Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kızlar mac yeni bir fondöten cıkardı.
Adı mac waterweight fondöten, deneyen var mı?

İnternetteki yüze uygulanmış fotoları cok hoşuma gitti.
Aynı face and body gibi glowy bitişli bir fondöten.

Sanırım ondan daha kapatıcı.

iyi bi makyaj temizleyici önerebilir misiniz?
rimelimi suya dayanıklı olmamasına rağmen hiçbir şekilde temizleyemiyorum. mutlaka kirpik diplerimde kalıntı oluyor.

rimelimi suya dayanıklı olmamasına rağmen hiçbir şekilde temizleyemiyorum. mutlaka kirpik diplerimde kalıntı oluyor.

Canım ben şu ara lorealin makyaj temizleme suyunu kullanıyorum

Sonrada yüzmü neutrogena'nın makyaj temizleme jeliyle yıkıyorum.

Ama eğer normal makyaj temizleyiciler cıkarmıyorsa çift fazlı temizleyicileri de deneyebilirsin.

Yves rocherin ki iyiydi

Ben yaklaşık 2 yıldır garnier makyaj temizleme suyunu kullanıyorum çok memnunum denemediysen eğer bi şans vermeni öneririm

yves rocher duymuştum. onu deneyeyim bakalım birde.
çift fazlı olarak diadermine denedim. memnun kalmadım. normalde bioderma h20 kullanıyorum o da rimellerde başarısız. oriflame, loreal vs hepsinde aynısı oldu.

Kesinlikle neutrogena dene derim benimde senin gibiydi sorunum rimeli çıkartmakta zorlandım hep yüzümü yıkadığımda havlu siyah okuyodu neutrogena nın çift fazlı temizlemesinden aldım inanki ben bile nasıl çıkardığına hayret ediyom
Temizleme sütleri o kadat etkili değil rose un denemiştim ben pek memnun kalmadım

çok teşekkür ederim ilk indirimde bunu alıp yorumluyorum :)
bıktım makyaj temizleme işinden. ya rimeli tümden bırakacağım ya da doğru düzgün bir temizleyici bulacağım :)

Kızlar güzel bir kırmızı ruj arayışındayim kadife duruşlu cırtlak renk olmayan dişleri sarı göstermeyen kurutmayan mat bir ruj arıyorum. Mac russian red var aklımda ama bir ruja 58 lirada vermek içimden gelmiyor. Önerilerinizi bekliyorum. Russian redi olan arkadaşlar varsa parasına değiyor mu?

Aynen bir ruja 15tlden fazla veremem ben.. 58 çokmuş.

Ben deborah'ın almıştım mat serisinden numarası yanlış hatırlamıyorsam 05 olması lazım.benim çok hoşuma gitti yapısı da çok güzel ama sizin ten renginiz ne bilmediğim için nasıl durur bilemiyorum serinin diğer numaralarında da güzel kırmızı tonları var.isterseniz googleda aratıp rengine bakabilirsiniz.

Sephora'nin cream lip stain diye bir urunu var, likit mat ruj. Hic akmiyor, bulasmiyor, birini opseniz iz bile birakmiyor inanilmaz guzel bir ruj. Kirmizisinin tonu da harika, yalniz Turkiye'de var mi emin degilim, bir sorun isterseniz.

Aynen bir ruja 15tlden fazla veremem ben.. 58 çokmuş.

bana da çok geliyor aslında. şimdiye kadar denediğim bir kaç kırmızı renk var ama içime sinen olmadı. ya pembe durdular ya turuncumsu.

bir inceleyeyim o markaya hiç bakmadım. öyle çok çok beyaz tenli değilim ama açık tenliyim ben sarı alttonluyum. teşekkür ederim.

Sephora'nin cream lip stain diye bir urunu var, likit mat ruj. Hic akmiyor, bulasmiyor, birini opseniz iz bile birakmiyor inanilmaz guzel bir ruj. Kirmizisinin tonu da harika, yalniz Turkiye'de var mi emin degilim, bir sorun isterseniz.

likit rujlar çok hoşuma gitti ama hijyen nedeniyle dudağımda deneyemiyorum ya rujları. normal rujlardan 1-2 ruj denedim onlarda daha yeni testerlardı kimse kullanmamıştı. likitler daha mat duruyorlar gerçekten. sephoranın rujunu bir makyaj videosunda gördüğümü ve beğenildiğini hatırladım şimdi siz önerince. pastelin daylong likit ruju var 09 numara birde the balm getirmiş likit ruj loyal rengi sanırım onlarda güzel gibi ama pastel çok kurutuyormuş tha balm yeni olduğundan makyaj bloglarında çok bir inceleme yok. ben sephorayı bir araştırayım. teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…