Kullanmadığım orjinal parfümlerim ve daha fazlası..(kozmetik,kıyafet)

Kızlar babam bana pembesini alınca bunu satmaya karar verdim.
Narciso Rodriguez for Her 100 ml.. Çok az kullandım.
200 TL.
alana kutusuyla birlikte göndericem yeni almıştım.

Eki Görüntüle 1110089

Kızlar almak isteyen yok muu?
Alana Lancome mini kırmızı ruj veya Body Shop Hindistan cevizli saç bakım yağı hediye edicem kendi seçimiyle.
Kargoda bendeen:KK52:
parfümün piyasa fiyatı 408 TL..

Benim de parfüm alasım var ama hiçbirinin kokusunu bilmiyorum nasıl olcak bu işler:KK70:

$Baþlýksýz-1.png $IMG_9046.jpg $IMG_9059.png
$IMG_9061.png $IMG_9063.png $IMG_9074.jpg
$IMG_9075.jpg $IMG_9078.jpg $IMG_9093.jpg
$IMG_9095.png $IMG_9096.png $IMG_9098.png
$IMG_9110.jpg $Baþlýksýz-2.jpg $IMG_9129.jpg
$John Frieda.jpg $IMG_9116.png $Baþlýksýz-1.jpg
$IMG_9368.png $wjkOG9.png $IMG_9117.png

Son düzenleme:
Benim de parfüm alasım var ama hiçbirinin kokusunu bilmiyorum nasıl olcak bu işler:KK70:

Nasıl kokulardan hoşlandığını söylersen yardımcı olabilirim.:KK12:
Ayrıca son eklediğim o parfümlerden bitane almak istiyosan Cuma gününe kadar bildir canım yoksa yanımda getiremem.:KK16:

Nasıl kokulardan hoşlandığını söylersen yardımcı olabilirim.:KK12:
Ayrıca son eklediğim o parfümlerden bitane almak istiyosan Cuma gününe kadar bildir canım yoksa yanımda getiremem.:KK16:

Daha çok meyveli veya fresh kokuları seviyorum ama burm buram şekerli olmayacak:KK66:

Canim urunlerimi sen gondereli çok oldu ama ben sehirdisinda olduğum için ancak elime aldim kozmetik olmasına rağmen hepsi tertemiz gelmiş canim tesekkur ederim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Teşekkür ederim kuzucum yine beklerim:KK16:

Merhaba, elinizde bb krem, shiseido zen, givenchy absolutely irresistible veya ange ou demon var mi acaba?

Merhaba, elinizde bb krem, shiseido zen, givenchy absolutely irresistible veya ange ou demon var mi acaba?

Shiseido zen ve ange ou demon var canım ama ben kullanıyorum:))
Bb kremim var başka parfüm düşünür müsün:KK12:

shiseiodo zeni hiç koklamadım ama o kadar guzel yorumlar var ki, memnun musunuz pekı bu ıkı kokudan ? bb krem ve parfum olarak neler var ?

shiseiodo zeni hiç koklamadım ama o kadar guzel yorumlar var ki, memnun musunuz pekı bu ıkı kokudan ? bb krem ve parfum olarak neler var ?
Bende shiseido zen secret bloom var klasiğindenn daha güzel bence:) ange ou demon zaten muhteşem bi koku bana göre givenchynin her parfümü güzeldir:)
Parfüm olarak son sayfaya eklediklerim var canım:) merak ettiğin varsa sorabilirsin:KK31:

Son düzenleme:
X