ml şişede yani kendime 100 ml almıştım zamanında ancak 50 mllik ürünü kullanabildim.
Sürekli parfüm alıp durduğumdan buda böyle kullanılmadan kaldı. İçinde 50 mllik ürün var yani 40 tl gayet normal bi fıyat.
şimdi anladım kullanılmış yani.. bende ambalajlı ürün sanmıştım... hayırlı satışlar diliyorum

şimdi anladım kullanılmış yani.. bende ambalajlı ürün sanmıştım... hayırlı satışlar diliyorum

Ambalajlı sıfır ürün satışı burada yasaktır
dikkat edin ambalajlı alacağım diye çakma almayın hayırlı akşamlar:)

afterdarkmoon adlı güzel ve tatlı insan :) senden aldıklarım gayet güzel ve şahane özellikle parfüm :) ürünlerin gayet temizdi.bu sayfadan birşeyler almayı düşünen arkadaşlar varsa kaçırmasın derim :)

Teşekkür ederim canım güzel sözlerin için:)) sende çok tatlısın:KK16:
beğenmene çook sevindim:)

Son düzenleme:
Kızlar bu arada İphone 5S aldığım için, Beyaz renkte iphone 4s'imi satıyorum.
Kutusu+ sarj aleti+ birbirinden şeker telefon kaplarımla birlikte vericem.
Almak isteyen olursa iletişime geçsin..
Yeni telefonum geldiğinde resimlerini eklerim. Ekranında çizik dahi yok çok kibar kullandım tertemiz.

Yeni telefonum geldiğinde resimlerini eklerim. Ekranında çizik dahi yok çok kibar kullandım tertemiz.

Slm canm nekadr istiyorsun iphonea bide nezman aldin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ne kadara veriyosun canım telefonumda bozulmusken :)

Slm canm nekadr istiyorsun iphonea bide nezman aldin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

2 sene önce aldım canım yepyeni duruyor çizik yok hep ekran filmiyle kullandım ve kap taktım:)
750 düşünüyorum fiyatını merak edenler olursa diye yazayım..pazarlık 720'ye kadar inebilir. 750 olursa kargo benden.
720 olursa kargo sizden:)

Victoria's Secret Sensual Blush 250 ml Vücut Spreyi beyazz20 arkadaşıma satıldı, güzel günlerde kullanması dileğiyle.:KK16:
$IMG_9048.png

Calvin Klein Euphoria 50 ml parfümde mrymblgn arkadaşıma satıldı, o da güzel günlerde kullansın.:KK16:
$IMG_9007.png

Satışta kalan son parfümüm
Gucci Rush 2 30 ml
50 TL
$IMG_9096.png

Son düzenleme:
X